Nauka angielskiego

Inne tematy, które nie należą do żadnej podanej kategorii.
Awatar użytkownika
heniutek
Posty: 60
Rejestracja: 13 kwie 2019, 20:09

Nauka angielskiego

Post autor: heniutek »

Od jakiegoś czasu zabieram się za naukę języka angielskiego. Robię to własnymi siłami, głównie ze względu na brak czasu. Przeglądam więc na https://livro.pl/ksiazki/nauka-jezykow/ ... kiego.html ]książki do nauki angielskiego i nie mam zielonego pojęcia co byłoby najlepsze na start.
Awatar użytkownika
ksenia88
Posty: 455
Rejestracja: 29 mar 2019, 14:51

Re: Nauka angielskiego

Post autor: ksenia88 »

Przygotowanie do matury z angielskiego? A może nauka nowego przedmiotu? Nic trudnego! Nie masz się czego obawiać. Skorzystaj z profesjonalnej pomocy naukowej czyli http://sklep.nowaera.pl:) Znajdziesz tam wszelkiej maści repetytoria oraz inne pomoce, która ułatwią działanie w tym zakresie.
Awatar użytkownika
Lolka
Posty: 497
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:16

Re: Nauka angielskiego

Post autor: Lolka »

Znajomość języka angielskiego jest w dzisiejszych czasach bardzo istotna, dlatego też sądzę, że warto rozpocząć taką naukę, bez względu na swój wiek. Jak widać na stronie https://www.speak-up.pl/angielski-dla-poczatkujacych, Szkoła Językowa Speak-Up organizuje takie kursy dl początkujących również dla dorosłych :) Sądzę, że warto się zapoznać z ich ofertą :)
Awatar użytkownika
nolek
Posty: 60
Rejestracja: 05 cze 2019, 18:13

Re: Nauka angielskiego

Post autor: nolek »

Zdecydowanie warto uczyć się języka angielskiego. W tym języku porozumiesz się w każdym kraju. A kursów językowych jest mnóstwo, zobacz: http://www.mrbrown.edu.pl
Awatar użytkownika
brado
Posty: 168
Rejestracja: 30 maja 2019, 9:01

Re: Nauka angielskiego

Post autor: brado »

Skutecznie można uczyć się języka angielskiego przez internet, a taką naukę umożliwia szkoła językowa Tutlo. Zajęcia odbywają się face2face z wykwalifikowanym lektorem. Cała lekcja trwa tylko 20 minut. Bardzo efektywny jest taki system nauki.
Awatar użytkownika
Agregat
Posty: 88
Rejestracja: 18 sty 2019, 15:59

Re: Nauka angielskiego

Post autor: Agregat »

Najlepszym rozwiązaniem będzie wybranie się do Angielskiej Wioski https://angloville.pl/ . Program nauki polega na tym, że ćwiczy się intensywnie umiejętności praktyczne podczas dyskusji. Później będzie to bardzo przydatne podczas rozmaitych życiowych sytuacji. Sama uczestniczyłam w takich spotkaniach i naprawdę bardzo dużo z nich wyniosłam. Chociaż przed tym nie byłam orłem językowym.
Awatar użytkownika
kornelia
Posty: 70
Rejestracja: 07 sty 2019, 14:39

Re: Nauka angielskiego

Post autor: kornelia »

Warto od samego początku postawić na naukę języka angielskiego. Dlatego dobrą opcją jest podstawówka i liceum dwujęzyczne. Na stronie https://szkolaeuropejska.pl/ zapoznacie się bliżej z ofertą takiej szkoły.
Awatar użytkownika
tojawojownik
Posty: 128
Rejestracja: 26 kwie 2019, 22:21

Re: Nauka angielskiego

Post autor: tojawojownik »

Nauka języka obcego we własnym zakresie często może być mało efektowna. Warto zapisać się na kurs, dopasowany do poziomy wiedzy jaki już się ma. Szkoły językowe takie jak Lincoln https://lincoln.edu.pl/ to nauka języka w formie dopasowanej do kursanta, dużo rozmów i bardzo kompetentna kadra która sprawi że nauka języka będzie przyjemnością.

młody jęczmień w proszku dawkowanie
Awatar użytkownika
Amela22
Posty: 13
Rejestracja: 26 wrz 2019, 15:14

Re: Nauka angielskiego

Post autor: Amela22 »

Od jakiegoś czasu odświeżam swój angielski z tutlo. Najbardziej chciałam się skupić na ćwiczeniu rozmowy, a dzięki tutlo mam właśnie taką możliwość;)
Awatar użytkownika
Czajaa320
Posty: 14
Rejestracja: 15 lis 2019, 15:18

Re: Nauka angielskiego

Post autor: Czajaa320 »

Również postawiłem na tutlo. Speakerzy są przyjaźni i kompetentni, potrafią odpowiednio zmotywować. A do tego lekcje trwają po 20 min więc łatwo je wcisnąć nawet w napięty plan dnia.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 311
Rejestracja: 21 kwie 2019, 13:37

Re: Nauka angielskiego

Post autor: mczay »

Nie znajdziesz lepszego miejsca do nauki angielskiego niż szkoła oferująca się na stronie: https://lincoln.edu.pl/ . Ludzie są zachwyceni tą szkołą między innymi ze względu na wysoki poziom nauczania jaki zapewniają. Polecam
Awatar użytkownika
Lukas555
Posty: 138
Rejestracja: 23 paź 2019, 19:08

Re: Nauka angielskiego

Post autor: Lukas555 »

Bardzo dobrze! Przecież jeśli dzisiaj nie potraficie porozumiewać się po angielsku, to tracicie na tym zarówno pod kątem kariery, jak i osobistym, co dobrze widać chociażby podczas podróży. Warto zajrzeć do https://www.archibald.pl/dorosli/ i samemu przekonać się o tym, w jaki sposób możecie szybko i przyjemnie nauczyć się angielskiego.
ODPOWIEDZ