Rozwój firmy

Inne tematy, które nie należą do żadnej podanej kategorii.
Awatar użytkownika
zebra
Posty: 17
Rejestracja: 08 sty 2019, 17:42

Rozwój firmy

Post autor: zebra »

Kilka lat temu mój tata założył mały sklepik w miasteczku. W chwili obecnej. Działalność ta rozwinęła się na 3 prężnie działające punkty w różnych miejscowościach. Myślę, ze najwyższy czas zainwestować w korzystne zmiany żeby zadowolenie klienta było jeszcze bardziej odczuwalne. Znajomy polecił mi firmę Jantar www.jantar.pl . Podobno jako pierwsi wdrożyli w Polsce system sprzedaży dotykowej i kasy samoobsługowe, a właśnie o tak nowoczesne rozwiązani mi chodzi. Co o tym sądzicie?
Awatar użytkownika
monikon
Posty: 12
Rejestracja: 03 mar 2019, 15:03

Re: Rozwój firmy

Post autor: monikon »

Rozwój firmy jest ważny, ale trzeba w tym wypadku szukać też oszczędności. Zobacz sobie na tej stronie ofertę - firma dostarcza prąd w dobrej cenie, mają jasne, przejrzyste umowy, wszystkich formalności mogą dopełnić w naszym imieniu, także dobra opcja. Nie każdy zdaje sobie z tego sprawę, ile pieniędzy można rocznie zaoszczędzić w ten sposób.
Awatar użytkownika
prawalewa
Posty: 26
Rejestracja: 14 sty 2019, 20:27

Re: Rozwój firmy

Post autor: prawalewa »

Wcześniej lub później będziesz musiał zatrudnić nowych ludzi i wtedy dobrze mieć założony profil na takim portalu https://employers.talink.me/homepage Zakładasz profil i możesz od razu za darmo wystawiać ogłoszenia oraz je promować. Ponadto profil ma zasięg międzynarodowy a dodatkowo pozyskuje użytkowników poprzez wtyczki w sieci społecznościowej.
Awatar użytkownika
Tabasko
Posty: 132
Rejestracja: 13 mar 2019, 12:05

Re: Rozwój firmy

Post autor: Tabasko »

Prowadzenie firmy wiąże się z koniecznością jej ciągłego rozwoju. Jeśli zajmujecie się produkcją towarów i posiadacie halę produkcyjną to warto co jakiś czas wprowadzać nowoczesne rozwiązania na linię produkcyjną. Aby kontrolować jakość produktów dobrze mieć na wyposażeniu nowoczesny sprzęt pomiarowy. Czułą aparaturę pomiarową oferuje firma Industa. Więcej informacji dotyczących oferty i usług znajdziecie na ich stronie firmowej.
Awatar użytkownika
poziomka
Posty: 5
Rejestracja: 19 mar 2019, 21:57

Re: Rozwój firmy

Post autor: poziomka »

Wraz z rozwojem firmy warto zaopatrzyć się w ścianki reklamowe oraz różne stoiska wystawowe. Z pewnością przydadzą się podczas różnych prezentacji firmowych usług. Ciekawe artykuły reklamowe na różne pokazy widziałam na https://www.retio.pl/. Moim zdaniem jest w czym wybierać.
Awatar użytkownika
Nesi
Posty: 58
Rejestracja: 20 mar 2019, 8:30

Re: Rozwój firmy

Post autor: Nesi »

Moim zdaniem aby mówić o rozwoju firmy, warto przede wszystkim postawić na dobre podstawy, jak chociażby rzetelnie prowadzona księgowość. Oczywiście mając sporo wolnych środków, kwestię tą możemy powierzyć biuru rachunkowemu. Jednakże chcąc nieco zaoszczędzić, gdy w grę wchodzi mała księgowość, zawsze można postawić na takie rozwiązanie jak http://www.ksiega-podatkowa.pl/wersja-testowa . W tym przypadku darmowa wersja jest dostępna przez 60 dni, więc bez wątpienia warto ją przetestować. Co więcej, możemy ją dowolnie skonfigurować, wybierając określone moduły, np. VAT, czy też fakturowanie.
Awatar użytkownika
ksenia88
Posty: 455
Rejestracja: 29 mar 2019, 14:51

Re: Rozwój firmy

Post autor: ksenia88 »

