Nerwica natręctw

Inne tematy, które nie należą do żadnej podanej kategorii.
Awatar użytkownika
Koniczynka-dzika
Posty: 7
Rejestracja: 31 sty 2019, 15:52

Nerwica natręctw

Post autor: Koniczynka-dzika »

Zawsze miałam tak, że musiałam mieć wszystko dopięte na ostatni guzik, ale ostatnio to idzie coraz dalej. Nie wyjdę do pracy zanim nie sprawdzę kilka razy czy dom jest na pewno zamknięty. Ostatnio wracałam się 50km, bo nie byłam pewna. I tak jest ze wszystkim!
Awatar użytkownika
felka
Posty: 2
Rejestracja: 17 lip 2019, 13:27

Re: Nerwica natręctw

Post autor: felka »

Faktycznie chyba masz nerwicę natręctw :o No ale może lepiej nie polegać na opiniach forumowych mądrali, tylko zapisać sie do poradni psychologicznej
Awatar użytkownika
Koniczynka-dzika
Posty: 7
Rejestracja: 31 sty 2019, 15:52

Re: Nerwica natręctw

Post autor: Koniczynka-dzika »

A znasz psychologa w Łodzi, któremu można zaufać? Zajmuję ważne stanowisko, nie chcę ludzkiego gadania...
Awatar użytkownika
felka
Posty: 2
Rejestracja: 17 lip 2019, 13:27

Re: Nerwica natręctw

Post autor: felka »

Na spokojnie, psychologów podobnie jak lekarzy obowiązuje tajemnica. Nie musisz się obawiać. A co do psychologa, to moja znajoma chwaliła bardzo panią Agnieszkę Pawlak.
Awatar użytkownika
Koniczynka-dzika
Posty: 7
Rejestracja: 31 sty 2019, 15:52

Re: Nerwica natręctw

Post autor: Koniczynka-dzika »

Uspokoiłaś mnie troche, dziękuję
Awatar użytkownika
Uleńka
Posty: 252
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:09

Re: Nerwica natręctw

Post autor: Uleńka »

Stres czy nerwica ma ogromny wpływ na nasze zdrowie. Dlugotrwaly stres moze przyczynic sie do powstania depresji. Depresja moze prowadzic do alkoholizmu i tu jest zamkniete kolo. Z alkoholizmem nie ma żartów - wizyta w dobrej klinice jak np. Medox http://medox.org.pl/ w Nowym Modlinie jest konieczna aby skutecznie wyeliminować ten problem. Pomoc specjalistów w tej sprawie może nawet ocalić życie osobie uzaleznionej , dlatego nie bagatelizujmy tego problemu.
ODPOWIEDZ