Kurs językowy metodą Callana

Inne tematy, które nie należą do żadnej podanej kategorii.
Awatar użytkownika
tekla
Posty: 175
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:52

Kurs językowy metodą Callana

Post autor: tekla »

Niedługo jadę do pracy w Wielkiej Brytanii i rozważam zapisanie się na kurs angielskiego. Znalazłam w internecie taką szkołę http://poznan.ei.edu.pl/. Mają bardzo dobre opinie, dobre ceny i czytałam, że ich metoda nauczania jest skuteczna, a efekty przychodzą szybko. To metoda Callana. Może ktoś z was słyszał o niej i miał okazję testować?
Awatar użytkownika
Lolka
Posty: 497
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:16

Re: Kurs językowy metodą Callana

Post autor: Lolka »

Jeśli szukacie dla siebie jakiś dobrych kursów językowych, to polecam zapoznać się z ofertą Szkoły Językowej ProfiLingua na stronie https://www.profi-lingua.pl/. Jak sami widzicie, w szkole tej można się uczyć wielu różnych języków, nie tylko angielskiego, na różnych poziomach. Kursy organizowane są zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych, więc każdy może tam znaleźć coś dla siebie ;)
Awatar użytkownika
fiona45
Posty: 96
Rejestracja: 28 kwie 2019, 14:00

Re: Kurs językowy metodą Callana

Post autor: fiona45 »

Ja dużo ostatnio interesuje się nauką online, jest to teraz oferta bardzo praktyczna. Kursy wszystkie online https://remar.pl/kurs-jezykowy-on-line- ... e-zapisac/ opierają się na podobnej zasadzie, jednak należy mieć silną motywację, bez niej nie da się nauczyć niczego.
niewł

Re: Kurs językowy metodą Callana

Post autor: niewł »

Nie stosowałam tej metody nigdy, nawet nie bardzo się orientuję, co ona obejmuje. Na kursie językowym byłam za to na kursie języka angielskiego dla dorosłych, który jest prowadzony online przez szkołę Début https://www.debut-szkola.com/nauka-jezyka-dla-doroslych Takie zajęcia online w pełni mi odpowiadają, były super poprowadzone, potrzebowałam ich do podszkolenia moich umiejętności, gdy starałam się o prace w dużej firmie. Dostałam się ;), no i na co dzień muszę używać angielskiego, co nie sprawia mi obecnie żadnych trudności, dobrze mnie przygotowali :).
ODPOWIEDZ