Okulary do jazdy nocnej - OptiMed

Inne tematy, które nie należą do żadnej podanej kategorii.
Awatar użytkownika
KacperSz
Posty: 227
Rejestracja: 21 wrz 2019, 16:10

Okulary do jazdy nocnej - OptiMed

Post autor: KacperSz »

Jak będziecie szukali dobrej jakości rozwiązań w zakresie okularów do jazdy nocnej to polecamy zwrócić uwagę na https://optimed.shop/ gdzie można znaleźć super rozwiązanie w konkurencyjnej cenie. A jazda stanie się dużo, dużo przyjemniejsza!
Awatar użytkownika
geniusz
Posty: 58
Rejestracja: 04 mar 2020, 19:06

Re: Okulary do jazdy nocnej - OptiMed

Post autor: geniusz »

Często jeżdżę w nocy i już wielokrotnie myślałem o takich okularach. Jednak wolałabym je najpierw obejrzeć. Czy można je dostać gdzieś stacjonarnie? Na co dzień noszę okulary, więc pewnie będę się musiał przymierzyć do kupna soczewek. Zawsze obawiałem się, że mogą wypadać lub się przesuwać. Jednak na stronie https://www.acuvue.pl/fakty-i-mity-o-soczewkach piszą, że nie ma potrzeby się o takie rzeczy martwić. Muszę spróbować, bo pewnie komfort jazdy bez porównania.
Awatar użytkownika
kwiatushek03
Posty: 175
Rejestracja: 07 wrz 2019, 12:03

Re: Okulary do jazdy nocnej - OptiMed

Post autor: kwiatushek03 »

Ja staram sie raz na rok chodzić na badania, teraz pogorszyła mi się wada i będę musiał wymienić szkła, pomyślałem ze i oprawki wymienię i na tej stronie https://iokulary.pl/ znalazłem bardzo ładne ray bany które wpadły mi w oko.
Awatar użytkownika
otylia
Posty: 167
Rejestracja: 22 mar 2019, 18:20

Re: Okulary do jazdy nocnej - OptiMed

Post autor: otylia »

Myślę, że można spokojnie jeździć w soczewkach, ja bardzo dobrze widzę także nocą. Na https://www.twojesoczewki.com/23-soczewki-kontaktowe mają bardzo dobrą ofertę jeśli chcecie zamawiać wygodnie w sieci. Znane i cenione marki, do tego akcesoria do soczewek również. Oczywiście najpierw wizyta u okulisty, soczewek sami sobie nie wybieramy.
ODPOWIEDZ