wykrywanie wycieków z rur

Inne tematy, które nie należą do żadnej podanej kategorii.
Awatar użytkownika
Jaromin6789
Posty: 1
Rejestracja: 03 wrz 2020, 9:19

wykrywanie wycieków z rur

Post autor: Jaromin6789 »

Hej, jest ktoś na forum kto zna się na hydraulice? Waszym zdaniem wykrywanie wycieków z rur powinno byc wykonywane za pomocą kamery termowizyjnej czy gazem śladowym?
Awatar użytkownika
klaja20
Posty: 67
Rejestracja: 19 lut 2019, 16:42

Re: wykrywanie wycieków z rur

Post autor: klaja20 »

Oczywiście, że takie firmy są potrzebne, tak samo jak takie https://polsver.pl/ , które mogą przede wszystkim przygotowywać rozwiązania, które mogą pomóc mam z obróbką twardych i miękkich blach. Dzięki takim rozwiązaniom możemy przede wszystkim przygotować odpowiednie miejsca do łączeń, czy nawet stalowe hale. Warto o tym wiedzieć.

systemy jakościowe
Awatar użytkownika
Lolka
Posty: 497
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:16

Re: wykrywanie wycieków z rur

Post autor: Lolka »

Jeśli macie problem z rurami w Waszym mieszkaniu, to najlepiej wezwać jakiegoś doświadczonego, dobrego hydraulika. Jeśli jesteście z Wrocławia lub okolic, to polecam działającą od wielu lat na rynku firmę JOT-KA. Z jej pełną ofertą możecie zapoznać się na stronie internetowej https://jotka-hydraulik.pl/, polecam :)

ortoptyka
żużu

Re: wykrywanie wycieków z rur

Post autor: żużu »

Problem z wykrywaniem wycieków mieliśmy jakiś czas temu w firmie i wskazana firma nam pomogła. Teraz montujemy specjalne pompy i mam nadzieję, także akcesoria do pomp i hydroforów . Liczę, że wszystko przebiegnie bez problemów i że następna część parku maszynowego ruszy jeszcze od tego roku. Może to będzie miesiąc, może pół, ale ruszy.
Awatar użytkownika
Zośka123
Posty: 162
Rejestracja: 26 cze 2020, 12:19

Re: wykrywanie wycieków z rur

Post autor: Zośka123 »

Jeśli szukacie fachowców którzy zajmują się właśnie wykrywaniem nieszczelności rur to polecam kontaktować sie z firmą która powie wam jak zlokalizować wyciek wody w domu oni bazują tylko i wyłącznie na skutecznych i bezinwazyjnych metodach pomiarowych. ich metody sa skuteczne więc warto się tym zainteresować.
ODPOWIEDZ