nietrzymanie moczu

Inne tematy, które nie należą do żadnej podanej kategorii.
Awatar użytkownika
cersei
Posty: 120
Rejestracja: 03 lut 2020, 14:49

nietrzymanie moczu

Post autor: cersei »

Jak sobie radzicie z nietrzymaniem moczu ?
Awatar użytkownika
Katarzyna
Posty: 127
Rejestracja: 09 wrz 2019, 18:14

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: Katarzyna »

ja już sobie nie radziłam i poprostu się wybrałam do lekarza odpowiedniego do szpitala mazovia. Tam zrobili mi zabieg jak leczenie nie pomogło, teraz nie muszę w koncu pieluchomajtek nosić.
Awatar użytkownika
otylia
Posty: 167
Rejestracja: 22 mar 2019, 18:20

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: otylia »

Zabiegi są skuteczne naprawdę. Ja się broniłam ale zrobiłam i teraz inne życie! A jak jeszcze walczycie to mogę Wam doradzić mój sposób na przykry zapach. Octenicare w aptece kupić i smarować okolice intymne. Taką warstwę robi na skórze, nie dotyka jej mocz już a dzięki temu nie ma zapachu. Dużo lepiej się wtedy czuje kobieta z tą dolegliwością.
rorkę

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: rorkę »

nie jest łatwo z tym nietrzymaniem moczu, trzeba się wybrać do lekarza, sama chodziłam po specjalistach, na co dzień używałam wkładem tena, dostałam ich próbki w DOZ i potem tam kupowałam już regularnie, bo mają duzy asortyment, czułam się o wiele bardziej komfortowo
Boguśśka

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: Boguśśka »

Nie jest łatwo? Ja przez tydzień nie wychodziłam z domu. Coś okropnego. Przyjechała moja mama i zaczęła działać. Pomogła mi znaleźć specjalistę. Razem zamówiłyśmy też majtki damskie na nietrzymanie moczu https://inkontynencja.eu/13-majtki-chlonne-dla-kobiet. Powoli godzę się z tym faktem. Na początku mnie to sparaliżowało. Teraz już normalnie wychodzę z domu i funkcjonuję. Majtki są chłonne. Czekam też na wizytę u lekarza.
luśka

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: luśka »

rorkę pisze: ↑26 lut 2021, 21:30 nie jest łatwo z tym nietrzymaniem moczu, trzeba się wybrać do lekarza, sama chodziłam po specjalistach, na co dzień używałam wkładem tena, dostałam ich próbki w DOZ i potem tam kupowałam już regularnie, bo mają duzy asortyment, czułam się o wiele bardziej komfortowo
czy te próbki są wyłożone gdzieś czy trzeba o nie poprosić?? będę w DOZie jutro to spróbuję je dostać bo niestety przez infekcję mam problem z nietryzmaniem moczu
Lonka

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: Lonka »

luśka pisze: ↑12 sie 2021, 19:24
rorkę pisze: ↑26 lut 2021, 21:30 nie jest łatwo z tym nietrzymaniem moczu, trzeba się wybrać do lekarza, sama chodziłam po specjalistach, na co dzień używałam wkładem tena, dostałam ich próbki w DOZ i potem tam kupowałam już regularnie, bo mają duzy asortyment, czułam się o wiele bardziej komfortowo
czy te próbki są wyłożone gdzieś czy trzeba o nie poprosić?? będę w DOZie jutro to spróbuję je dostać bo niestety przez infekcję mam problem z nietryzmaniem moczu
W naszej aptece DOZ były dostępne zaraz po wejściu, na standzie, można było sobie samodzielnie wziąć konkretne. Ale w razie, gdyby u Ciebie nie było, podpytaj farmaceutki :)
Awatar użytkownika
kornelia
Posty: 67
Rejestracja: 07 sty 2019, 14:39

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: kornelia »

Nietrzymanie moczu po ciąży zdarza się dosyć często. Trzeba wiedzieć, jak radzić sobie z takim problemem. W aptekach stacjonarnych DOZ można zakupić niezbędne artykuły takie jak wkładki i pieluchomajtki.
Mixa

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: Mixa »

Zgadza się, doz ma dobrą ofertę tego typu produktów. Ja akurat kupuję tam pieluchomajtki dla mojej babci i nawet dostałam próbki produktów (warto podpytać przy okienku).
ODPOWIEDZ