Wózek 3w1

Inne tematy, które nie należą do żadnej podanej kategorii.
Awatar użytkownika
Kiliana-93
Posty: 1
Rejestracja: 24 kwie 2019, 5:19

Wózek 3w1

Post autor: Kiliana-93 »

Hej, szukam wózka, chyba chciałabym kupić wózek 3w1, chociaż mam trochę obawy czy faktycznie tyle funkcjonalności w jednym dobrze się sprawdzają. Możecie coś polecić, odradzić, podpowiedzieć?
Awatar użytkownika
Maja
Posty: 3
Rejestracja: 24 sie 2019, 10:29

Re: Wózek 3w1

Post autor: Maja »

Na pewno warto wybrać wózek dobrej jakości, żeby od składania i rozkładania się nie rozleciał. Mnie koleżanki poleciły wózki firmy Cybex - ze względu na wagę i kolorystykę wybrałam Cybex Priam 2.0 Lux
Awatar użytkownika
plasma
Posty: 97
Rejestracja: 09 wrz 2019, 17:47

Re: Wózek 3w1

Post autor: plasma »

to prawda, ja też miałam porządny wózek
Awatar użytkownika
megusta
Posty: 120
Rejestracja: 10 wrz 2019, 13:34

Re: Wózek 3w1

Post autor: megusta »

Też nie narzekam bo wybrałam x-landera a to są bardzo solidne i trwałe wózki, jak moje dziecko już z niego wyrosło sprzedałam go i nawet niezłą kasę wziełam bo wózek wyglądał nadal jak nowy
Awatar użytkownika
montain
Posty: 14
Rejestracja: 13 mar 2020, 22:50

Re: Wózek 3w1

Post autor: montain »

A tego silver crossa kojarzycie https://silvercross.pl/produkt/surf-timeless/ ??? Jest bardzo instagramowy pod kątem wyglądu. Prezentuje się świetnie, ma tez duzy kosz zakupowy i do tego kobieca torbę, która totalnie nie przypomina torby dziecięcej, jaką dołącza sie standardowo do wózków. Z tą moglabym normalnie chodzic po ulicy bez wózka ;p
Awatar użytkownika
Uleńka
Posty: 252
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:09

Re: Wózek 3w1

Post autor: Uleńka »

Apropo takich przydatnych akcesoriów dla mam i maluszków to polecam zajrzeć na ofertę sklepu Coolmama https://www.coolmama.pl/ Produkty sa najwyższej jakości i pochodza z Polski. Jest tu spory wybór także każdy znajdzie tu coś dla siebie i skompletujemy całą wyprawkę
Awatar użytkownika
ritabra
Posty: 34
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:11

Re: Wózek 3w1

Post autor: ritabra »

Jeżeli mówimy o wielofunkcyjnym, solidnym wózku to ja wam polecam zapoznać się z Riko Villa. Jest to super wytrzymały wózek, śliczny, solidny aluminiowy stelaż oraz pompowane koła z regulacją twardości. Przyjemnie się go prowadzi , łatwo składa .
Awatar użytkownika
Kasia134
Posty: 24
Rejestracja: 12 sie 2020, 20:40

Re: Wózek 3w1

Post autor: Kasia134 »

Ja mam Riko Side, który dostępny jest w wersji 2 w 1 ale można do niego dokupić fotelik. Ja tak zrobiłam. Takie rozwiązanie wychodzi korzystnie cenowo, więc warto właśnie tak zrobić. Riko Side ma kilka ogromnych zalet jak chociażby świetna amortyzacja i możliwość złożenia wózka z siedziskiem. Użytkując go zauważysz ich jednak znacznie więcej
rolka

Re: Wózek 3w1

Post autor: rolka »

Jak dla mnie to x-lander jest najlepszy, nie dość że bajerancki i modny to jeszcze możesz wybierać wśród modnych teraz kolorów no i jest przede wszystkim solidny i funkcjonalny
Głowik

Re: Wózek 3w1

Post autor: Głowik »

Mnie w pełni usatysfakcjonował wybór Riko Nesa. Wózek jest nie drogi, co jest jednym z większych atutów, a do tego bardzo solidnie wykonany. Można być pewnym, że jest bardzo wytrzymały. Wisienką na torcie jest fakt, że wózek może służyć przez cały okres wózkowania, mało który nam takie coś umożliwia.
Łandarda74

Re: Wózek 3w1

Post autor: Łandarda74 »

W wózku naszego maluszka nie może zabraknąć odpowiedniego prześcieradła. Znajdziesz je w sklepie poofi tutaj https://poofi-shop.com/pl/129-przescieradla-do-wozka. Wszystkie produkty posiadają atest i mogą mieć kontakt ze skórą niemowląt. Cenowo bardzo atrakcyjne jeśli wziąć pod uwagę wysoką jakość i manufakturę.
luśka25

Re: Wózek 3w1

Post autor: luśka25 »

Kiedyś myślałam, że takie wózki to strata pieniędzy i nie są warte uwagi, ale jednak okazuje się, że można niedrogo kupić dobry wózek na całe wózkowanie. Przekonałam sie o tym kupując Riko Basic Pastel póltora roku temu. Służy nam do dziś i do dziś jestem z niego bardzo zadowolona. Jest lekki, zwrotny i ma dobrą amortyzację.
Uleńka11

Re: Wózek 3w1

Post autor: Uleńka11 »

Dobrze dobrany wózek to podstawa i dlatego polecam zapoznać się z ofertą sklepu Tulisie.pl gdzie masz sprawdzone modele. Nie tylko mają atrakcyjną cenę ale i są bezpieczne dla malucha. Masz w ich ofercie wózki 3w1 więc jeśli potrzebujesz to wiesz gdzie dostaniesz.
ODPOWIEDZ