Trudności emocjonalne u dziecka

Inne tematy, które nie należą do żadnej podanej kategorii.
Awatar użytkownika
Jene
Posty: 31
Rejestracja: 29 sty 2019, 10:24

Trudności emocjonalne u dziecka

Post autor: Jene »

Twoje dziecko ma trudności emocjonalne? Jeśli tak to koniecznie zapoznaj się z ofertą centrum-futurum.pl i zapisz je na terapię psychologiczną. Dzięki temu Twoje dziecko upora się z problemami i będzie szczęśliwsze.
Awatar użytkownika
Celina
Posty: 55
Rejestracja: 15 sty 2019, 16:17

Re: Trudności emocjonalne u dziecka

Post autor: Celina »

A co powiecie na zabawki sensoryczne? Słyszałam, że mają bardzo dobry wpływ na rozwój wszystkich zmysłów u dziecka. Na przykład taki mrówkojad jest zabawką sensoryczną, poczytajcie o jego właściwościach: https://aberlystore.pl/pl/p/Mrowkojad-D ... yczna/1018 .
Awatar użytkownika
Rene
Posty: 42
Rejestracja: 21 lut 2020, 22:59

Re: Trudności emocjonalne u dziecka

Post autor: Rene »

Mojemu siostrzeńcowi bardzo pomogła integracja sensoryczna. Jeśli chcesz dowiedzieć się na cym polegają takie zajęcia, poczytaj na stronce https://mojebambino.pl/3242-integracja- ... abilitacja . Generalnie są to różne zabawy i ćwiczenia (często z użyciem odpowiedniego sprzętu), które pozytywnie wpływają na zdolności poznawcze dziecka.
Awatar użytkownika
Alicja
Posty: 123
Rejestracja: 02 wrz 2019, 20:52

Re: Trudności emocjonalne u dziecka

Post autor: Alicja »

Według mnie warto dziecko zainteresować np zajęciami z rysunku. Rysowanie pozwala na rozładowywanie napięcia emocjonalnego i pomaga radzić sobie z róznymi negatywnymi emocjami. Jeśli chodzi o takie zajęcia dla dzieci w okolicach Krakowa to polecam zajrzeć tu na oferte pracowni artystycznej Domin. To świetna okazja do rozwijania zdolności artystycznych dzieci - ważne jest aby nie ograniczać kreatywności dziecka,dlatego wybór takich zajęć to świetna sprawa. Kursy organizowane są dla dzieci od 6 do 12 lat i rozpoczną się już końcem września,
Awatar użytkownika
gabi40
Posty: 1
Rejestracja: 18 sie 2020, 19:46

Re: Trudności emocjonalne u dziecka

Post autor: gabi40 »

Myślę, że warto znaleźć jakieś hobby. Jeśli szukacie ciekawego sposobu na zorganizowanie dzieciom czasu wolnego, to polecam zajęcia jiu-jitsu. Moi chłopcy tak się tym zainteresowali, że teraz już chodzą do drugiej grupy i ciągle chętnie uprawiają te sztuki walki w grupie https://carlsongracie.pl/oferta/bjj-kids-grupa-2/. Sprawdźcie to, może wasze dziecko też odkryje w sobie pasję.
ODPOWIEDZ