Najlepsza kawa jaką znam!

Inne tematy, które nie należą do żadnej podanej kategorii.
Awatar użytkownika
Gruzin
Posty: 27
Rejestracja: 18 sty 2019, 12:40

Najlepsza kawa jaką znam!

Post autor: Gruzin »

Witam! Gorąco zachęcam zapoznać się z ofertą sklepu internetowego upcafe.pl/. Dostaniesz tam cudownie aromatyczną kawę z różnych zakątków świata o karmelowym zapachu i orzechowym aromacie. Taka kawa poprawi nastrój i doda energii na cały dzień :)!
Awatar użytkownika
Lolka
Posty: 497
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:16

Re: Najlepsza kawa jaką znam!

Post autor: Lolka »

Ja najlepszą kawę, jaką miałam okazję pić, kupiłam w sklepie internetowym https://www.swiatekspresow.pl/. Ogólnie wybór kaw, zarówno ziarnistych, jak i mielonych, mają tam bardzo duży, więc sądzę, że w wolnej chwili warto byłoby się tam rozejrzeć. Polecam :)
Awatar użytkownika
Uleńka
Posty: 252
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:09

Re: Najlepsza kawa jaką znam!

Post autor: Uleńka »

a ja robie sobie taka profesjonalna kawke w domu z ekspresu i smakuje cudownie :) Zakupy online to swietna sprawa. Swoją drogą ja zuwazylam sporą różnicę w smaku kawy kiedy zmieniłam ekspres. Najwyrażniej jakość takiego sprzetu tez ma tutaj znaczenie. Swój model zakupilam przez internet https://ekspresowy-serwis.pl/ bo zauwazylam ze mozna kupic taki sam porzadny model jak ze sklepu stacjonarnego - ale znacznie taniej i moim zdaniem wygodniej
Awatar użytkownika
Katarzyna
Posty: 127
Rejestracja: 09 wrz 2019, 18:14

Re: Najlepsza kawa jaką znam!

Post autor: Katarzyna »

ja ostatnio zakochałam się na nowo w kawie po turecku, poczytałam troszkę jak dobrze zaparzyć tego typu kawę i teraz się delektuję pysznościami https://kochamkawe.pl/8-prostych-sposob ... w-5-minut/
Awatar użytkownika
Bellea
Posty: 185
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:47

Re: Najlepsza kawa jaką znam!

Post autor: Bellea »

No i dzięki bardzo za te porady

pospolita
Ostatnio zmieniony 18 mar 2020, 13:17 przez Bellea, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
cyfra
Posty: 54
Rejestracja: 13 wrz 2019, 9:22

Re: Najlepsza kawa jaką znam!

Post autor: cyfra »

Bardzo lubię kawę. Myślę, że dobrze ją wykorzystuję, bo z fusów robię nawet peeling do ciała. Myślę, że dobrą opcją jest ekspres saeco. Ten smaczny i aromatyczny napój nie tylko chroni przed nowotworami tego narządu, ale również zmniejsza ryzyko wystąpienia marskości, zapalenia oraz stłuszczenia wątroby. Naukowcy odkryli związek pomiędzy piciem kawy a zdrowiem wątroby. Myślę, że to bardzo ciekawe odkrycie. Moim zdaniem warto pić kawę regularnie ale w rozsądnych ilościach.
Awatar użytkownika
sabina35
Posty: 10
Rejestracja: 20 paź 2019, 11:03

Re: Najlepsza kawa jaką znam!

Post autor: sabina35 »

Najlepszą kawę jaką znam to kawa mielona arabica peru fair trade .Ponieważ to ekologiczna kawa arabica 100% palona tradycyjnymi metodami i krajem jej pochodzenia jest Peru . Możecie ją kupić tutaj https://www.bee.pl/cafe-michel-kawa-mie ... p5394.html .Charakteryzuje się wyszukanym, pełnym i intensywnym aromatem i smakiem.
Awatar użytkownika
Martaka
Posty: 13
Rejestracja: 07 paź 2019, 22:15

Re: Najlepsza kawa jaką znam!

Post autor: Martaka »

:)
Awatar użytkownika
lotyka
Posty: 118
Rejestracja: 05 lis 2019, 12:47

Re: Najlepsza kawa jaką znam!

Post autor: lotyka »

a my mamy taki specjalny expres do kawy kapsułki mozna nawet z herbata czy czekolada do niego zamowic wiec cala rodzina korzysta :)
Awatar użytkownika
Alicja
Posty: 123
Rejestracja: 02 wrz 2019, 20:52

Re: Najlepsza kawa jaką znam!

Post autor: Alicja »

Teraz mamy sporo takich kapsułek które można zakupić przez internet. Jednak takie produkty warto kupować z pierwszej ręki aby mieć pewność że przyrządzana kawa będzie zawsze aromatyczna i smaczna. Takie kapsułki kompatybilne z dolce gusto oferuje między innymi sklep internetowy Cafessima - tutaj jednak jest znacznie większy wybór - można także zakupić kawę w ziarnach,którą pozyskują bezpośrednio od producentów kaw.
Awatar użytkownika
ksenia88
Posty: 455
Rejestracja: 29 mar 2019, 14:51

Re: Najlepsza kawa jaką znam!

Post autor: ksenia88 »

Przede wszystkim to kwestia bardzo indywidualna. Wiele osób docenia kawy niezbyt mocne i wyraziste na co dzień. Doskonałym przykładem jest tu kawa Jacobs którą znajdziesz na http://www.kaweo.pl/pl/c/kawa-Jacobs/32 a która jest świetną propozycją do codziennego spożywania. Zdecydowanie to opcja najbardziej standardowa i klasyczna, ale jakże dobra.
Awatar użytkownika
Prawniczka
Posty: 6
Rejestracja: 06 lip 2020, 22:04

Re: Najlepsza kawa jaką znam!

Post autor: Prawniczka »

Najlepsza kawa to taka z ekspresu, więc ograniczam się tylko do takiej :) Może to kwestia przyzwyczajenia, nie wiem, ale nie planuję tego zmieniać. Jedyne czego mi brakuje to lavazza blue kapsułki ze względu na to, że mam teraz inny ekspres. Nie wiem gdzie zamawiać, bo przez pandemię unikam stacjonarnych sklepów w obawie przed zarażeniem. A wy jak sobie radzicie z kupowaniem kapsułek teraz?
Magda.Ś

Re: Najlepsza kawa jaką znam!

Post autor: Magda.Ś »

Najlepsza kawa? Jeśli chodzi o mnie to bez wątpienia kawa organiczna Maybe Organic 8-) Słyszeliście kiedykolwiek o niej? Jeśli nie, to zainteresujcie się tematem. Kawa organiczna to godny uwagi produkt, ponieważ powstaje bez użycia jakichkolwiek substancji chemicznych ;)
ODPOWIEDZ