Prywatne przedszkole

Inne tematy, które nie należą do żadnej podanej kategorii.
Awatar użytkownika
heniutek
Posty: 60
Rejestracja: 13 kwie 2019, 20:09

Prywatne przedszkole

Post autor: heniutek »

Potrzebne mi jest prywatne przedszkole Gdańsk, które zapewnia kompleksową obsługę i potrafi dzieci zaktywizować. szukam od dłuższego czasu takiego przedszkola i niestety nic nie mogę znaleźć.
Awatar użytkownika
BlackEye
Posty: 5
Rejestracja: 10 kwie 2019, 17:06

Re: Prywatne przedszkole

Post autor: BlackEye »

Ofert pod tym względem jest bardzo dużo. Sam musisz wybrać tą odpowiednią.
jak nie zamkniesz głowy, wwieje ci do snów śmietnik wszechświata”
Awatar użytkownika
ritabra
Posty: 34
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:11

Re: Prywatne przedszkole

Post autor: ritabra »

Wybór odpowiedniego przedszkola to wcale nie jest łatwa sprawa. Ja aktualnie rozważam zapisanie córki do prywatnen placówki Towarzystwa Edukacyjnego Vizja w Warszawie. Chciałabym wybrać dla niej najlepsze przedszkole z możliwych, by zadbać o jej rozwój ale też mieć pewność, że będzie tam w 100% bezpieczna.
Awatar użytkownika
Agregat
Posty: 88
Rejestracja: 18 sty 2019, 15:59

Re: Prywatne przedszkole

Post autor: Agregat »

Nie wiem dlaczego, ale mam przeczucie, że w prywatnych przedszkolach jest faktycznie bezpieczniej i dziecko ma zapewnione dużo lepsze warunki pobytowe niż w placówkach państwowych. Na przykład przedszkole Fiqmiku https://fiqmiku.pl/ . Wystarczyło, że poczytałam sobie informacje na ich stronie i usłyszałam kilka pozytywnych opinii i jestem przekonana, ze w nim moje dziecko będzie czuło się szczęśliwe.
Awatar użytkownika
panalkra
Posty: 720
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:23

Re: Prywatne przedszkole

Post autor: panalkra »

Więcej na ten temat dowiesz sie na tej stronie:
http://activekids.edu.pl/
Awatar użytkownika
Wektor
Posty: 143
Rejestracja: 05 maja 2020, 15:40

Re: Prywatne przedszkole

Post autor: Wektor »

Dobre przedszkole do którego chodzą nasze dzieci to Raz Dwa Trzy My http://www.razdwatrzymy.edu.pl/ na Łowickiej w Warszawie. Podoba się nam i dzieciakom. Na miejscu jest wspaniała opieka, bardzo dobry program nauczania ( ma 1 nagrodę MEN) i zajęcia korekcyjno-kompensacyjne, bo to przedszkole integracyjne. Do tego dzieci mają kontakt z językami- z angielskim i hiszpańskim. Po całości nam to przedszkole odpowiada, poczytajcie sobie o nim.
Awatar użytkownika
sykstus
Posty: 133
Rejestracja: 11 maja 2020, 21:21

Re: Prywatne przedszkole

Post autor: sykstus »

Z kolei ja mam dobrą opinię o gdańskim przedszkolu Wielka Przygoda https://wielkaprzygoda.com/ Nasze dzieci tam chodzą i jesteśmy z tego przedszkola bardzo zadowoleni, pracuje tam wspaniała kadra, program nauczania jest ciekawy, dzieci nawet uczą się tam angielskiego w formie zabawy. Przedszkole dysponuje własnym ogrodem, dlatego dzieci sporo przebywają na świeżym powietrzu. Ogółem jest tam fajna atmosfera i nasze małe kochają tam chodzić.
oluś

Re: Prywatne przedszkole

Post autor: oluś »

Moje dziecko chodzi do prywatnego przedszkola ale to nie znaczy że nie muszę go uczyć w domu . Zamówiłam ostatnio fajny podręcznik " Kapitalne łamigłówki 5-6 lat. Kapitan Nauka " z tego sklepu tutaj https://www.taniaksiazka.pl/tanie-podre ... a-562.html . Ponad 100 wciągających, podchwytliwych zagadek ćwiczy spostrzegawczość, umiejętność skupienia uwagi i myślenie logiczne, a przede wszystkim gwarantuje świetną, twórczą zabawę.
kinko

Re: Prywatne przedszkole

Post autor: kinko »

Moim zdaniem, dobrym przedszkolem jest to, które skupia się na dzieciach i ma wiele różnorodnych zajęć edukacyjnych dostępnych w formie zabaw. Polecam http://www.alaikot.pl/ jako wartościowy wybór ze względu na bogatą ofertę oraz wysoką jakość świadczonych usług.
ODPOWIEDZ