Rozwoj to także odpowiednie osoby na odpowiednich stanowiskach. Daj sobie szanse znależc ludzi, którzy swoje obowiazki bedą wykonywać z pozytywnym nastawieniem oraz pasją ;) będa chcieli działac na wielu plaszczyznach i polach i podejmować się wyzwan, ktore niekiedy sa wymagające. Zerknij na https://biuromda.pl/jednolity-plik-kontrolny-jpk i sprawdź czy nie są skrojeni własnie na Twoje oczekiwania oraz potrzeb y ;)
Awatar użytkownika
Hubert295
Posty: 5
Rejestracja: 01 kwie 2019, 14:44

Re: Rozwój firmy

Post autor: Hubert295 »

Akurat w tym temacie nie mam zbyt dużej wiedzy. Może poszukaj czegoś na innych forach?
W bohaterach nie podobało mu się, że byli zawsze samobójczo posępni na trzeźwo i morderczo obłąkani po pijanemu.
Awatar użytkownika
pokolorowana
Posty: 23
Rejestracja: 25 mar 2019, 17:19

Re: Rozwój firmy

Post autor: pokolorowana »

Zgadzam się z poprzednikami i poprzedniczkami. Wszystko o czym tu wspominają jest ważne, ale czy zatem nie najlepiej mieć to wszystko w jednym miejscu? Księgowość, program do faktur, zarządzanie sprzedażą itd? Taką możliwość z tego co wyczytałam daje firma https://wfirma.pl/ a chyba do tego wszystko się powinno sprowadzać, do uproszczeń ;)
Awatar użytkownika
Negocja3
Posty: 1
Rejestracja: 09 kwie 2019, 0:28

Re: Rozwój firmy

Post autor: Negocja3 »

Pokolorowana, a jak właśnie wygląda sytuacja u nich z funkcjonalnością tych narzędzie? Nie ma raczej wiekszych problemów czy nie wiesz?
Awatar użytkownika
pokolorowana
Posty: 23
Rejestracja: 25 mar 2019, 17:19

Re: Rozwój firmy

Post autor: pokolorowana »

Nie, nie spotkałam się z żadnymi błędami czy utrudnieniami ;P Można by powiedzieć że wszystko chula jak powinno :D Spróbuj znaleźć coś dla siebie, pod tym linkiem masz opisane ich funkcje i narzedzia https://wfirma.pl/zarzadzanie-sprzedaza
Awatar użytkownika
mayki007
Posty: 9
Rejestracja: 15 kwie 2019, 12:47

Re: Rozwój firmy

Post autor: mayki007 »

Nie wątpliwie ważnym zadaniem jest nieustanny rozwój firmy. Trzeba inwestować w pracowników, sprzęt czy procesy sprzedaży, reklamy, zarządzania. Wspomniany program do zarządzania to świetny przykład na rozwijanie i wprowadzanie innowacji. Co prawda nie znam tego wymienionego ale jeśli ktoś ma firmę z magazynem dobrze wszystko ze sobą zintegrować. Odpowiedni system zarządzania pozwoli mieć kontrole nad wszystkim, jednocześnie ułatwiając pracę i wprowadzając automatyzacje pewnych zadań.
Awatar użytkownika
Tabasko
Posty: 132
Rejestracja: 13 mar 2019, 12:05

Re: Rozwój firmy

Post autor: Tabasko »

Każda firma powinna się rozwijać bo od tego zależy jej "być albo nie być" na rynku. Jeśli prowadzicie zakład produkcyjny to może zainteresują Was nowoczesne technologie związane z zabezpieczeniami przed wybuchem lub pożarem. Takie systemy zabezpieczeń projektuje i wdraża firma Corona https://corona.org.pl/produkty/ . Na ich stronie znajdziecie więcej informacji o oferowanych produktach i usługach.
Awatar użytkownika
tojawojownik
Posty: 128
Rejestracja: 26 kwie 2019, 22:21

Re: Rozwój firmy

Post autor: tojawojownik »

Rozwój firmy to nie tylko inwestycje to także oszczędności. Firmy coraz częściej inwestują w odnawialne źródła energii. Klimatyzacja, spora ilość infrastruktury lub przemysł zużywają sporo energii. Dlatego inwestycje np. w panele fotowoltaiczne są coraz bardziej opłacalne. https://ekofachowcy.pl/fotowoltaika/fotowoltaika-cena technologia staje się też coraz bardziej dostępna cenowo dlatego stopa zwrotu takiej instalacji jest już dużo lepsza a potem zaczynają się już realne oszczędności które w biznesie sa bardzo ważne.
Awatar użytkownika
jackowo
Posty: 14
Rejestracja: 23 maja 2019, 14:49

