Zdjęcia do katalogu firmy

Inne tematy, które nie należą do żadnej podanej kategorii.
Awatar użytkownika
Fiesta
Posty: 8
Rejestracja: 15 lis 2019, 18:50

Zdjęcia do katalogu firmy

Post autor: Fiesta »

Szukam dobrego fotografa w Chełmie, który będzie w stanie wykonać mi profesjonalne zdjęcia do katalogu firmy. Chodzi o poważne, biznesowe fotografie. Zastanawiam się, czy nie zgłosić się do nich https://www.justart-studio.com/. Podobają mi się ich prace. Co sądzicie o moim pomyśle? Taki katalog się sprawdzi?

usługa t mobile hotspot została aktywowana
Awatar użytkownika
Agregat
Posty: 88
Rejestracja: 18 sty 2019, 15:59

Re: Zdjęcia do katalogu firmy

Post autor: Agregat »

Będę chciała też dla firmy robić zdjęcia, ale będą one wrzucone na naszą stronę oraz Fanpage, który posiadamy. Myślę, że wystarczy je zrobić dobrym aparatem w smartfonie, który właśnie mam. Może do tego ściągnę Instafotę, zastosuję kilka filtrów, w postaci presetów i każdy będzie się mógł zachwycać galerią. To wcale nie takie trudne i chyba dużo tańsze od profesjonalnego fotografa.
kajkaś

Re: Zdjęcia do katalogu firmy

Post autor: kajkaś »

Fotografia biznesowa to teraz bardzo ważna i mocno rozwijająca się dziedzina fotografii, bo jednak social media idą do przodu i w każdej firmie potrzebne są dobre zdjęcia. Takie sesje można sobie zarezerwować na przykład w tym miejscu - https://sklep.emhara.pl/kategoria-produ ... biznesowa/, bardzo profesjonalne podejście i piękne zdjęcia :)
aśka88

Re: Zdjęcia do katalogu firmy

Post autor: aśka88 »

Dzisiaj to jak się prezentujemy ma wpływ tak naprawdę na wszystko.... Aktualnie zastanawiam się nad tym
- jak powinny prezentować się profesjonalne zdjęcia profilowe biznesowe? Co wy na to? Co możecie mi doradzić w tej kwestii? Tak pytam, ponieważ chciałabym biznesowy profil prowadzić i przy okazji pokazać ludziom z kim będą mieć do czynienia.
ODPOWIEDZ