Podręczniki szkolne

Inne tematy, które nie należą do żadnej podanej kategorii.
Awatar użytkownika
heniutek
Posty: 60
Rejestracja: 13 kwie 2019, 20:09

Podręczniki szkolne

Post autor: heniutek »

Która księgarnia podręczniki szkolne jest w stanie dostarczać w większych partiach? Chodzi mi zwłaszcza w bardzo intensywnym okresie, jakim są wakacje. Jedyne co kojarzę to https://livro.pl/ksiazki/podreczniki-sz ... kacja.html. Ciekawe, czy można u nich liczyć na rabaty przy większych zamówieniach?
Awatar użytkownika
Lolka
Posty: 497
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:16

Re: Podręczniki szkolne

Post autor: Lolka »

W szkole moich dzieci mają podręczniki z Nowej Ery. Bardzo mnie to cieszy, bo z tego, co widziałam na stronie https://www.nowaera.pl/oferta-edukacyjn ... a/biologia są one zgodne z najnowszą reformą oświaty. Bardzo podoba mi się również, jakim językiem są napisane, dzieci również twierdzą, że dobrze im się z nich uczy :)
Awatar użytkownika
prawek1
Posty: 58
Rejestracja: 26 kwie 2019, 19:58

Re: Podręczniki szkolne

Post autor: prawek1 »

Macie też wybraną już szkołę dla swojego dziecka? Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie to dobra placówka i można tutaj zapewnić dziecku dobrą edukację. Jest to ważne, żeby znaleźć odpowiednią dla swojego dziecka. Klasy są tutaj małe. Dziecko będzie się szybko uczyć.
Awatar użytkownika
Agregat
Posty: 88
Rejestracja: 18 sty 2019, 15:59

Re: Podręczniki szkolne

Post autor: Agregat »

Oprócz obowiązkowych podręczników szkolnych warto też swoim dzieciaczkom kupować inne książki, z których bardziej będą się cieszyć. Duży wybór ich znajduje się na Ceneo https://www.ceneo.pl/Literatura_dla_dzieci_i_mlodziezy . Gdyby siostra mi nie powiedziała, to nie miałabym pojęcia, że na tej stronie można kupić takie ładne i kolorowe pozycje dla milusińskich. Sami zerknijcie i się przekonacie.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 311
Rejestracja: 21 kwie 2019, 13:37

Re: Podręczniki szkolne

Post autor: mczay »

Jest naprawdę wiele miejsc, w których za rozsądną cenę można nabyć podręczniki. Zresztą, szukając na ten temat więcej informacji, proponowałbym Ci zajrzeć na blog nauczycielski.
Awatar użytkownika
sabina35
Posty: 10
Rejestracja: 20 paź 2019, 11:03

Re: Podręczniki szkolne

Post autor: sabina35 »

Biologia Campbella Neil A. Campbell Jane B. Reece .Podręcznik stanowi nieodzowną pomoc dla uczniów i studentów kierunków medycznych i biologiczno-chemicznych ale jest także pasjonującą lekturą dla wszystkich tych, którzy po prostu są ciekawi świata i rządzących nim mechanizmów. https://www.taniaksiazka.pl/biologia-ca ... 11050.html
Awatar użytkownika
Kamil
Posty: 34
Rejestracja: 22 paź 2019, 8:02

Re: Podręczniki szkolne

Post autor: Kamil »

Ja podobnie jak osoby powyżej zamawiałam podręczniki szkolne dla mojego dziecka przez internet. Przeglądałam sobie jak wygladają ceny w księgarniach stacjonarnych i w księgarniach interneowych. NO i ceny w księgarniach online były korzystniejsze ( zakup ksiażek do szkoły to kwestia kilkuset złotych, dochodzi tutaj rownież spora kwota za podręczniki językowe).

Ze swojej strony polecam zajrzeć sobie do księgarni PWN:
https://ksiegarnia.pwn.pl/Podreczniki-s ... 079,k.html

W księgarni jest ogromny wybór podręczników szkolnych. Na wiele pozycji obecnie są dobre promocje. Lubię skompletować sobie takie podręczniki dużo wcześniej, tak aby potem miec już zakup z głowy.
Awatar użytkownika
ice
Posty: 87
Rejestracja: 11 sty 2019, 5:20

Re: Podręczniki szkolne

Post autor: ice »

Moje dziecko też niedługo wybiera się w ogóle do szkoły i powiem Wam szczerze, że nie wyobrażam sobie, jak to będzie. Już się tym stresuje, ale i przygotowuję się na rolę matki chodzącej na wywiadówki. Tutaj https://www.nowaera.pl/szkola-srednia-b ... zac-punkty czytałam już o liczeniu średniej.
Awatar użytkownika
Karinka09
Posty: 105
Rejestracja: 10 lut 2019, 16:25

Re: Podręczniki szkolne

Post autor: Karinka09 »

Szukając podręczników szkolnych warto odwiedzać księgarnie interetowe - https://ksiegarnia.pwn.pl/Podreczniki-s ... 079,k.html gdzie podręczniki szkolne są oferowane w niskich cenach. Dodatkowo można tam dostać wszystkie podręczniki, które w danym roku szkolnym i danej klasie są wymagane. Również oprócz standardowych podręczników można dokupić coś dodatkowego, dzięki czemu jeszcze bardziej można rozszerzyć i pogłębić wiedzę.
:)
ODPOWIEDZ