recykling

Inne tematy, które nie należą do żadnej podanej kategorii.
Awatar użytkownika
sykstus
Posty: 133
Rejestracja: 11 maja 2020, 21:21

recykling

Post autor: sykstus »

Polećcie sprawdzone firmy recyklingowe z Warszawy
Awatar użytkownika
Wektor
Posty: 143
Rejestracja: 05 maja 2020, 15:40

Re: recykling

Post autor: Wektor »

Z Warszawy to nie znam, ale jak coś to z Torunia warta uwagi firma recyklingowa to Karat Elektro Recykling https://www.recykling-karat.pl/ Zajmują recyklingiem elektroodpadów, baterii, tworzyw sztucznych czy odpadów budowlanych a także niszczeniem akt, dokumentów i dysków twardych. Sprawdźcie ich sobie, warto.
Awatar użytkownika
Marek78
Posty: 845
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:06

Re: recykling

Post autor: Marek78 »

Ja to Ci polecam zajrzeć na https://esbud.pl/na-czym-polega-recykling-butelek-pet/, gdzie będziesz mógł dowiedzieć się trochę na temat recyklingu różnych rzeczy, tak jak w tym przypadku recyklingu butelek pet.
RysiekWuś

Re: recykling

Post autor: RysiekWuś »

Ja zdecydowanie w tym zakresie mogę polecić kontakt z http://www.romar.com.pl/, firma właśnie ma bardzo dobrą ofertę jeżeli chodzi o nowoczesny recykling. Mają odpowiednie zaplecze, bardzo dobrą jakość, znają się na swojej pracy. Dzięki takim firmom zdecydowanie jest większa dbałość o środowisko
Ryś

Re: recykling

Post autor: Ryś »

Recykling, to bardzo dobry pomysł na biznes. Teraz jest to podstawa, więc można na tym dużo zarobić. Jeśli chodzi o maszyny, to możesz je zamówić, pod tym adresem https://bergmann-polska.pl/. Jest to niemiecka firma, która posiada już ponad 40 lat doświadczenia. Ich maszyny są produkowane z najlepszych materiałów oraz są bardzo nowoczesne.
Łukasz90

Re: recykling

Post autor: Łukasz90 »

Niestety nie znam żadnej firmy z Warszawy, ale sam od długiego czasu współpracuję z firmą https://www.mag-bar.pl/kontakt z Granowa. Wykonują kompleksowe usługi związane z kruszeniem i przetwórstwem tworzyw sztucznych. Zajmują się także skupem folii i plastiku. Gwarantują przejrzyste warunki współpracy, atrakcyjne ceny oraz profesjonalną obsługę.
4męrt

Re: recykling

Post autor: 4męrt »

Na pewno musicie rozejrzeć się za sprawdzoną firmą, która zajmuje się skupowaniem odpadów z tworzyw sztucznych i ich recyklingiem. Ja od siebie mogę wam polecić zapoznanie się z ofertą https://www.wtorplast-recykling.pl/ Jest to świetna firma z Poznania, z którą sam od dawna współpracuję.

castorama ełk praca
łkm

Re: recykling

Post autor: łkm »

Ja mogę polecić ci firmę KN Recykling https://www.knrecykling.pl/uslugi/utyli ... lektroniki z Warszawy. Oni przyjmują elektronikę oraz meble, które utylizują, i poddają recyklingowi. Gdy się przeprowadzaliśmy, zmienialiśmy siedzibę firmy, to w końcu zdecydowaliśmy się oddać tam stare, połamane meble, w tym krzesła, biurka, które ledwo żyły, no i starą elektronikę, a były tam sprzęty nawet sprzęt 15 lat. Ceny mają korzystne, to rzetelna, legalnie działająca firma.
aszń

Re: recykling

Post autor: aszń »

No jeżeli chodzi o stary sprzęt elektroniczny i komputerowy, to my wszystkie tego typu rzeczy oddajemy do skupu zużytej elektroniki Ago Recykling http://www.skupzlomu-elektroniki.pl/ofe ... ektroniki/ w Warszawie. Oni się nim już odpowiednio zajmują, do tego mają korzystne ceny, więc tylko zyskujemy na korzystaniu z ich usług. Zdecydowanie ich polecam, to rzetelna firma, posiadają doświadczenie.
Juluś04

Re: recykling

Post autor: Juluś04 »

Poszukuje sprawdzonej firmy, która posiada w ofercie regranulat polietylenowy. Ważne jest dla mnie to, że firma posiada certyfikaty, które potwierdzają produkcję z odpadów pokonsumenckich. Jak na razie znalazłam firmę Contalen Recycling
Poszukuje sprawdzonej firmy, która posiada w ofercie regranulat polietylenowy. Ważne jest dla mnie to, że firma posiada certyfikaty, które potwierdzają produkcję z odpadów pokonsumenckich. Jak na razie znalazłam firmę Contalen Recycling
https://contalen-recycling.com/oferta/
ODPOWIEDZ