Re: Rozwój firmy

Post autor: jackowo »

Prowadzenie wlasnego biznesu w dzisiejszych czasach to dosc ryzykowna sprawa. Praktycznie w kazdej branzy czeka na nas dosc duza konkurencja. To juz niestesty nie te czasy gdy mozna bylo przejadac zarobione pieniadze. Aktualnie bez ciaglych inwestycji nie ma co mowic o utrzymaniu sie na rynku. Mam na mysli tutaj takie kategorie jak marketing oraz technologie. Bez posiadania dobrze zoptymalizowanej strony internetowej, stracimy wielu potencjalnych klientow. Wystarczy podpatrzyc jak to jest rozwiazane u najwiekszych firm by miec lepsze rozeznanie. W kwestii technologii/sprzetu tez nie mozemy byc ani troche w tyle. Wykonujac dajmy na to uslugi zwiazane z wykorzystaniem sprzetu do zadan ciezkich tego typu - https://jlg.com.pl/kategoria-produktu/l ... leskopowe/ Trzeba miec na uwadze aby byl on jak najbardziej niezadwodny. Nie ma nic gorszego niz spoznienie sie z terminem zlecenia. Niedosyc, ze zaplacimy umowna kare to stracimy co gorsza renome.
Awatar użytkownika
Henryk
Posty: 4
Rejestracja: 23 maja 2019, 20:03

Re: Rozwój firmy

Post autor: Henryk »

Bardzo ciekawe spostrzezenia.
Awatar użytkownika
prawek1
Posty: 58
Rejestracja: 26 kwie 2019, 19:58

Re: Rozwój firmy

Post autor: prawek1 »

Macie swój sklep internetowy? Jak go rozbudowujecie? Wiem, że tutaj https://artelis.pl/artykuly/74498/Najci ... ki-Magento przez platformę Magenta także można mieć dobre narzędzia, które umożliwiają rozwinięcie swojego sklepu internetowego. Systemy przygotowane do tego na pewno się sprawdzą.
Awatar użytkownika
monika0o
Posty: 5
Rejestracja: 27 maja 2019, 19:31

Re: Rozwój firmy

Post autor: monika0o »

Zupełnie nie zgadzam się z tą sugestią. Mam kompletnie inny pogląd na to.
(...) nigdy papieros nie będzie tak smaczny, a wódka - taka zimna i pożywna (...)
Awatar użytkownika
prawek1
Posty: 58
Rejestracja: 26 kwie 2019, 19:58

Re: Rozwój firmy

Post autor: prawek1 »

Mając swój sklep internetowy właśnie trzeba inwestować także w najnowsze rozwiązania
Awatar użytkownika
roonz
Posty: 143
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:52

Re: Rozwój firmy

Post autor: roonz »

Myślę, że najlepiej będzie poczytać fachowe porady w tej sprawie i tutaj mogę polecić stronę https://fscd.pl/ , na której można znaleźć wiele praktycznych wskazówek na temat prowadzenia i rozwoju firmy, także jeśli chodzi o działalność internetową
Awatar użytkownika
kornelia
Posty: 72
Rejestracja: 07 sty 2019, 14:39

Re: Rozwój firmy

Post autor: kornelia »

Bez pomocy dobrej księgowej firma na pewno się nie rozwinie. Polecam więc zapoznać się z takim rozwiązaniem jak https://ksiegowa-halinow.pl/. To sprawdzone biuro rachunkowe, które zna się na rzeczy.
Awatar użytkownika
fiona45
Posty: 96
Rejestracja: 28 kwie 2019, 14:00

Re: Rozwój firmy

Post autor: fiona45 »

Czasem jak rozwijamy firmę i szukamy ciekawych propozycji na pozbyciu się np. starych narzędzi to warto pomyśleć o tym co z nich można wyzyskać rozkładając na części. Ostatnio bardzo modny jest złom ze stali szybko tnącej https://zlomweglika.pl/zlom-stali-szybkotnacej . A wiec warto nie wyrzucać a sprzedać.
Awatar użytkownika
Joachim
Posty: 84
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:23

Re: Rozwój firmy

Post autor: Joachim »

