Prawo rodzinne

Inne tematy, które nie należą do żadnej podanej kategorii.
Awatar użytkownika
Marysia89
Posty: 5
Rejestracja: 14 wrz 2019, 18:37

Prawo rodzinne

Post autor: Marysia89 »

Cześć,

Znacie dobrego prawnika od rozwodów w Opolu?
Awatar użytkownika
Honorata80
Posty: 10
Rejestracja: 14 wrz 2019, 19:13

Re: Prawo rodzinne

Post autor: Honorata80 »

Hej,

Ja korzystalam rok temu z uslug Kancelarii Hilarowicz, jezeli chodzi o adwokat opole to lepszego polecic nie moge. Jestem bardoz zadowlona z uslug, sa bardzo profesjonalni i jest z nimi bardzo dobry kontakt! Oczywiscie wszystko wygralam, wiec moge Ci ich polecic
Awatar użytkownika
Lolka
Posty: 497
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:16

Re: Prawo rodzinne

Post autor: Lolka »

A skoro już mowa na tematy związane z prawem, to czy wiecie, czym jest tak zwane tymczasowe aresztowania? Jeśli nie, to polecam poczytać sobie na ten temat na stronie internetowej https://prawoprosto.pl/tymczasowe-aresztowanie/ - zostało to tam krótko wyjaśnione. Sądzę, że powinno Was zainteresować ;)
luśka5666

Re: Prawo rodzinne

Post autor: luśka5666 »

W sprawie rodzinnej, związanej z rozwodem pomocy udzielili nam https://adwokat-dymek.pl/oferta/prawo-rodzinne/ . Poza rozwodem, chodziło także o późniejsze podzielenie majątku i rozdzielenie alimentów. Tym sposobem doszło do uczciwego i właściwego podziału, zgodnie z naszymi oczekiwaniami.
kórtka

Re: Prawo rodzinne

Post autor: kórtka »

Potrzebowałam należytego wsparcia prawnego w sprawach odnośnie rozwodu. W tym wypadku koniecznością okazało się zgłoszenie do specjalistów od prawa rodzinnego. https://www.adwokat-jaworzno.pl/prawo-rodzinne.html całkowicie wsparli mnie na tym polu, czego efektem jest wygrana i szybki rozwód. Wspólnymi siłami to zdziałaliśmy!

pióro taktyczne
Awatar użytkownika
brado
Posty: 168
Rejestracja: 30 maja 2019, 9:01

Re: Prawo rodzinne

Post autor: brado »

Znam bardzo dobrego adwokata od rozwodów ze Szczecina, Łukasza Węgłowskiego. Z tym, że jego kancelaria działa też na Pomorzu i w zachodniopomorskim. Naprawdę warto się do niego zgłosić, ma wiedzę, doświadczenie, jak się podejmuje sprawy to na 100%. Na mnie zrobił bardzo duże wrażenie, oczywiście pozytywne.
Jaśmin

Re: Prawo rodzinne

Post autor: Jaśmin »

W sumie ja do końca się na samym prawie nie znam więc także ciężko jest mi czasami cokolwiek na ten temat powiedzieć. Za to muszę przyznać, że na ten moment najbardziej interesuje mnie sprawa związana z prawem pracy. Właśnie dlatego chciałbym każdego zachęcić do zapoznania się z ciekawym tematem ze strony https://www.nslowo.pl/prawo-pracy-co-zm ... 2022-roku/ gdyż w sumie warto jest wiedzieć jakie zmiany nastąpią w prawie pracy w 2022 roku.
ODPOWIEDZ