Jaki młynek do kawy wybrać?

Inne tematy, które nie należą do żadnej podanej kategorii.
Awatar użytkownika
Kiniaczka
Posty: 20
Rejestracja: 20 lut 2019, 11:04

Jaki młynek do kawy wybrać?

Post autor: Kiniaczka »

Chcesz kupić młynek do kawy? A może profesjonalny ekspres do kawy? Jeśli tak to koniecznie sprawdź ofertę sklepu internetowego UpCafe.pl. Dostaniesz tam sprzęt i kawy najwyższej jakości.
Awatar użytkownika
fanfoska
Posty: 83
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:18

Re: Jaki młynek do kawy wybrać?

Post autor: fanfoska »

Heh..ja to mam stary młynek po mamie który do dziś działa i na prawdę urządzenie solidne. A gdzie kupujecie kawę ziarnistą i jaką pijecie ? Bo ja zawsze jacobs innej nie. Ostatnio szukałam w necie większych opakowań i znalazłam Kawa ziarnista Jacobs 1kg no widzę że opłaci się w tej cenie kupić.
Pa_weł

Re: Jaki młynek do kawy wybrać?

Post autor: Pa_weł »

Ja posiadam młynek do kawy marki Hario. Oprócz dobrej kawy to podstawowy gadżet, który powinien mieć każdy miłośnik kawy. Jeżeli zmielimy ziarna zaraz przed zaparzeniem kawy to możemy liczyć na najlepszy smak kawy :D Polecam nabyć ten produkt :)
Awatar użytkownika
Lolka
Posty: 497
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:16

Re: Jaki młynek do kawy wybrać?

Post autor: Lolka »

A czy nie lepiej byłoby się zdecydować na zakup profesjonalnego ekspresu do kawy, na przykład kolbowego, takiego jak na stronie internetowej https://www.swiatekspresow.pl/ekspresy-do-kawy-kolbowe/? Moim zdaniem inwestycja w taki sprzęt dużo bardziej się opłaci. A nie wiem, jak Wy, ale ja na przykład bardzo lubię napić się takiej kawy z ekspresu :)
Gość

Re: Jaki młynek do kawy wybrać?

Post autor: Gość »

Według mnie zakupy w sklepach internetowych to spora wygoda i oszczędność czasu, dlatego bardzo często korzystam z tej opcji. Zainteresowanym tematem mogę polecić ofertę mojego ulubionego sklepu internetowego z kawa speciality oraz akcesoriami do kawy.
ODPOWIEDZ