Zawsze do rozwoju i zmian potrzebne są środki, bez tego nic się nie zrobi, ale można przecież starać się o różne dofinansowania z projektów czy z UE. Tak samo są specjalne pożyczki dla przedsiębiorców, bardzo korzystne. Ostatnio na przykład czytałem że dotacje na termodernizacje na Podlasiu są naprawdę duże. A to w końcu przyszłość.
Awatar użytkownika
Tabasko
Posty: 132
Rejestracja: 13 mar 2019, 12:05

Re: Rozwój firmy

Post autor: Tabasko »

Każda firma musi się rozwijać. Warto wdrażać nowoczesne rozwiązania, które pozwalają np na zoptymalizowanie kosztów ponoszonych przez firmę. W dużych firmach dobrym rozwiązaniem jest instalacja systemów monitorowania mediów produkcyjnych. Takie systemy pozwalają na wykrycie niekontrolowanego poboru prądu lub/i gazu. Systemy najwyższej jakości projektuje i wdraża firma Salwis http://salwis.pl/monitoring-mediow-prod ... o-takiego/ . Na ich stronie znajdziecie pełną ofertę usług.
Awatar użytkownika
tojawojownik
Posty: 128
Rejestracja: 26 kwie 2019, 22:21

Re: Rozwój firmy

Post autor: tojawojownik »

Rozwój firmy to również zmiana biura rachunkowego na takie które będzie mogło sprostać rosnącym wymaganiom. https://biuromda.pl/ takie biuro to np. certyfikaty ministerstwa finansów oraz zespół zawodowców którzy są cenienie za tempo działania i profesjonalne podejście dla tego co robią. Również sporo formalności jest załatwianych przez samo biuro.
Awatar użytkownika
roonz
Posty: 143
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:52

Re: Rozwój firmy

Post autor: roonz »

WIadomo, że aby firma mogła się rozwijać to potrzebuje na to funduszy. Skąd je zdobyć? Można poszukać oszczędniejszych rozwiązań np. taniego prądu dla firm https://poprostuenergia.pl/prad-dla-firmy/ . W ten sposób zaoszczędzone pieniądze można inwestować w inne rzeczy
Awatar użytkownika
nwkagnieszka
Posty: 22
Rejestracja: 14 sie 2019, 9:45

Re: Rozwój firmy

Post autor: nwkagnieszka »

Finanse, prowadzenie i zakładanie firmy, marketing czy inwestycje to nie są rzeczy łatwe, ale na szczęście w Internecie jest pełno wartościowych informacji na te tematy. Ja osobiście lubię tą stronę http://jaworcam.pl/, jeszcze nie zdarzyło mi się na niej zawieść.
Awatar użytkownika
Madonnowa
Posty: 47
Rejestracja: 23 paź 2019, 20:20

Re: Rozwój firmy

Post autor: Madonnowa »

Na rozwoj firmy wplywa wiele czynnikow. Jest to miedzy innymi zaangazowanie, jakosc uslug czy dobra reklama. Ja mialam reklame z agencji marketingowej http://marketingnaforach.pl/ bo zalezalo mi na profesjonalnym podejsciu od osob z doswiadczeniem wiedza i mozliwosciami. Oni pracuja sumiennie i naturalnie wiec nie balam sie sztucznych wpisow i nudnych rozmow. Na koniec dostalam raport z dzialan i osiagnietych celow. Super sprawa
Awatar użytkownika
Marek78
Posty: 845
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:06

Re: Rozwój firmy

Post autor: Marek78 »

Jeśli myślicie o rozwoju swojej firmy produkcyjnej, to warto żebyście przeczytali artykuł o optymalizacji procesów produkcyjnych https://corobotics.pl/optymalizacja-pro ... ukcyjnego/. Pamiętajcie, że inwestowanie w rozwój swojej firmy to podstawa, jeśli w ogóle myślicie o rozwoju. Automatyzacja produkcji pozwoli zminimalizować w pełni koszta pracowników, a także zwiększycie produktywność swojej firmy wielokrotnie.
Awatar użytkownika
Kordik
Posty: 49
Rejestracja: 10 cze 2019, 11:05

Re: Rozwój firmy

Post autor: Kordik »

W tych czasach, gdzie mamy tak wiele ofert bankowych, pomoc doradców kredytowych może naprawdę pomóc.
Ja często czytam sobie informacje na stronie specjalistów kredytowych : https://habzafinanse.com.pl/rrso-co-to- ... -wiedziec/
możecie tam znaleźć ważne informacje o kredytach.
Awatar użytkownika
panalkra
Posty: 720
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:23

Re: Rozwój firmy

Post autor: panalkra »

