Jaki wąż lepszy?

Inne tematy, które nie należą do żadnej podanej kategorii.
Awatar użytkownika
Agregat
Posty: 88
Rejestracja: 18 sty 2019, 15:59

Jaki wąż lepszy?

Post autor: Agregat »

Nie wiem, czy wpadłam na dobry pomysł, ale słyszałam, że wąż strażacki jest trwalszy niż zwykły ogrodowy i mógłby się nadawać do nawadniania ogrodu. Czy dobrze zrobię, jak takiego zacznę używać?
Awatar użytkownika
Benek
Posty: 82
Rejestracja: 18 sty 2019, 16:01

Re: Jaki wąż lepszy?

Post autor: Benek »

Nie jestem specjalistą w tej dziedzinie, ale jestem pewna, że do tego celu przeznaczone są inne węże :) Nawet można bezpośrednio porozmawiać z tym producentem https://www.kuma.pl/ i się zapytać. Robiliśmy zapotrzebowanie do naszego sadu, na węże u nich i przyznam, że wybór jest bardzo duży. Tylko fachowiec potrafi dobrze doradzić, jaki najlepiej zastosować w danym przypadku.
Awatar użytkownika
Kandinski
Posty: 91
Rejestracja: 24 lip 2020, 21:31

Re: Jaki wąż lepszy?

Post autor: Kandinski »

podobijam temat bo tez mnie interesuje
Awatar użytkownika
wergil
Posty: 55
Rejestracja: 21 wrz 2020, 18:19

Re: Jaki wąż lepszy?

Post autor: wergil »

Myślę, że najlepiej spytać fachowców i tu mogę wam podpowiedzieć byście zgłosili się do firmy Bogdan Gil https://www.bogdangil.pl/ z Bielska-Białej. To mega solidni specjaliści w tym zakresie, mają wysokiej klasy węże pożarnicze i specjalistyczne, w porządku ceny no i fachowo doradzają, także warto się do nich zgłosić z takim pytaniem.
Awatar użytkownika
sykstus
Posty: 133
Rejestracja: 11 maja 2020, 21:21

Re: Jaki wąż lepszy?

Post autor: sykstus »

To ja z kolei mogę was odesłać do Tech-Band, też z Bielska-Białej https://www.techband.pl/pl/26-weze-tloc ... iwpozarowe To dobry krajowy producent węży pożarniczych, taśm i lin. Mają wysokiej jakości węże tłoczne przeciwpożarowe odporne na przetarcia czy uszkodzenia mechaniczne. Moja firma u nich się zaopatrzyła i jesteśmy zadowoleni z wyboru.
ODPOWIEDZ