Sklep internetowy

Jak generować dochody online? W jaki sposób rozkręcić biznes w internecie?
Awatar użytkownika
idalia
Posty: 1
Rejestracja: 02 lis 2021, 21:13

Sklep internetowy

Post autor: idalia »

Cześć wszystkim. Wiem, że jestem tutaj nowa, ale podobno w internecie wszyscy jesteśmy na "Ty", dlatego zwracam się w ten właśnie sposób. A przychodzę z pytaniem, dotyczącym prowadzenia własnej działalności - konkretnie sklepu internetowego. Myślę o tym już od dłuższego czasu, chcę otworzyć swój własny sklep początkowo może tylko internetowy, ale z czasem też chciałabym otworzyć sklep stacjonarny w naszej mieścinie. Najważniejszym asortymentem będą modne damskie ubrania, na pewno zostawię tu link w przyszłości. Ktoś z Was prowadzi biznes tylko przez internet?
Awatar użytkownika
cersei
Posty: 122
Rejestracja: 03 lut 2020, 14:49

Re: Sklep internetowy

Post autor: cersei »

Sklep internetowy to bardzo dobry pomysł, możesz otworzyć go na platformie Shopgold. Dodatkowym plusem jest wprowadzenie modułu ratalnego IRaty https://iplatnosci.pl/wspolpraca/ tym bardziej, jak będziesz handlować droższymi towarami.
Wodnik

Re: Sklep internetowy

Post autor: Wodnik »

Ignorowanie SEO jest kolejnym błędem, który sklepy internetowe często popełniają przy tworzeniu opisów produktów. Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek jest kluczowa, aby potencjalni klienci mogli łatwo znaleźć oferowane produkty. Więcej informacji na temat tego błędu można znaleźć pod adresem https://wiadomoscidebickie.pl/czeste-bl ... ernetowym/ i użycie odpowiednich słów kluczowych i meta opisów może znacznie zwiększyć widoczność produktów w internecie.
Fagat

Re: Sklep internetowy

Post autor: Fagat »

Odpowiednie wykorzystanie personalizacji może skutecznie zwiększyć wartość średniego koszyka zakupowego w e-commerce. Klienci są bardziej skłonni do zakupu dodatkowych produktów, które są dopasowane do ich indywidualnych preferencji. Szczegóły na temat technik personalizacji można znaleźć na stronie https://www.portalbraniewo.pl/artykul/4 ... -skuteczna i w turystyce personalizacja może również zwiększyć sprzedaż dodatkowych usług, jak ubezpieczenia czy wycieczki fakultatywne.
ODPOWIEDZ