Przepisy prawne

Inne tematy, które nie należą do żadnej podanej kategorii.
Awatar użytkownika
monta
Posty: 96
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:16

Przepisy prawne

Post autor: monta »

Przepisy prawne jeżeli chodzi o prawo pracy bardzo czesto się zmieniają , dlatego czasami warto pomysleć o kimś kto pomoże nam z prawem w firmie. Pomoc takich ludzi jak http://erzecznikpatentowy.pl/#feature2 , momentami jest nieoceniona. My sami za bardzo nie mamy o tym pojęcia ale z pomocą takich ludzi jest to dużo łatwiejsze.
Awatar użytkownika
otylia
Posty: 167
Rejestracja: 22 mar 2019, 18:20

Re: Przepisy prawne

Post autor: otylia »

Rzeczywiście wiedzy i przepisów w tym temacie jest tak wiele, że nie sposób wszystkiego czasami samodzielnie ogarnąć i na wszystkim się znać. Z pomocą mogą przyjść na pewno opracowania internetowe, na przykład na temat zwolnień chorobowych pracowników https://www.aplikuj.pl/porady-dla-praco ... -chorobowe. To ważny element prawa pracy gdzie występują często niejasności. Tak samo po stronie pracodawcy jak i pracownika.
Awatar użytkownika
ksenia88
Posty: 455
Rejestracja: 29 mar 2019, 14:51

Re: Przepisy prawne

Post autor: ksenia88 »

Warto zasięgnąć porady sprawdzonego i znającego się na temacie prawnika. Nigdy nie wiadomo co jeszcze zaskakującego może wyjść w danej sprawie. Polecam sprawdzić kancelarie prawniczą Giziński (link kliknij tutaj). Mają dobre opinie i znają się na swojej robocie, a to w tym zawodzie jest niezwykle cenne ;) Zadzwoń, dowiedz się co i jak. ;)

Pozdrawiam i życzę dobrego dnia!
Awatar użytkownika
klaja20
Posty: 67
Rejestracja: 19 lut 2019, 16:42

Re: Przepisy prawne

Post autor: klaja20 »

Nie musimy się znać na prawie, jeśli mamy do dyspozycji takie portale jak na przykład https://www.znajdzparagraf.pl/porady_prawne/ . Tutaj możecie zapytać, o co tylko chcecie i w zależności od zakresu prawa, otrzymacie poradę bezpłatną, bądź odpłatną. Mi ten portal bardzo pomógł, dlatego Wam go proponuję. Łatwo się też na nim pracuje, więc nie zastanawiajcie się.
Awatar użytkownika
Kordik
Posty: 49
Rejestracja: 10 cze 2019, 11:05

Re: Przepisy prawne

Post autor: Kordik »

Ważne są również przepisy, które obowiązują przy rozwiązaniu umowy z pracodawcą. Na stronie https://finanse.net.pl/wypowiedzenie-umowy-o-prace/ można znaleźć bardzo ciekawy artykuł z wzorami wypowiedzeń umowy o pracę, oraz opis tego na co powinniśmy uważać i jaki jest okres wypowiedzenia.
ODPOWIEDZ