Odwiedź ten artykuł aby dowiedzieć się wiecej https://www.wystawiaj.pl
Awatar użytkownika
Marek78
Posty: 845
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:06

Re: Rozwój firmy

Post autor: Marek78 »

Witam,co sądzicie o rozwoju firmy? Mysle nad robotyzacja i wprowadzeniem pewnych innowacji. Co sądzicie o tym https://corobotics.pl/zastosowania/paletyzacja/ Warto sie zastanowic? Prosze o opinie.
Awatar użytkownika
Eliza111
Posty: 140
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:07

Re: Rozwój firmy

Post autor: Eliza111 »

Chciałbym wam polecić firmę, która zajmuje się rozwojem i pomaga w osiągnięciu wyznaczonego celu. Konieczne zobaczcie na ich stronę https://www.cludo.pl/pytania-otwarte-czy-zamkniete/ tutaj jest tez bardzo fajny blog gdzie znajdziecie porady. Polecam.
Awatar użytkownika
suzzi
Posty: 157
Rejestracja: 03 sie 2019, 22:05

Re: Rozwój firmy

Post autor: suzzi »

Natomiast przykładowo w branży przemysłowej nieraz trzeba połączyć jakieś instalacje, bo się popsują czy różne inne elementy. Wtedy możecie zajrzeć sobie na stronę https://ataszek.pl , ponieważ tam dostaniecie najróżniejsze artykuły do łączenia stosowane w przemyśle i nie tylko.
Awatar użytkownika
majsterekmaly
Posty: 79
Rejestracja: 25 sty 2020, 19:18

Re: Rozwój firmy

Post autor: majsterekmaly »

Rozwijając firmę warto pewne sprawy takie jak np. obsługę IT powierzyć fachowcom, będzie to kosztowało znacznie mniej niż etat informatyka. We Wrocławiu warto postawić na firmę ITBCE, to znana i doświadczona załoga, która przejmie bieżące problemy użytkowników oraz zajmie się kontrolą i przeglądaniem bardziej zaawansowanych rozwiązań, często są one skonfigurowane źle oraz nie nadzorowane regularnie.
Awatar użytkownika
ksenia88
Posty: 455
Rejestracja: 29 mar 2019, 14:51

Re: Rozwój firmy

Post autor: ksenia88 »

Zależy Ci na tym, aby Twoje ogłoszenie dotarło do jak największej liczby osób? Możliwe, że https://tuoglos.pl/ znajdziesz to czego szukasz. Wrzucają swoje ogłoszenie na ich portal, dociera on do 100 najważniejszych miast i możesz je śledzić regularnie. To na pewno pozwoli Ci uzyskać naprawdę spory odsetek ludzi, którzy chcą skorzystać z Twoich usług. Warto przyjrzeć się ich ofercie bliżej.
Awatar użytkownika
Benek
Posty: 82
Rejestracja: 18 sty 2019, 16:01

Re: Rozwój firmy

Post autor: Benek »

Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się obróbką metali i właściwie dopiero zaczynamy z nią startować na rynku. Szukamy jeszcze dostawcy dobrej jakości środków smarnych i tak się zastanawiam czy rozpocząć współpracę w tym zakresie z firmą Lapena http://www.lapena.pl/ . Widziałam, że mają też w ofercie środki precyzyjnego smarowania WERUCON, które bardzo by się nam przydały. Może wiecie coś o tym dostawcy produktów?
Awatar użytkownika
Alicja
Posty: 123
Rejestracja: 02 wrz 2019, 20:52

Re: Rozwój firmy

Post autor: Alicja »

Szczególnie firmy o profilu produkcyjnym czy budowlanym powinny inwestować w nowoczesne rozwiązania technologiczne. Jeśli w Waszej firmie pracuje się z różnymi maszynami i systemami to zastanówcie się nad sprawdzeniem ich wydajności czy bezpieczeństwa. Różnorodne testy oprogramowania oraz aplikacji przeprowadzają fachowcy z firmy soflab. Zajmują się oni robotyzacją takimi usługami robotyzacja procesów biznesowych co moim zdaniem powinno być już standardem w firmach.
Awatar użytkownika
Lolka
Posty: 497
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:16

Re: Rozwój firmy

Post autor: Lolka »

Oprócz samego rozwoju firmy ważne jest również stworzenie jej dobrego wizerunku. Poradnik na stronie internetowej http://laur-wiarygodnosci.eu/?p=517 podpowie Wam, jak to zrobić w siedmiu prostych krokach :) Polecam sobie przeczytać w wolnej chwili ;)
Awatar użytkownika
KacperSz
Posty: 227
Rejestracja: 21 wrz 2019, 16:10

