Ortopeda

Inne tematy, które nie należą do żadnej podanej kategorii.
Awatar użytkownika
Uleńka
Posty: 252
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:09

Ortopeda

Post autor: Uleńka »

Znacie jakichs dobrych ortopedow do ktroych chodzi na leczenie w razie potrzeby? Ja np ostatnio miałam problemy z kolanami i nie mogłam biegać. Zarejestrowałam się na wizytę u Pana Rafała Więcka ,który artroskopię kolan i jest już lepiej. Bardzo doświadczony lekarz, polecam. http://www.rehabilitacje.org/
Awatar użytkownika
barbara34
Posty: 47
Rejestracja: 17 sty 2020, 12:07

Re: Ortopeda

Post autor: barbara34 »

Mogę polecić Ci równie dobrego ortopedę w Gdańsku, jeśli nie jest to dla Ciebie za daleko. Też potrzebowałam kilku wizyt związanych z bólem kolan. Jest tu jedno fajne centrum chirurgii specjalistycznej przy ul. Hemara (ma swoją stronę w internecie to możesz znaleźć tam więcej informacji). Zajęto się mną bardzo dobrze, dlatego polecam tamtejszych lekarzy z czystym sumieniem.
Awatar użytkownika
Lolka
Posty: 497
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:16

Re: Ortopeda

Post autor: Lolka »

Z tego, co się orientuję, to bardzo dobry lekarz ortopeda przyjmuje również w Centrum Medycznym Danea w Bielsku-Białej. Jeśli więc jesteście z tych okolic, to warto tam zadzwonić, na wizytę można się bowiem umówić telefonicznie.
Awatar użytkownika
Marek78
Posty: 845
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:06

Re: Ortopeda

Post autor: Marek78 »

Witam,zalezy mi na tym,aby dowiedziec sie czegos wiecej na temat pakietow medycznych. Co sądzicie o tym https://mediccentre.pl/ ? Chętnie poznam Wasze opinie,co sądzicie? Proszę o opinie.
Awatar użytkownika
prawy
Posty: 54
Rejestracja: 25 cze 2019, 14:50

Re: Ortopeda

Post autor: prawy »

Sam też potrzebowałem ortopedy i miałem problem z tym, żeby kogoś znaleźć. Po wszystkim dowiedziałem się, że tutaj przyjmuje naprawdę dobry lekarz, który zna się na tym, co robi i umie ulżyć człowiekowi. Żałuję, że wcześniej się do niego nie zapisałem, ale skąd mogłem wiedzieć.
Awatar użytkownika
LuisLopez
Posty: 65
Rejestracja: 08 maja 2020, 7:59

Re: Ortopeda

Post autor: LuisLopez »

Ja mogę polecić dr Wiktora Orzechowskiego https://www.ortopedaorzechowski.pl/oferta . Wspaniały ortopeda z bardzo dobrym, rzetelnym podejściem. Pomógł mi gdy miałem ogromne problemy z kolanami. Fachowo zdiagnozował przyczynę i wdrożył plan leczenia. Obecnie wszystko jest w najlepszym porządku i nie odczuwam nawet najmniejszych bólów.
dół

Re: Ortopeda

Post autor: dół »

Według mnie najlepiej wybrać się w szczególności do placówki, która specjalizuje się w tym zakresie. A z tego co wiem, jak chodzi o Warszawę, to tutaj można całkowicie polegać na Centrum Medycznym Gamma. U nich można wykonać sobie specjalistyczne badania, które wykryją wszelkie patologie w narządach ruchu. A lekarzy, który mają bogate doświadczenie zaproponują odpowiednie metody leczenia. Poza tym, nie musicie się obawiać o swoje bezpieczeństwo w tych czasach, ponieważ w placówce obowiązują wysokie standardy, jeżeli chodzi o dezynfekcję i przestrzeganie wszystkich obostrzeń.
Gryśka

Re: Ortopeda

Post autor: Gryśka »

Czasem w takich przypadkach ortopedycznych trzeba wykonać rekonstrukcja ACL ale nie trzeba tego się bać, ponieważ nowoczesne technologii dają nam wiele możliwości, dzięki którym będziemy funkcjonować w pełni dobrze. W klinice cmgamma nie ma dużych kolejek a więc warto pytać.
ODPOWIEDZ