Psycholog dziecięcy Łódź

Inne tematy, które nie należą do żadnej podanej kategorii.
Awatar użytkownika
kornelia
Posty: 67
Rejestracja: 07 sty 2019, 14:39

Psycholog dziecięcy Łódź

Post autor: kornelia »

Czy znacie dobrego psychologa z Łodzi? Najlepiej takiego, który specjalizuje się w leczeniu dzieci. Zależy mi na tym, bo podejrzewam u syna autyzm. A może znacie jakieś opinie na temat http://centrum-futurum.pl/ ?
Awatar użytkownika
Walentowicz
Posty: 55
Rejestracja: 04 cze 2019, 19:50

Re: Psycholog dziecięcy Łódź

Post autor: Walentowicz »

Jeżeli mowa o autyzmie to szerzej na temat tej przypadłości możecie poczytać tutaj - https://lekarzebezkolejki.pl//blog/auty ... enie/w-620 Autyzm dziecięcy to tak naprawdę wyrok, bo pomimo tego, że z nazwy dziecięcy to nigdy nie mija...Wszystko zależy oczywiście też od stopnia jego nasilenia.
Awatar użytkownika
sapex
Posty: 211
Rejestracja: 15 sie 2019, 16:31

Re: Psycholog dziecięcy Łódź

Post autor: sapex »

Trzeba dobrze wybrać psychologa dla dziecka dlatego zanim podejmiesz jakąkolwiek decyzję poczytaj sobie tutaj https://notatek.pl/psychologia-wieku-dz ... -wymagania fajnie opisane jest to wszystko. Z jednego z wykładów z Uniwersytetu Gdańskiego fragmenty na temat psychologii wieku dziecięcego. Dużo można się dowiedzieć.
dżess

Re: Psycholog dziecięcy Łódź

Post autor: dżess »

Często jest tak, że logopedia łączy się z psychologią, a to dlatego, że dziecko nabywa problemów z mową, wysławianiem się, albo nawet przełykaniem, w wyniku jakiejś traumy właśnie. Niejednokrotnie o tym słyszałam i powiem wam, że mnie to przeraża. Cieszę się jednak, że tacy lekarze https://cditn.pl/masaz-logopedyczny-gdansk/ mogą pomóc.
Małgorzata

Re: Psycholog dziecięcy Łódź

Post autor: Małgorzata »

Szczególnie dla dziecka polecam terapie online. Wtedy będzie się mniej wstydziło opowiadać o problemach, szybciej się otworzy. Moja córka miała terapię prowadzoną przez panią psycholog z https://wetalk.pl Świetna poradnia, bardzo nam pomogli z problemami córki, która od pewnego momentu była zamknięta w sobie i nie chciała chodzić do szkoły, łatwo się rozpłakiwała. Na szczęście terapia przyniosła świetny efekt. Córka powiedziała o swoich problemach, które wspólnie udało nam się rozwiązać. Teraz jest coraz pewniejsza siebie.
Bożena

Re: Psycholog dziecięcy Łódź

Post autor: Bożena »

Pewnie, że tak. Ja na pewno mogę Wam podpowiedzieć, byście już teraz zajrzeli do https://psychomedic.pl/psychiatra-katowice/ i dowiedzieli się więcej na temat tego, gdzie warto leczyć Wasze dzieci. Tutaj nie ma co zwlekać z podjęciem odpowiednich działań. Pamiętajcie, że nierozwiązane dziecięce problemy będą przekładały się na ich dorosłe życie, więc tym bardziej powinniście zareagować.
Kaśia

Re: Psycholog dziecięcy Łódź

Post autor: Kaśia »

Mamy wstępną diagnozę od lekarza i prawdopodobnie mój syn ma autyzm. Niestety nic nie wiem o tym zaburzeniu. Jestem w tym kompletnie zielona i nie wiem gdzie szukać pomocy. Czy autyzm terapia jest skuteczna? Jeśli ktoś z was, jest w podobnej sytuacji proszę o jakieś rady.
igor33332ą

Re: Psycholog dziecięcy Łódź

Post autor: igor33332ą »

Teraz bardzo dużo dzieci korzysta z psychologa i sam nie wiem ,dlaczego tak jest. Chciałbym ,żeby ktoś mi to wytłumaczył. Nawet mojemu kumplowi ostatnio poleciłem dobrego psychologa dla dziecka.

____________________________________________________________________________________
panele słoneczne Kraków
Mirosława

Re: Psycholog dziecięcy Łódź

Post autor: Mirosława »

W pierwszej kolejności powinniście zastanowić się nad tym, co realnie mogłoby zadziałać w Waszym przypadku. Moim zdaniem kluczowe będzie to, byście podejmowali terapię w sprawdzonych i skutecznych ośrodkach. Wystarczy zajrzeć do https://psychomedic.pl/psychiatra-lodz/ by samemu przekonać się, dlaczego to tak ważna rzecz.
olguśka

Re: Psycholog dziecięcy Łódź

Post autor: olguśka »

Ja wiele pozytywnych opinii słyszałam na teram Centrum Terapii Promitis - http://www.centrum-terapii.pl/ Mają tam świetnych psychologów i innych terapeutów. Możesz zapisać swoje dziecko na wizytę. Ja chodze tam na terapię z synkiem, który ma autyzm i jestem bardzo zadowolona.
Sławomir

Re: Psycholog dziecięcy Łódź

Post autor: Sławomir »

Na stronie https://centrumpe.pl znajdziecie ofertę nowoczesnego i profesjonalnego centrum edukacyjno-psychologicznego, które świadczy bardzo szeroki zakres usług. Sam zdecydowałem się skorzystać z ich usług i szczerze polecam osobom zainteresowanym tematem.
Gość

Re: Psycholog dziecięcy Łódź

Post autor: Gość »

Ciekawą propozycją będzie również sprawdzenie ofert psychologów dziecięcych na stronie https://psychologuj.pl. Strona umożliwia bezpośrednie skontaktowanie się z wybranym specjalistą.

lumia muzyka z reklamy
ODPOWIEDZ