Re: Rozwój firmy

Post autor: KacperSz »

W przypadku firmy typu - piekarnie, recykling, złomy, do zboża, do rzepaku, do mrożonek itd. to na pewno będziecie potrzebowali efektywnego wsparcia ze strony specjalistów i sprzętów które pozwolą Wam dokładnie zmierzyć wilgotność danych produktów w krótkim czasie i tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam - https://wagosuszarka.pl/ przede wszystkim uczciwe podejście, różnorodność i zawsze przystępne warunki.
AlinaJaś

Re: Rozwój firmy

Post autor: AlinaJaś »

Moim zdaniem to do firmy trzeba wybrać samochód przede wszystkim niezawodny. Nie ma nic gorszego niż niespodziewana awaria tuż przed wyjazdem do klienta lub jeszcze gorzej jak coś padnie podczas delegacji. To nie tylko robienie sobie dodatkowych kosztów ale co ważniejsze strata naszego czasu. Już o samochodach używanych nawet nie wspominam, chociaż są ludzie szukający oszczędności decydując się na nie. Trzeba spojrzeć na to co jest aktualnie najlepsze na rynku. Takie marki jak Nissan - https://www.nissanfinance.pl/finansowanie/firma od lat cieszą się ogromną popularnością. Według branżowych recenzji to najlepszy wybór w kategorii cena/jakość, a dodatkowo możemy skorzystać z możliwości finansowania zakupu.
Awatar użytkownika
Bellea
Posty: 185
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:47

Re: Rozwój firmy

Post autor: Bellea »

Czasem trzeba i poszerzyć działalność, może postawić na nowe produkty, usługi oferowane przez waszą firmę? Zmiana dostawców, nowe maszyny, to też kierunek rozwojowy. Jeżeli w waszej firmie wykorzystywane są komponenty z elektroniki to sprawdźcie sobie co proponuje firma https://printor.pl/oferta/ Jest to producent elektroniki.

rażona piorunem książka
Kituś

Re: Rozwój firmy

Post autor: Kituś »

Wolność i komfort, ale także wytrzymałość i niezawodna moc. Tak w skrócie można opisać Forda Transit. Te cechy liczą się w każdej podróży. Bez względu na to, czy wolisz odkrywać nieznane, czy wracać w ulubione miejsca, Transit to najlepszy sposób, aby tam dotrzeć, tym bardziej że obecnie Forda Transit można kupić z rabatem 44 tys. Nie ma na co czekać, bo czas zrealizować swej motoryzacyjne marzenie.
firmowywóz

Re: Rozwój firmy

Post autor: firmowywóz »

W rozwoju firmy ważne są inwestycje, firma która zajmuje się wyburzeniami powinna zainteresować się takim sprzętem https://osapolska.pl/mloty-wyburzeniowe-hb/ . To młoty wyburzeniowe firmy Osa, jedne z najlepszych na świecie, bardzo wytrzymałe i wydajne. Mają w pełni szczelną konstrukcję a to oznacza mniej awarii i mniej wydatków, to bardzo dobry wybór dla firmy.
kątrowskiadam

Re: Rozwój firmy

Post autor: kątrowskiadam »

Odkąd zainwestowałem w maszyny do rozkroju, które zakupiłem u producenta https://www.leibrock.pl/ to proces produkcji obuwia znacznie przyspieszył. To nie byłoby możliwe bez rozwoju technologicznego, a za sprawą nowoczesnych maszyn mogliśmy znacznie zwiększyć sprzedaż naszych produktów.
JarosławM

Re: Rozwój firmy

Post autor: JarosławM »

W takim razie jeżeli jeszcze nie podjęliście ostatecznej decyzji w zakresie wyboru dobrej jakości rozwiązań do wykonywania trwałych i skutecznych połączeń klejonych to polecam zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez producenta Buehnen u którego znajdziecie oprócz klejów termotopliwych m.in wysokiej klasy ręczne pistolety pneumatyczne https://www.buehnen.pl/urzadzenia/reczn ... eumatyczne z których również korzystamy w przemyśle meblarskim, gdzie trwałość ma kluczowe znaczenie.
michał

Re: Rozwój firmy

Post autor: michał »

