Pomysł na nazwę dla firmy

Inne tematy, które nie należą do żadnej podanej kategorii.
Awatar użytkownika
Karolina
Posty: 9
Rejestracja: 07 sty 2019, 10:53

Pomysł na nazwę dla firmy

Post autor: Karolina »

Cześć, przymierzam się do założenia własnej działalności oferującej produkcję własnoręcznie wykonywanych przedmiotów. Zastanawiam się nad chwytliwą, ciekawą nazwą, którą mogłabym umieścić w logo firmy. Ważne, żeby nie przekraczała ona 10 znaków.
Awatar użytkownika
Lolka
Posty: 497
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:16

Re: Pomysł na nazwę dla firmy

Post autor: Lolka »

A masz już ułożony biznesplan? Jeśli nie, to polecam zajrzeć na stronę https://www.ppportal.pl/biznesplan-podstawowy-dokument/ - możesz się tam co nieco na jego temat dowiedzieć :) Jestem przekonana, że taka wiedza na pewno Ci się przyda :)
Awatar użytkownika
suzzi
Posty: 157
Rejestracja: 03 sie 2019, 22:05

Re: Pomysł na nazwę dla firmy

Post autor: suzzi »

Pomysł już jest, to teraz czas zastanowić się jak ma działać nasza firma i co warto na sam początek do niej wdrążyć. Według mnie ciekawe rozwiązania oferuje firma https://amodit.pl , tam można zyskać specjalne systemy które usprawnią obieg dokumentów, a także dodatkowo zostaną one zabezpieczone technologią blockchain.
Awatar użytkownika
Uleńka
Posty: 252
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:09

Re: Pomysł na nazwę dla firmy

Post autor: Uleńka »

Witaj, myślę ,że warto także pomyśleć o odpowiedniej aranżacji takiego sklepu. Warto wyeksponować swoje produkty a także sprawić aby klient czuł się komfortowo w Twoich progach. Zajrzyj na ofertę Ergostore https://ergostore.pl/oferta/produkcja-mebli/ myślę ,że ich portfolio Cie zainteresuje - nie tylko zajmują się wyposażeniem ,ale także produkują meble.
ODPOWIEDZ