Szkolenia dla firm

Inne tematy, które nie należą do żadnej podanej kategorii.
Awatar użytkownika
Annaberg1
Posty: 11
Rejestracja: 21 paź 2019, 21:22

Szkolenia dla firm

Post autor: Annaberg1 »

W mojej pracy zajmuję się wyszukiwaniem szkoleń dla pracowników, menadżerów i ogólnie dla firm. Ostatnio trafiłam na taką ofertę z zakresu doradztwa biznesowego https://akatconsulting.pl/oferta . Akurat koleżanka przechodziła obok i zerknęła w monitor mówiąc, że od kolegi słyszałam, że firma godna zaufania, szkolenia przeprowadza fachowo, nawet można takie szkolenia mieć z dofinansowaniem.

windows 8.1 komputronik
Awatar użytkownika
Lolka
Posty: 497
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:16

Re: Szkolenia dla firm

Post autor: Lolka »

A czy robicie sobie czasami jakieś szkolenie we własnym zakresie? Jeśli tak, to polecam zapoznać się z ofertą aktualnych kursów organizowanych przez firmę szkoleniową Kar Group na ich stronie internetowej http://szkolenia-kargroup.eu/aktualne-kursy/. Mają tam naprawdę sporo fajnych szkoleń, więc sądzę, że na pewno coś dla siebie znajdziecie :)
Awatar użytkownika
kitti32
Posty: 56
Rejestracja: 09 kwie 2019, 15:54

Re: Szkolenia dla firm

Post autor: kitti32 »

Bardzo ważnym szkoleniem, które warto przeprowadzić w firmie jest według mnie kurs pierwszej pomocy. Szczególnie ważne jest to np. w firmach transportowych czy produkcyjnych. Jak jesteście z Bydgoszczy lub okolic to warto sprawdzić https://www.kursysos.pl . Oferują super kury pierwszej pomocy, warto przeprowadzić taki kurs dla swoich pracowników.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 151
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:06

Re: Szkolenia dla firm

Post autor: kozi44 »

Jeśli prowadzicie firmę budowlaną, rozbiórkową lub tym podobną, polecam wam zainteresować się tego typu http://kursyzawodowe.pl/ szkoleniami spawalniczymi oraz F-gazy. Moim zdaniem to na prawdę interesująca oferta, a takie szkolenia mogą znacząco podnieść kwalifikacje waszych pracowników. Polecam wam samemu sprawdzić
Awatar użytkownika
suzzi
Posty: 157
Rejestracja: 03 sie 2019, 22:05

Re: Szkolenia dla firm

Post autor: suzzi »

Bardzo jest ważne, aby każdy się szkolił. Dzięki temu możemy zdobyć awanse, lepszą pracę etc. A teraz, że mamy
internet to możemy znaleźć świetne kursy dla siebie. Mój brat udał się niedawno na szkolenia cnc i jest bardzo zadowolony. Dzięki niemu nauczył się obsługi i programowania obrabiarek sterowanych numerycznie.
Awatar użytkownika
ominina
Posty: 120
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:57

Re: Szkolenia dla firm

Post autor: ominina »

Z takich ciekawszych propozycji dla firm z pewnością trzeba wymienić kształcenie dualne, które odbywa się na etapie szkoły zawodowej lub studiów - https://edunet-poland.pl/studia-dualne- ... udiowania/ . est to nowoczesny model, w którym studenci zdobywają pierwsze doświadczenie zawodowe już w trakcie nauki, dzięki czemu po ukończeniu studiów wchodzą na wymagający rynek pracy jako kandydaci z bardzo atrakcyjnym CV.
Awatar użytkownika
duff231
Posty: 37
Rejestracja: 21 mar 2019, 20:28

Re: Szkolenia dla firm

Post autor: duff231 »

Szkolenia BHP to bardzo ważna sprawa. Ostatnio znalazłem firmę Seka, która oferuje bardzo dobre szkolenia w wygodnej formie e-learningu. Tu możecie znaleźć więcej info na ten temat https://www.seka.pl/uslugi/szkolenia-i- ... /kurs-bhp/ .

ile kosztuje malowanie drzwi
Awatar użytkownika
geniusz
Posty: 58
Rejestracja: 04 mar 2020, 19:06

Re: Szkolenia dla firm

Post autor: geniusz »

ominina pisze: ↑25 mar 2020, 18:18 Z takich ciekawszych propozycji dla firm z pewnością trzeba wymienić kształcenie dualne, które odbywa się na etapie szkoły zawodowej lub studiów
Moim zdaniem studia są o wiele lepszym rozwiązaniem niż szkolenia. My wysłaliśmy naszego pracownika na studia zaoczne studia hr warszawa ma świetną uczelnię WWSB https://wwsb.edu.pl/specjalnosci/zarzad ... -ludzkimi/. Dobra kadra i program nauczania. Kształcą dobrych fachowców.
Awatar użytkownika
PawełP85
Posty: 29
Rejestracja: 01 wrz 2020, 11:30

Re: Szkolenia dla firm

Post autor: PawełP85 »

Jeszcze przed pandemią często korzystałam z oferty firmy szkoleniowej, która znajduję się w Katowicach Fundacja Fortis https://fundacjafortis.pl/. Mam nadzieję, że niedługo znów wznowią szkolenia i będę mogła się zapisać .
Awatar użytkownika
otylia
Posty: 167
Rejestracja: 22 mar 2019, 18:20

Re: Szkolenia dla firm

Post autor: otylia »

Na pewno polecam szkolenia sprzedażowe. Jeśli w firmie pracownicy zajmują się sprzedażą produktów bezpośrednio bądź poprzez kontakt telefoniczny to muszę znać odpowiednie techniki sprzedaży. Na tej stronie możecie zapoznać się z nimi a także z pięcioma cechami dobrego sprzedawcy http://site-call.pl/rodzaje-technik-sprzedazy/ . Takie szkolenia należy przeprowadzać na bieżąco. Tylko wtedy mamy pewność, że pracownicy w pełni wykorzystują swój potencjał i robią wszystko by sprzedawać jak najlepiej i jak najwięcej. I to powinno być widoczne w wynikach. U nas po każdym takim szkoleniu zawsze słupki idą w górę.
Sławomir

Re: Szkolenia dla firm

Post autor: Sławomir »

Wszystkim zainteresowanym tematem chciałbym polecić program uprawnienia budowlane , dzięki któremu rzetelnie przygotujecie się do egzaminu na uprawnienia budowlane. Sam korzystałem z ich strony podczas nauki i szczerze polecam wszystkim zainteresowanym.
miłkaaa

Re: Szkolenia dla firm

Post autor: miłkaaa »

Jeśli chodzi o podnoszenia kwalifikacji i umiejętności kadry menadżerskiej to warto byłoby zainteresować się tematem motywowania zespołu rozproszonego. Na czasie, z racji pracy zdalnej. Tutaj https://www.impactinternational.com/blo ... ozproszony znajdziecie warsztaty przygotowujące do pozyskania odpowiednich umiejętności
ODPOWIEDZ