W jaki sposób ogrzewacie wasze domy? Ja od niedawna używam sprawdzonego pelletu, który zamawiam zawsze u http://www.maximer.pl/ , jest mega wydajny, nawet nie sądziłam, że jest to taka wielka oszczędność porównując z paleniem np drewnem ;) ;) polecam
Młodek

Re: Rozwój firmy

Post autor: Młodek »

W takim razie jeżeli szukacie skutecznych programów do fakturowania i wykorzystania w swojej firmie to na pewno warto w mojej opinii wymienić RafSoft 2021 https://www.rafsoft.net/ w przypadku którego można liczyć na pełne wsparcie obsługi, wysoką jakość i jednocześnie pełne wsparcie aby fakturowanie, archiwizacja oraz rozliczenia szły sprawnie i co najważniejsze z pominięciem wielu błędów które pojawiają się często przy pracy ręcznej.
ghhjhłłł

Re: Rozwój firmy

Post autor: ghhjhłłł »

Mocno rozwojowe w przypadku naszej firmy okazało się wykorzystanie archiwizacji dokumentów. Było tego całkiem sporo, dlatego należało podejść do tematu w sposób rzetelny i profesjonalny. Przy wspomnianej archiwizacji niezmiernie przydatni okazali się https://scancentre.pl/archiwizacja-dokumentow/ wraz ze swoją ofertą. Zawdzięczam im zrealizowanie tego w formie cyfrowej, aby zaoszczędzić miejsca.
Jolnaś

Re: Rozwój firmy

Post autor: Jolnaś »

Prowadząc firmę należy pamiętać, że warto dążyć do obniżania kosztów jej prowadzenia oraz poprawy wydajności i jakości oferowanych usługi i produktów poprzez inwestowanie w innowacje. Innowacyjne rozwiązania zwiększają konkurencyjność, pomagają być o krok przed konkurencją. Outsourcing IT w tym zakresie oferuje np Dreamteam http://dreamiteam.pl/oferta/outsourcing-it/ . Warto skontaktować się z nimi za pośrednictwem maila czy telefoniczne. Opisać dany problem a oni zajmą się opracowaniem rozwiązania.
Awatar użytkownika
Marek78
Posty: 845
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:06

Re: Rozwój firmy

Post autor: Marek78 »

Prowadząc własną firmę, na pewno warto zawsze inwestować w najlepszy sprzęt, dzięki czemu nie będziesz musiał go wymieniać co kilka miesięcy czy lat, a i dzięki temu można więcej zarabiać. Dlatego jeśli chodzi o stacje paliw, to zaopatrzenie polecam kupować na https://www.tsg-solutions.com/pl/dystry ... g-cng-lng/.
Jaś88

Re: Rozwój firmy

Post autor: Jaś88 »

JarosławM pisze: ↑08 mar 2021, 13:17 W takim razie jeżeli jeszcze nie podjęliście ostatecznej decyzji w zakresie wyboru dobrej jakości rozwiązań do wykonywania trwałych i skutecznych połączeń klejonych to polecam zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez producenta Buehnen u którego znajdziecie oprócz klejów termotopliwych m.in wysokiej klasy ręczne pistolety pneumatyczne (...)
Musze sprawdzić tą oferte. Moze faktycznie jest tak ciekawa jak mówisz.
____
Odwiedź stronę labizu.pl
kęnfo

Re: Rozwój firmy

Post autor: kęnfo »

na pewno przy prowadzeniu firmy trzeba na bieżąco aktualizować swoja wiedzę, przepisy się zmieniają, trzeba nadążać dlatego zdecydowałam się na abonament kilku serwisów i czasopism Wydawnictwa wiedza i praktyka, mają świetnie przygotowane informacje i podae w przystępnej formie
mórek

Re: Rozwój firmy

Post autor: mórek »

Rozwój firmy przyszedł wraz z wdrożeniem outsourcingu usług telekomunikacyjnych. Odpowiadają za to https://moll.com.pl/oferta a ich zadanie polegało na doradztwie czy zwiększeniu zysku dla przedsiębiorstwa, właśnie poprzez wdrożenie tego typu metod. Jesteśmy z tego niezmiernie zadowoleni!
mórarz

Re: Rozwój firmy

Post autor: mórarz »

Z pewnością o rozwoju naszej firmy zadecydowało wdrożenie ERP , zaproponowane przez https://telbit.com.pl/obsluga-firm/systemy-erp/ . W końcu jest to właściwe oprogramowanie, które pozwala na informatyczne wspieranie działań naszej firmy. Telbit, już wcześniej, dostarczyli nam kasy fiskalne do firmy.
mórasz

