Zdrowiebezleków.pl Magazyn o zdrowiu

Inne tematy, które nie należą do żadnej podanej kategorii.
Awatar użytkownika
Stella
Posty: 25
Rejestracja: 17 sty 2019, 12:20

Zdrowiebezleków.pl Magazyn o zdrowiu

Post autor: Stella »

Serdecznie polecam wyjątkowy magazyn https://sklep-zdrowiebezlekow.pl/ (Zdrowie bez leków). Przeczytasz w nim na temat infekcji, sody oczyszczanej, właściwościach podbiału i wiele innych.
Awatar użytkownika
brado
Posty: 168
Rejestracja: 30 maja 2019, 9:01

Re: Zdrowiebezleków.pl Magazyn o zdrowiu

Post autor: brado »

Nie wiem czy wiecie, że na kondycję naszego organizmu duży wpływ ma mikrobiom https://www.estabiom.pl/wplyw-flory-na- ... i-dziecka/ . Jeśli jest dobrze ukształtowany, ma dużo tych dobrych bakterii, to przekłada się to na lepszą odporność organizmu. Dlatego warto o tym pamiętać.
Awatar użytkownika
pokolorowana
Posty: 23
Rejestracja: 25 mar 2019, 17:19

Re: Zdrowiebezleków.pl Magazyn o zdrowiu

Post autor: pokolorowana »

Na negatywną kondycję naszego zdrowia wpływa masa czynników. U mnie głównym z nich jest bez wątpienia nałóg palenia papierosów... szukam teraz pomocy specjalistów i myślę nad skontaktowaniem się z firmą https://allencarr.pl/ w celu ustalenia odpowiedniej dla mnie sesji. Bo mam już tego na prawdę dość. Jak uważacie, będą w stanie mi pomóc?
Awatar użytkownika
Alicja
Posty: 123
Rejestracja: 02 wrz 2019, 20:52

Re: Zdrowiebezleków.pl Magazyn o zdrowiu

Post autor: Alicja »

utrzymanie dobrej kondycji zdrowotnej w starszym wieku jest szczegolnie trudne dlatego seniorow powinnismy otaczac profesjonalna opieką. Wielu rzeczy juz nie sa oni w stanie samodzielnioe wykonac - na szczescie sa takie miejsca jak domy seniora. Moja babcia obecnie przebywa na opiece dziennej w tym domu Pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim https://podtopolami.eu gdzie bardzo odżyła - atmosfera jest tak niezwykle rodzinna.
ODPOWIEDZ