Medycyna Pracy

Inne tematy, które nie należą do żadnej podanej kategorii.
Awatar użytkownika
kolka
Posty: 306
Rejestracja: 03 cze 2019, 11:47

Medycyna Pracy

Post autor: kolka »

Interesuje mnie podjęcie współpracy z medycyną pracy, która wykonuje badania wstępne oraz okresowe dla pracowników. Jesteście w stanie polecić mi coś na terenie Białołęki?
Awatar użytkownika
glodny
Posty: 185
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:59

Re: Medycyna Pracy

Post autor: glodny »

ja też korzystałam z pomocy hhttps://cmp.med.pl/cmp-bialoleka/ i przyznaję, że to była dobra decyzja. faktycznie to było badanie rzetelne, a nie tylko wpisanie odpowiednich formułek w krateczki i po sprawie. przy okazji dowiedziałam się o swojej niewielkiej wadzie wzroku, o której wcześniej nie wiedziałam...
Awatar użytkownika
mem32
Posty: 260
Rejestracja: 10 gru 2019, 16:01

Re: Medycyna Pracy

Post autor: mem32 »

No właśnie, to ma jednak dość spore znaczenie, ale w sumie warto mieć namiary na różne ośrodki, tak dla rozeznania. Na pewno nie zaszkodzi, a może pomóc. Można na przykład skorzystać z medycyny pracy w https://www.dolmed.pl/oferta/medycyna-pracy/ , gdzie takie badania można przeprowadzić bez żadnego problemu. Do tego dotyczą bardzo szerokiego zakresu badań, wstępnych, okresowych czy kontrolnych.
pikałs

Re: Medycyna Pracy

Post autor: pikałs »

Jeśli chodzi o badania profilaktyczne dla pracowników mojej firmy to współpracuję z przychodnią https://medycynakaczmarek.pl/ która zajmuje się wystawianiem opinii orzeczniczych oraz świadectw zdrowia dla naszych marynarzy. Profesjonalna obsługa i nowoczesne podejście, a bezpieczeństwo jest najważniejsze.
koleś

Re: Medycyna Pracy

Post autor: koleś »

Nie tylko w medycynie pracy należy dbać o siebie. Ja wam powiem, że na przykład takie badania jak usg 3d Lublin można robić, a nawet trzeba, przy ciąży. To jest ważne, bo wiele kobiet o tym zapomina, a jednak zdrowie dziecka jest ważne. Myślę, że zdecydowanie dobrze jest kontrolować to, co się z dzieckiem dzieje , ale i czy swoje zdrowie ginekologiczne mamy zachowane.
Ziiććka1

Re: Medycyna Pracy

Post autor: Ziiććka1 »

Cześć ostatnimi czasy bardzo dużo słyszy się o tym covid 19 że mutuje itp. I ostatnio w internacie znalazłam taką stronę https://testujemy.org Cieszę się że ma ją pod ręką, bo wyrazie potrzeby jestem w kontakcie z lekarzami i testami które mogą pomóc, pozdrawiam.
darąg

Re: Medycyna Pracy

Post autor: darąg »

W zasadzie są różne sposoby, żeby na przykład zadbać o zdrowie, ale lekarze co innego mogą sprawdzać. Mój kolega nawet raz miał odmówione przyjęcie do pracy, bo spotkała go grzybica jamy ustnej . Lekarze niestety patrzą różnie na nasz stan zdrowia i nie zawsze mają takie samo podejście, jak cała reszta.
babuś

Re: Medycyna Pracy

Post autor: babuś »

A skoro moja pani doktor z medycyny pracy mówi mi, że próba wysiłkowa Lublin jest mi potrzebna, bo inaczej nie dostanę się do pracy, to co powinnam ją robić prywatnie? Dziś na pewno nie da się czegoś takiego zrobić, żeby to na kasę chorych ogarnąć. To wiem na pewno, nikt nam na coś takiego na pewno nie pozwoli.
miśkaa

Re: Medycyna Pracy

Post autor: miśkaa »

A wiecie, ze w warszawskiej przychodni Medivita można takie badania do pracy zrobić online ? Jeśli macie już skierowanie od pracodawcy to można spokojnie rezerwować sobie wizytę, tu znajdziecie więcej szczegółów https://badania.medycynapracywawa.pl/. Ja juz od dawna korzystam z ich usług, świetna placówka, cudowni lekarze, profesjonalna obsługa.
Awatar użytkownika
sapex
Posty: 211
Rejestracja: 15 sie 2019, 16:31

Re: Medycyna Pracy

Post autor: sapex »

Jeżeli chodzi o pracowników którzy wyjeżdżają do pracy np. do Niemiec zobowiązani są do zrobienia badań medycyny pracy. Z ekonomicznego i logistycznego punktu widzenia lepiej zrobić to jeszcze przed wyjazdem na stronie https://sqda.pl/zarzadzanie-zdrowiem/medycyna-pracy/ możecie poczyta trochę więcej na temat takich badań oraz całego procesu jak to przebiega.
grażka

Re: Medycyna Pracy

Post autor: grażka »

miśkaa pisze: ↑29 sty 2021, 13:44 A wiecie, ze w warszawskiej przychodni Medivita można takie badania do pracy zrobić online ? Jeśli macie już skierowanie od pracodawcy to można spokojnie rezerwować sobie wizytę, tu znajdziecie więcej szczegółów https://badania.medycynapracywawa.pl/. Ja juz od dawna korzystam z ich usług, świetna placówka, cudowni lekarze, profesjonalna obsługa.
potwierdzam :) od jakiegoś czasu jest nawet opcja by na takie konsultacje z lekarzem medycyny pracy umawiać się online, bez konieczności wychodzenia z domu :) to duża wygoda dla pacjenta :)
Bożyciel

Re: Medycyna Pracy

Post autor: Bożyciel »

Co by nie mówić to jak najbardziej medycyna pracy jest niezbędna abyśmy mogli pracować na danym stanowisku w danej firmie. Z całą pewnością polecam każdemu dokonały ośrodek medycyny pracy https://cmp.med.pl/cmp-chmielna/medycyna-pracy/ ponieważ ja także już niedawno tam byłem.
poncjusz

Re: Medycyna Pracy

Post autor: poncjusz »

Hej. Jak ktoś z was jest z Jarocina albo okolic to znam świetną przychodnię specjalistyczną. Nazywa się MEDAN https://www.medan-zdrowie.pl/oferta Ich usługi mają ścisły związek z medycyną pracy. Na przykład robią badania z koordynacji ruchowej, psychologiczne, okulistyczne, laryngologiczne i wiele więcej. Wykonują je bardzo porządnie, ale nie kładą kłód pod nogi pacjentom. Ja oraz moi znajomi do niej chodzi i jesteśmy bardzo zadowoleni. Dokładny adres przychodni to: ul. Wrocławska 38, 63-200 Jarocin Pozdrawiam.
bonbonki

Re: Medycyna Pracy

Post autor: bonbonki »

Cześć. Świetny zakład medycyny pracy jest w Bielsku-Białej. Nie raz w nim byłem i wszystkie badania przechodziłem z łatwością. Fajne jest, że nawet jak znajdą Ci jakąś chorobę czy sprawdzą wzrok, to podpowiedzą jak leczyć i są w ogóle empatyczni. Nie próbują na siłę się przyczepić. Polecam więc Centrum Medycyny Pracy w Bielsku-Białej mieszczące się przy ul. Powstańców Śląskich 8, a to jest link do strony www: https://medycynapracybielsko.pl/oferta Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