Nowe pomysły w firmieq

Inne tematy, które nie należą do żadnej podanej kategorii.
Awatar użytkownika
Marysia_89
Posty: 35
Rejestracja: 01 lip 2019, 19:28

Nowe pomysły w firmieq

Post autor: Marysia_89 »

Cześć,

Czy wdrażaliście ostatnio jakieś innowacje/nowe programy/systemy w swoich firmach?
Ja muszę przyznać, że od lat tego nie robiłam i stwierdziłam, że czas coś zmienić.
W sieci znalazłam różne programy, które usprawniają pracę
Co o tym myślicie? :)
Ostatnio zmieniony 15 lip 2019, 23:38 przez Marysia_89, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
min299
Posty: 1
Rejestracja: 10 lip 2019, 13:41

Re: Nowe pomysły w firmieq

Post autor: min299 »

A w jaki sposób ty reklamujesz własną firmę? Czy dbasz o reklamę w internecie? Dobrym rozwiązaniem jest dodawanie wizytówki nap na różnych portalach z których wiele osób korzysta i szuka różnych produktów lub usług. Warto mieć takie wizytówki aby być lepiej widocznym w sieci, a potencjalni klienci w łatwy sposób dowiedzą się o twojej firmie.
Awatar użytkownika
Tomek11
Posty: 2
Rejestracja: 15 lip 2019, 23:24

Re: Nowe pomysły w firmieq

Post autor: Tomek11 »

Ja niedawno w mojej firmie wdrażałam operacyjny hr.
Muszę przyznać, że jestem z niego bardzo zadowolona :)
Szczególnie dlatego, że pomaga właśnie w pracy działu hr i nie tylko.
Dzięki niemu możemy raportować czas pracy czy robić ocenę roczną pracowników. Polecam poczytać trochę o tym
Awatar użytkownika
Lolka
Posty: 497
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:16

Re: Nowe pomysły w firmieq

Post autor: Lolka »

A skoro już o prowadzeniu firmy mowa, to jak radzicie sobie z prowadzeniem dokumentacji pracowniczej w Waszych zakładach? Czytałam ostatnio na stronie http://akta-osobowe.pl/#zmiany-w-aktach, że zaszły niedawno pewne zmiany w przepisach dotyczących akt osobowych. Wiedzieliście o nich? Jesteście z tym na bieżąco?
ODPOWIEDZ