Ranking ośrodków terapii

Inne tematy, które nie należą do żadnej podanej kategorii.
Awatar użytkownika
ice
Posty: 87
Rejestracja: 11 sty 2019, 5:20

Ranking ośrodków terapii

Post autor: ice »

Prowadzisz ośrodek dla uzależnionych i nie możesz dotrzeć do pacjentów ? Ciężko jest spotkać kogoś zainteresowanego pełną kuracją? Chętnie Ci pomogę. W sieci odnajdziesz Ranking ośrodków terapii , który pomoże Ci rozpromować się, a dodatkowo powiększyć zasięg dla pacjentów. Spróbuj, na pewno nie pożałujesz.
Awatar użytkownika
Uleńka
Posty: 252
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:09

Re: Ranking ośrodków terapii

Post autor: Uleńka »

Ja szukalam dlugo odpowiedniego osrodka. Przeszukalam doslownie calą Warszawę i dopiero w Nowym Modlinie trafilam w odpowiednie ręce. Prywatna klinika Medox wykonuje swoją prace jak nalezy bo ich psycholodzy mają dobre podejscie do pacjenta i spore doswiadczenie
Awatar użytkownika
lotyka
Posty: 118
Rejestracja: 05 lis 2019, 12:47

Re: Ranking ośrodków terapii

Post autor: lotyka »

no na pewno bardzo dobry osrodek ktory moge CI polecic to Tratwa w Wisle. Super jest to, ze oni maja tez swoich lekarzy, wiec w razie potrzeby jest zapewniona pomoc lekarska czy l4
Awatar użytkownika
ominina
Posty: 120
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:57

Re: Ranking ośrodków terapii

Post autor: ominina »

Warto wiedzieć jak bardzo niebezpiecznym wrogiem dla człowieka jest alkohol zanim się jeszcze po niego sięgnie - http://www.czasnaterapie.pl/alkohol-niebezpieczny-wrog/ . Nie jest on niezbędny do życia, zatem jeśli nie musimy lepiej się go wystrzegać
Zeńkaa

Re: Ranking ośrodków terapii

Post autor: Zeńkaa »

Alkoholizm to choroba i naprawdę niełatwo z niej wyjść. Na szczęście są takie miejsca, jak Terapie Tu i Teraz, z Krakowa https://www.alkoholizm.org.pl gdzie pracują osoby, które są w stanie pomóc w takiej sytuacji.
Miłosz

Re: Ranking ośrodków terapii

Post autor: Miłosz »

Cześć! Jako taksówkarz spotykam mnóstwo dziwnych ludzi. Pół roku temu odwoziłem klienta do jego domu, który był mocno pijany. Z racji tego że sam kiedyś byłem uzależniony postanowiłem dowiedzieć się czy taki stan rzeczy trwa już od dawna. Na miejscu porozmawiałem z jego rodziną i zachęciłem do skierowania go do ośrodka dla uzależnionych Forest. W tym tygodniu znów trafiłem na niego, tym razem zupełnie odmieniony. Serdecznie podziękował mi za polecenie tego ośrodka, teraz sam to robi.
Skowoń

Re: Ranking ośrodków terapii

Post autor: Skowoń »

ice pisze: ↑06 lut 2019, 11:14 Prowadzisz ośrodek dla uzależnionych i nie możesz dotrzeć do pacjentów ? Ciężko jest spotkać kogoś zainteresowanego pełną kuracją? Chętnie Ci pomogę. W sieci odnajdziesz Ranking ośrodków terapii , który pomoże Ci rozpromować się, a dodatkowo powiększyć zasięg dla pacjentów. Spróbuj, na pewno nie pożałujesz.
Od siebie mogę polecić ośrodek Medyczny Detox w Warszawie

weganizm suplementacja
kukiź

Re: Ranking ośrodków terapii

Post autor: kukiź »

Nie powiem bo czasami warto jest pokierować się z pomocą takiego rankingu. Bo mimo wszystko w przypadku pomocy osobie uzależnionej należy podejść do tego tematu z głową. Dlatego też na samym początku zaczęłam sprawdzać od czego warto zacząć pomagać. I znalazłam ośrodek leczenia uzależnień Mental Relax w którym to doskonale znają się na wszelkich uzależnieniach. Także warto przekonać uzależnionego na pobyt w takim ośrodku.
ODPOWIEDZ