Lakiernia

Inne tematy, które nie należą do żadnej podanej kategorii.
Awatar użytkownika
Benek
Posty: 82
Rejestracja: 18 sty 2019, 16:01

Lakiernia

Post autor: Benek »

Jestem właścicielem lakierni i chcę wymienić się z Wami doświadczeniem w kwestii prowadzeniu tego typu biznesu. Zawsze warto uzyskać jakieś nowe informacje, jeśli chodzi o nowsze technologie. Jak na przykład Waszym zdaniem powinna być dobrze przygotowana powierzchnia do lakierowania?
Awatar użytkownika
Agregat
Posty: 88
Rejestracja: 18 sty 2019, 15:59

Re: Lakiernia

Post autor: Agregat »

Przed każdym lakierowaniem trzeba odpowiednio przygotować powierzchnię. Słyszałam że firma Blastech https://blastech.pl zajmuje się takimi rzeczami. Bo sam szuka firmy komu zlecić. Podobno jedynym problemem jest przy lakierowaniu wielkość elementów. Może po prostu skontaktuj się z tą firmą, oni z pewnością udzielą Ci różnych szczegółowych informacji.
Awatar użytkownika
Wektor
Posty: 143
Rejestracja: 05 maja 2020, 15:40

Re: Lakiernia

Post autor: Wektor »

a to dobry biznes, jak wam idzie?
choć

Re: Lakiernia

Post autor: choć »

A jaką macie lakiernię? My posiadamy lakiernię proszkową i malujemy proszkowo różnego rodzaju produkty, meble, wszystko zależy od zlecenia i gustów klienta. Taką lakiernię proszkową kupiliśmy od producenta SALIBOL http://salibol.pl/#oferta z Chełmża. Ich oferta jest bardzo korzystna, urządzenia mają w korzystnych cenach, są to wysokiej jakości produkty. Nasza lakiernia sprawdza nam się doskonale, działa niezawodnie, polecam.
Adaśko

Re: Lakiernia

Post autor: Adaśko »

Kiedy już decydujemy się na wizytę w lakierni to na pewno chcemy aby nasz samochód wyglądał ładnie na kilka dobrych lat. Ja jednak na ten moment jeszcze nie potrzebuję odwiedzać takiego miejsca i bardziej zależy mi na tym, aby kupić kolejny samochód. Wiem jak starannie są ukrywane wszystkie niedogodności i właśnie dlatego chciałem sobie kupić miernik lakieru. Teraz już wiem, że każdemu mogę polecić mierniki z https://e-volt.pl/3-mierniki-grubosci-lakieru gdyż są one godne polecenia.
ODPOWIEDZ