Konto w banku - opinie

Inne tematy, które nie należą do żadnej podanej kategorii.
Awatar użytkownika
ksenia88
Posty: 455
Rejestracja: 29 mar 2019, 14:51

Konto w banku - opinie

Post autor: ksenia88 »

Jaki bank polecacie pod względem atrakcyjności dla firmy? Tzn. jak bank ma najlepsze usług, produkty dla firm (rachunki firmowe, rachunki oszczędnościowe, lokaty, kredyty). Który z banków nastawia się na właśnie taki typ klientów? Sprawdzałem gdzie najlepiej założyć pierwsze konto i nie bardzo wiem jakie wybrać. Co mi radzicie ?
ŁaniaFirmowa

Re: Konto w banku - opinie

Post autor: ŁaniaFirmowa »

mBank jak na podmiot o profilu uniwersalnym ma bardzo rozbudowaną ofertę dla segmentu biznesowego. Klienci firmowi mogą wybierać spośród wielu rachunków płatniczych. Od siebie dodam, że dla mnie dużym ułatwieniem są usługi księgowe i kadrowo-płacowe https://techtax.pl/uslugi/uslugi-kadrowo-placowe/, które pomagają mi wybrać najdogodniejszą opcję rozliczeń, zaoszczędzają mój czas oraz pieniądze.
Błażej

Re: Konto w banku - opinie

Post autor: Błażej »

Jest bardzo dużo ofert, tak naprawdę musisz zwrócić też uwagę na to, czego od banku oczekujesz. Możesz sobie zerknąć na stronkę https://polityczni.pl/finanse/konto-fir ... m/laa_orif , powinno Ci to trochę rozjaśnić sprawę, wszystko jest tu fajnie opisane. Mi po przeczytaniu artykułu udało się znaleźć konto idealne dla mnie.
ODPOWIEDZ