Zasłony do hotelu

Inne tematy, które nie należą do żadnej podanej kategorii.
Awatar użytkownika
Zaira_60
Posty: 1
Rejestracja: 28 gru 2021, 3:53

Zasłony do hotelu

Post autor: Zaira_60 »

Hej kochani. Czy podpowiecie mi gdzie mogłabym zamówić zasłony hotelowe? Szczerze mówiąc pomyślałam, żeby zlecić ich uszycie. Mogłabym dzięki temu ustalić konkretne wymiary, ale też kolor a na tym mi bardzo zależy. Cena nie jest w zasadzie tak ważna, bo przynajmniej wiem, że płacę za jakość i trwałość produktu. Zamawialiście tego typu dekoracje? Byliście zadowoleni?
Awatar użytkownika
marlena_69
Posty: 1
Rejestracja: 18 sty 2022, 1:20

Re: Zasłony do hotelu

Post autor: marlena_69 »

Pomyśl też o tym, żeby od razu zamówić firany hotelowe, będziesz mieć to z głowy za jednym razem :P Poszukaj po prostu jakiejś krawcowej albo firmy, która szyje zasłony i firany. Ja jestem pewna, że będziesz zadowolona. No i wbrew pozorom ceny nie są aż tak wysokie, wystarczy dobrze poszukać wykonawcy. Polecam bardzo takie rozwiązanie, sama zobaczysz, że warto :)
geneza

Re: Zasłony do hotelu

Post autor: geneza »

zasłony Łódź to świetny sposób na poprawienie wyglądu każdego wnętrza i dodanie dekoracyjnego charakteru przy jednoczesnym stworzeniu przytulnej atmosfery. Dzięki szerokiej gamie opcji dostępnych online, łatwo jest znaleźć idealne zasłony pasujące do Twojego stylu i preferencji.
ODPOWIEDZ