skup

Inne tematy, które nie należą do żadnej podanej kategorii.
Awatar użytkownika
paulinabb
Posty: 30
Rejestracja: 20 sty 2020, 8:15

skup

Post autor: paulinabb »

Skup makulatury Kraków - polećcie jakiś skup
Awatar użytkownika
sykstus
Posty: 133
Rejestracja: 11 maja 2020, 21:21

Re: skup

Post autor: sykstus »

W Krakowie nie znam, ale jeśli chodzi o skup to w Poznaniu bardzo dobry jest Menesiak Surowce Wtórne http://surowce-wtorne.poznan.pl/oferta/ Odbierają takie surowce jak makulatura, metale kolorowe, złom stalowy, tworzywa sztuczne czy zużyte akumulatory. Współpracują z firmami, podstawiają kontenery i odbierają po zapełnieniu. To bardzo solidna firma, dobrze nam się z nimi współpracuje.
płen

Re: skup

Post autor: płen »

Ja zdecydowanie polecam wam współpracę z firmą, której głównym filarem jest skup kabli aluminiowych, miedzianych i ołowianych. Siedzibę mają w Szczecinie, a nazywają się In Common Recycling. Na ich stronie możecie doczytać szczegóły oferty https://skup-kabli.szczecin.pl/oferta.html . Konkretni i profesjonalni fachowcy. Szczerze polecam.
jąą

Re: skup

Post autor: jąą »

Sami oddajemy makulaturę do skupu, ale w Środzie Wielkopolskiej, jeżeli ktoś jest z okolic, to zdecydowanie polecam wam skup R.R.Metall https://www.rrmetall.com.pl/oferta/makulatura Ich oferta jest dobrze zbudowana i atrakcyjna. Nam odpowiadają ceny i to, że skupują także tworzywa i złom. Mogliśmy pozbyć się u nich wszystkiego, co nam zalegało. Co do makulatury, to odpowiednio ją utylizują i niszczą dokumenty, nie macie się o co martwić.
Andżelika

Re: skup

Post autor: Andżelika »

Sprzedaż swojego starego auta lub zakup używanego modelu to czynności, które zajmują sporo czasu. W takich sprawach dobrze zaufać ekspertom https://carfactor.pl/skup-aut-tarnow/. Wykonując je na własną rękę, nie mamy pewności, że wszystko przebiegnie zgodnie z planem i czy cała procedura się po prostu uda.
ODPOWIEDZ