Znak towarowy

Inne tematy, które nie należą do żadnej podanej kategorii.
Awatar użytkownika
monta
Posty: 96
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:16

Znak towarowy

Post autor: monta »

Udało nam się zaprojektować własny znak towarowy, jednak jego zarejestrowanie wydaje mi się trudniejsze niż wcześniej zastanawiam sie czy nie skorzystać z pomocy http://erzecznikpatentowy.pl/ , bo formalności i zabiegów, trochę przy tym jest.
Awatar użytkownika
Nesi
Posty: 58
Rejestracja: 20 mar 2019, 8:30

Re: Znak towarowy

Post autor: Nesi »

Taka pomoc przy rejestracji znaku towarowego może okazać się niezwykle cenna. Jednakże warto dowiedzieć się, z czym może wiązać się jego kradzież, czy też np. nieuczciwa konkurencja. Wiele ciekawych i cennych informacji na ten temat możemy znaleźć na blogu Kancelarii Prawnej RPMS. Jeżeli chcemy uchronić się przed tego typu zagrożeniami, zdecydowanie warto zapoznać się z tą lekturą:).
karaś

Re: Znak towarowy

Post autor: karaś »

Prowadzenie włąsnego biznesu wiążę się z wieloma rzeczami. Według mnie bardzo ważne jest to by zastrzec też własny znak towarowy. Nie każdy na początku o tym myśli a póżniej wychodzą problemy. Czytałam , ze tutaj https://www.znakitowarowe.com.pl/ można to zrobić bardzo sprawnie i szybko. Uważam że warto.
alina593

Re: Znak towarowy

Post autor: alina593 »

Rejestracja znaku towarowego, przemysłowego czy patentu, to naprawdę ważna sprawa, która może mieć kluczowe znaczenie dla rozwoju naszego biznesu. Owszem, procedury rejestracji nie należą do najłatwiejszych, nie dla każdego są zrozumiałe i mogę wymagać wiele zachodu, jednak kontaktując się z profesjonalistami jak chociażby Rzecznik patentowy Wrocław mamy gwarancję możliwie najszybszego załatwienia wszelkich formalności. Korzystanie z takich usług, ma jeszcze tą dodatkową zaletę, że możemy liczyć na fachowe doradztwo osób, które dogłębnie znają temat ochrony własności intelektualnej, a także mają obszerną wiedzę techniczną, z danej branży, która związana jest z naszą firmą. Rzecznicy patentowi to prawdziwi profesjonaliści, którzy specjalizują się w konkretnej dziedzinie prawa i zgłębiają te zagadnienia od lat. Ponadto na bieżąco poszerzają swoją wiedzę i mają nieustanny kontakt z innymi przedsiębiorcami. Dzięki temu potrafią nie tylko doradzić w tym co jest na dany moment zgodne z prawem, ale także mogą wskazać najkorzystniejsze kierunki rozwoju Twojej firmy. Takie doradztwo może więc przynieść naprawdę wiele korzyści dla naszego biznesu. Zwłaszcza, że nie musi kończyć się na uzyskaniu patentu. Dzięki nawiązanej współpracy, możemy liczyć chociażby na przypomnienie, gdy czas ochrony patentowej będzie zbliżał się ku końcowi. Również w sytuacji gdy zostaniemy wezwani do sądu w sprawach dotyczących naruszenia ochrony patentowej czy też czynów nieuczciwej konkurencji - możemy liczyć na profesjonalne przedstawicielstwo rzecznika.
ODPOWIEDZ