Masz kredyt we frankach?

Inne tematy, które nie należą do żadnej podanej kategorii.
Awatar użytkownika
Agregat
Posty: 88
Rejestracja: 18 sty 2019, 15:59

Masz kredyt we frankach?

Post autor: Agregat »

Obrazek
Awatar użytkownika
ksenia88
Posty: 455
Rejestracja: 29 mar 2019, 14:51

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: ksenia88 »

Temat frankowiczów to temat rzeka. Największym problem i działaniem w tej kwestii jest postawienie na najrozsądniejsze działanie, które pozwoli Ci na podejście do sprawy rozsądnie i da szansę na rozwiązanie jej w sposób jak najbardziej korzystny. Polecam zajrzeć na https://www.frankowcy.pl/ gdzie znajdziesz wiele ciekawych informacji i pomoc w tym trudnym dla siebie czasie.

kły
Awatar użytkownika
brado
Posty: 168
Rejestracja: 30 maja 2019, 9:01

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: brado »

Kredyty we frankach jak się okazało po czasie to duże wyzwanie i ogromny stres, kiedy kurs poszedł w górę. Na szczęście dzięki takim firmom jak ta https://cleverstep.pl/ w Poznaniu, można uzyskać pomoc. Warto taką umowę sprawdzić czy nie zawiera klauzul niedozwolonych. Jest to furtka do tego, żeby ubiegać się chociażby o zwrot nadpłaconych środków pieniężnych. Osoby, które tam pracują mają wiedzę i doświadczenie, pomogą na każdym etapie. Ważne, że analiza umowy jest za darmo.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 151
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:06

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: kozi44 »

jak masz kredyt we frankach to polecam zajrzeć na tego bloga https://rankingkancelariiodszkodowawczy ... -pozew,559 Jak ktoś ma problemy ze spłatą, a wiadomo, że w czasie pandemii to różnie w tym wszystkim bywa to polecam koniecznie prześledzić informacje z tego bloga. Na pewno pomogą
kaśśka

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: kaśśka »

Pytasz, czy można powiedzieć do mnie frankowiczka? Owszem, można. I nie jestem z tego dumna, ale też nie mam się czego wstydzić, bo brałam kredyt w dobrej wierze. Mam tylko nadzieję, że bank mi troszkę odpuści, bo mam sporo zobowiązania. A jednak jeśli sama tego nie zrobię, to poproszę w kancelarii Fenix https://fenixfrankowiczom.pl/ o pomoc. Wiem, że mogą pomóc.
Awatar użytkownika
Walentowicz
Posty: 55
Rejestracja: 04 cze 2019, 19:50

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: Walentowicz »

Jeżeli kredyty się kumulują to wtedy pojawiają się problemy. Jedynym rozwiązaniem jest kredyt konsolidacyjny. Firma Bold Invest - https://www.boldinvest.pl/ może dla Was znaleźć odpowiednią ofertę i pomóc ze wszystkimi formalnościami.
Adęla

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: Adęla »

Miałam kredyt we frankach i już nigdy więcej nie wezmę kredytu w obcej walucie. Bardzo długo się z nimi męczyliśmy, aż w końcu zupełnie przypadkiem trafiliśmy na informację, że można spróbować unieważnić umowę kredytową. Znaleźliśmy radcę prawnego - panią Katarzynę Piętkę - http://kancelariapietka.pl/, która specjalizuje sie w tej tematyce i która wszystko nam wytłumaczyła. Zapoznała się z nasza umową kredytową i wskazała parę punktów, które dawały szansę na wygranie sprawy w sądzie. I udało się - pozbyliśmy się umowy, która nie tylko była niekorzystna dla nas, ale jak się okazało, także niezgodna z prawem.
Awatar użytkownika
pahana
Posty: 139
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:52

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: pahana »

Jeśli masz kredyt we frankach to pewnie interesują cie koszty sprawy sądowej . Można o nich poczytać na stronie dedykowanej sprawom frankowiczów. Osobiście uważam, że koszty nie są aż tak duże i warto walczyć o swoje. Już są przecież przypadki osób,którym udało się wygrać i teraz płacą niższą ratę za swój kredyt hipoteczny
Fajura123Ą

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: Fajura123Ą »

