Hodowla bydła

Inne tematy, które nie należą do żadnej podanej kategorii.
Awatar użytkownika
Alicja
Posty: 123
Rejestracja: 02 wrz 2019, 20:52

Hodowla bydła

Post autor: Alicja »

Witam! prowadzicie może gospodarstwo? hodowla bydła? z tego co czytałam ostatnio to bardzo opłacalny biznes. Trzeba jednak pamiętać o takich kwestiach jak mykotoksyny - te wbrew pozorom sa dosyć powszechne i trzeba uważać aby nasze zwierzęta się nimi nei zaraziły. W tym najlepsze będa sorbenty do paszy które oferuje między innymi firma Vetsorb - myślę ,że to wazna sprawa, zwlaszcza ze wpływa to na polepszenie jakości mięsa czy mleka
Awatar użytkownika
Marek78
Posty: 845
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:06

Re: Hodowla bydła

Post autor: Marek78 »

Witam, mam swoj niewielki biznes zwiazany z sadownictwem i hodowla zwierzat. Od niedawna mam sprzety,ktore sa mi potrzebne do sadownictwa,dokladniej do opryskow. Co sądzicie o tym https://www.komnino.com.pl/pl/of/cat/dennice.10.html ? Chętnie poznam Wasze opinie.
Awatar użytkownika
panalkra
Posty: 720
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:23

Re: Hodowla bydła

Post autor: panalkra »

Aby dowiedzieć się wiecej o tym temacie zajrzyj tutaj: http://vet-point.waw.pl/
Awatar użytkownika
Donna
Posty: 18
Rejestracja: 24 kwie 2020, 16:55

Re: Hodowla bydła

Post autor: Donna »

My mamy gospodarstwo, jest to opłacalne, ale trzeba iść z duchem czasu czyli je zmechanizować i zaopatrzyć w przydatne sprzety i akcesoria. Przykładem może być fliz do słomy. U nas mało kto korzysta z takiej agrowłókniny, a moim zdaniem to błąd. My kupiliśmy w tamtym roku tę: http://agrotech-junoszyn.pl/bock-silosy ... top-vlies/ i nam wszystko ochroniła, a sąsiedzi mieli straty
hiczungł

Re: Hodowla bydła

Post autor: hiczungł »

Do hodowania bydła wykorzystuję specjalistyczne wyposażenie, ktore dostarczyli nam https://www.wesstron.pl/formularz-serwisowy/ . Tu chodzi o jakość! Poza sprzedażą, mogę także liczyć na serwis co z pewnością może się przydać - radzę i Wam to przejrzeć. Ceny tutaj robią wrażenie.
Awatar użytkownika
sykstus
Posty: 133
Rejestracja: 11 maja 2020, 21:21

Re: Hodowla bydła

Post autor: sykstus »

Co do sprawdzonych namiarów to ode mnie z kolei taki - laboratorium diagnostyczne VetLabGroup Jędryczko https://www.vetlabgroup.pl/o-nas Oferują szereg badań laboratoryjnych zwierząt i pasz jak i produkcję autoszczepionek obejmujących większość patogenów bakteryjnych. Możecie u nich liczyć na solidność i terminowość a także rozsądne ceny. Dodam, że jest z nimi fajny kontakt, możecie do nich dzwonić czy pisać, choćby na ich profilu na facebooku www.facebook.com/epilab także to mega wygodne.
łódka333

Re: Hodowla bydła

Post autor: łódka333 »

Przy hodowli bydła nie mogliśmy również zapomnieć o stosownym i wysokiej klasy wyposażeniu. Rozwiązania w najlepszej formie zapewnili nam https://rymek.com.pl/webpage/o-firmie.html . Coś takiego faktycznie robi wrażenie! Bardzo długo rozglądałem się za taką jakością. Poza wyposażeniem, mogliśmy także liczyć na doradztwo odnośnie żywienia bydła.
seciora

Re: Hodowla bydła

Post autor: seciora »

Jeśli chcesz zapewnić swoim trzodom hodowlanym najwyższej jakości żywienie, produkty krajowe są najlepszym wyborem. Aptrans https://aptrans.pl/ oferuje profesjonalną mieszankę pasz dla zwierząt, pełną witamin i białka, ale pozbawioną GMO i substancji szkodliwych. Dzięki temu stadko będzie zdrowe i w dobrej formie.
ODPOWIEDZ