Psychiatra

Inne tematy, które nie należą do żadnej podanej kategorii.
Awatar użytkownika
magdap
Posty: 64
Rejestracja: 10 lut 2020, 14:24

Psychiatra

Post autor: magdap »

Dzień dobry, jaki psychiatra Kraków według Was jest godny polecenia? Zależy mi na sprawdzonej osobie, więc będę wdzięczna za każdą odpowiedź.
Awatar użytkownika
Marek78
Posty: 845
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:06

Re: Psychiatra

Post autor: Marek78 »

U mnie w Kartuzach jest centrum medyczne, w którym znajduje się również psychiatra https://medicapark.pl/psychiatria,102,pl, więc może udaj się do podobnego centrum medycznego? W takich miejscach najczęściej możesz skorzystać z wielu usług i bardzo często mają też w ofercie usługi psychiatryczne.
Awatar użytkownika
Bujakowski
Posty: 5
Rejestracja: 12 sie 2020, 10:53

Re: Psychiatra

Post autor: Bujakowski »

Z żoną udaliśmy się na terapię do Sochaczewskiej kliniki https://psychiatra-sochaczew.pl/. Kilka terapii i nasze problemy uległy poprawie. Cenowo wizyty nie były drogie ale nie podaję widełek ponieważ nie chce zdradzać takich informacji.
Grażyna11

Re: Psychiatra

Post autor: Grażyna11 »

Najważniejsze już teraz będzie to, byście zawsze byli w stanie uzyskać jak najkorzystniejszą opiekę psychiatryczną. Dzisiaj jest o tyle prosciej, że możecie wesprzeć się możliwościami, jakie stwarza Psychomedic.Onlnie. To klinika, w której możecie bez problemu odbyć zdalne terapie. Warto samemu się przekonać o tym, dlaczego tyle osób korzysta z ich pomocy.
Mirosława

Re: Psychiatra

Post autor: Mirosława »

Tutaj w ogóle nie ma co się zastanawiać. Ja na pewno mogę Wam podpowiedzieć, że jeśli chodzi o kwestie związane z dobieraniem odpowiedniego wsparcia pod kątem psychologicznym, to powinniście szukać najlepszych ekspertów. Na pewno warto byłoby zajrzeć do https://psychomedic.pl/psychiatra-krakow/ i poczytać na temat tej kliniki.
Róża

Re: Psychiatra

Post autor: Róża »

To jednak dużo bardziej złożona kwestia. Jeśli zależy Wam na usunięciu przyczyny, to powinniście wybrać się do dobrego psychologa. W https://psychomedic.pl/psychiatra-katowice/ znajdziecie kontakt do kliniki psychomedic w Katowicach, więc koniecznie powinniście pomyśleć, by się tam wybrać. Dzięki temu będziecie mieli mogli wrócić do pełnej sprawności, a to bardzo ważna rzecz.
Gość

Re: Psychiatra

Post autor: Gość »

Hej, Jeśli szukasz psychiatry, psychologa lub psychoterapeuty online to polecam Ci sprawdzić informacje o dostępnych specjalistach na stronie https://psychologuj.pl Większość gabinetów oferuje obecnie swoje usługi zarówno w tradycyjnej stacjonarnej formie jak i online.
ODPOWIEDZ