Re: Rozwój firmy

Post autor: mórasz »

Rozwojowe dla naszej firmy okazało się podjęcie współpracy z firmą https://www.recykling-karat.pl/oferta/ . W końcu to dzięki nim zaczęliśmy się pozbywać zbędnego sprzętu elektronicznego a wygenerowaliśmy go dosyć sporo. W tym wszystkim najważniejszy jest fakt, iż wszystkie te elementy trafiły do sprawdzonego miejsca, a nie do lasu jak to się często zdarza..
Kęcki

Re: Rozwój firmy

Post autor: Kęcki »

W przypadku kiedy rozglądacie się za wyborem dobrych specjalistów zajmujących się działaniami marketingowymi online to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam do sprawdzenia również ofertę przygotowaną przez agencję iWizerunek https://iwizerunek.pl/buzz-marketing/ którzy zapewniają szeroki zakres działań reklamowych sprzyjających przede wszystkim lepszej widoczności Waszej strony/sklepu ale również sprzedaży oraz po prostu budowy wizerunku która również jest ważnym aspektem.
żuk

Re: Rozwój firmy

Post autor: żuk »

W mojej ocenie, świetna strona, z której sporo dowiecie się o marketingu, to ta: https://digitalmarketing.pl/ . Przyznam szczerze, że dowiedziałem się z niej o wielu zagadnieniach, o których wcześniej nie miałem zupełnie pojęcia. Wydaje mi się, że to dobre źródło informacji. Polecam wam przejrzenie ichniejszych treści w wolnym czasie.
Awatar użytkownika
panalkra
Posty: 720
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:23

Re: Rozwój firmy

Post autor: panalkra »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań : https://klima-pro.pl/
Sławomir

Re: Rozwój firmy

Post autor: Sławomir »

Jeżeli chodzi o moją firmę, to skorzystałem z usług na stronie pixidixi.agency i jestem bardzo zadowolony z efektów ich pracy. Wykonali dla mnie stronę oraz sklep internetowy oraz zapewnili kompleksową analizę oraz reklamę w sieci. Jeżeli jesteście zainteresowani to wszelkie informacje znajdziecie na stronie głównej, także polecam zainteresowanym.
Awatar użytkownika
panalkra
Posty: 720
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:23

Re: Rozwój firmy

Post autor: panalkra »

Jakiś czas temu na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. https://pompyciepla-24.com.pl
Awatar użytkownika
panalkra
Posty: 720
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:23

Re: Rozwój firmy

Post autor: panalkra »

Jakiś czas temu na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. https://elektrokalka.pl/
Awatar użytkownika
ksenia88
Posty: 455
Rejestracja: 29 mar 2019, 14:51

Re: Rozwój firmy

Post autor: ksenia88 »

W obecnych czasach bardzo ważna jest ekologia. Wiele osób coraz bardziej o to dba, ograniczamy odpady, emisję dwutlenku węgla . Coraz bardziej rośnie świadomość dbałości o naszą planetę, coraz więcej osób zapoznaje się z tymi zasadami. Warto poczytać na ten temat tutaj https://contalen-recycling.com/zrownowazony-rozwoj/ Zyskasz dzięki temu wiele informacji na temat regranulaty do tworzyw sztucznych
murek

Re: Rozwój firmy

Post autor: murek »

Powiem szczerze, że ostatnio szukałem firmy, która ma doświadczenie w wydawaniu różnych pozwoleń w takich dziedzinach jak jakość wody. Natknąłem się na stronę internetową tej firmy https://www.ekomeritum.pl/pozwolenie-wodnoprawne/ . Pozostało mi tylko skontaktować się z nimi i umówić na spotkanie. Dajcie znać, czy wy kiedykolwiek z nimi współpracowaliście.
znaczek

Re: Rozwój firmy

Post autor: znaczek »

Każdy właściciel firmy, biorąc pod uwagę kwestie rozwoju swojego biznesu powinien sprawdzić jaką pomoc oferują mentorzy biznesu. Z tego co mi wiadomo, są to osoby, które dysponują nie tylko wiedzą, ale także praktycznym doświadczeniem w prowadzeniu biznesu. Rzeczywiście, warto zwrócić uwagę na możliwość skorzystania z ich wsparcia, aby osiągnąć sukces i uniknąć popełniania błędów
ODPOWIEDZ