Witajcie ! Kredyty we frankach jak się okazało po czasie to duże wyzwanie i ogromny stres, kiedy kurs poszedł w górę. Na szczęście dzięki takim firmom jak ta https://kancelariafrankowicza.pl/ , można uzyskać pomoc. Warto taką umowę sprawdzić czy nie zawiera klauzul niedozwolonych.
pół

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: pół »

Ja jestem frankowiczem, a raczej byłem, bo problem już za mną. Obecnie każdy w podobnej sytuacji, jak moja, może otrzymać pomoc. Pomagał mi specjalista z Kancelarii Radcy Prawnego w Tychach - Katarzyna Szczygieł https://radcaprawnytychy.pl/oferta/pora ... ankowicze/ Ona pomogła mi złożyć pozew z żądaniem unieważnienia umowy o kredyt we frankach z ewentualną możliwością przewalutowania go na kredyt złotówkowy. PU mnie udało się go unieważnić, co według mnie było jakimś cudem. Radcę szczerze polecam, jest rzetelna.
KaśkaM32

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: KaśkaM32 »

Wiele osób zabierających tutaj głos podają namiary na kancelarie, które specjalizują się w kredytach frankowych w kontekście starcia z bankami w sądach. Banki starają się obecnie, po niekorzystnych dla siebie orzeczeniach zawierać umowy ugody z kredytobiorcami, zawierając w ugodach zapisy, które "prostują" ich sytuację. Jednym z takich banków jest pko bp ale ugoda z bankiem pko bp może przynieść niemiłe rozczarowanie. Uważam zatem ,że do podpisania takiej umowy ugody trzeba się przygotować korzystając z pomocy prawników biegłych w sprawach kredytów frankowych.
kamiś

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: kamiś »

Tutaj https://iszczecinek.pl/pl/651_materialy ... adzic.html jest bardzo ciekawy i praktyczny artykuł dla wszystkich tych, którzy mają kredyt frankowy. Można się tam bowiem dowiedzieć czy można zrobić coś z tym, że raty wciąż rosną. Jest tam bowiem wiele cennych rad i wskazówek, które mogą okazać się niezwykle pomocne i przy okazji sporo zaoszczędzić.
lótkowski

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: lótkowski »

Jako frankowicz mogłem liczyć na wsparcie i pomoc ze strony https://www.kancelaria-amp.pl/uslugi/po ... nkowiczow/ . Ich wsparcie polegało na wdrożeniu indywidualnej strategii procesowej, dobranej na potrzeby sprawy. Tak po prostu jest dużo łatwiej wygrać z tym kłopotem, który niestety mocno dał o sobie znać. Jak widać, konsultacja z prawnikiem była konieczna.
iceć

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: iceć »

W sumie wiem, że to nie jest łatwe, ale jeśli macie problem z jakimś kredytem, to uważam, że nie ma tego złego, jeśli spróbujecie zapytać jakiegoś pośrednika o pomoc. No i to podpowiem, że polecany jest ten https://silesiafinanse.pl/ekspert-finansowy-mikolow/ . Ogólnie sporo osób zajmuje się takim doradzaniem. Warto iść do najlepszych.

luger p08 umarex
Awatar użytkownika
Marek78
Posty: 845
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:06

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: Marek78 »

Witajcie ! Kredyty we frankach jak się okazało po czasie to duże wyzwanie i ogromny stres, kiedy kurs poszedł w górę. Na szczęście dzięki takim firmom jak ta https://iszczecinek.pl/pl/651_materialy ... adzic.html , można uzyskać pomoc. Warto taką umowę sprawdzić czy nie zawiera klauzul niedozwolonych.

UWAGA! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG
kłaczek

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: kłaczek »

Interesowała mnie ostatnio prognoza kursu franka. Jestem po uszy umoczony w kredycie i szukałem rzetelnych informacji, dzięki którym popchnę sprawę naprzód. Mój bliski znajomy, polecił mi tego bloga: https://zyciebezkredytu.pl/niewesole-ro ... nie-banku/ . Rzeczywiście można tam znaleźć masę wartościowego contentu, który jest podany w prosty i zrozumiały sposób, nawet dla największego nowicjusza tego typu zagadnień. W moim mniemaniu warto sięgnąć do ichniejszych treści, a na pewno dowiecie się o wielu ciekawych aspektach.
ODPOWIEDZ