Geodeta

Inne tematy, które nie należą do żadnej podanej kategorii.
Awatar użytkownika
ksenia88
Posty: 455
Rejestracja: 29 mar 2019, 14:51

Geodeta

Post autor: ksenia88 »

Jeśli jesteś na etapie zdobywania i gruntowania wiedzy w temacie posiadania działki budowlanej, na pewno wiesz już, że potrzebny będzie Ci do tego sprawny geodeta. Skorzystaj więc z oferty https://geodeta-kopniak.pl/ i zdobądź wymagane papiery.
Awatar użytkownika
asia777
Posty: 1
Rejestracja: 07 lut 2020, 19:30

Re: Geodeta

Post autor: asia777 »

W kwestii posiadania działki budowlanej warto skorzystać z usług http://geodezjamigon.pl/. Geodeta ten bardzo mi pomógł. Ma dużą wiedzę i doświadczenie. Wyjaśnił mi wszystkie kwestie związane z geofizyką i niezbędnymi pomiarami.
Awatar użytkownika
kolka
Posty: 306
Rejestracja: 03 cze 2019, 11:47

Re: Geodeta

Post autor: kolka »

Firm oferujących usługi geodezyjne jest naprawdę sporo. Przeważnie się wybiera tą, która jest w okolicy danej nieruchomości. Z jednej strony jest to dobre rozwiązanie, ale w tym wypadku jakość świadczonych usług nie zawsze będzie taka jakbyśmy sobie życzyli. Widzę, że tutaj https://www.lisak.com.pl/ jest kompleksowa oferta. Warto ją sprawdzić.
Awatar użytkownika
glodny
Posty: 167
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:59

Re: Geodeta

Post autor: glodny »

Moim zdaniem powinno korzystać się głównie z usług sprawdzonych firm. Ze swojej strony polecam tę firmę - http://geopomiar3d.pl/ Ich geodeci są wyspecjalizowani w pracach zarówno przy dużych projektach, jak również przy drobnych pracach takich jak mapy do celów projektowych, podziały działek. Także każdy znajdzie odpowiednią usługę dla siebie.
Awatar użytkownika
Amelka20
Posty: 66
Rejestracja: 26 cze 2019, 9:54

Re: Geodeta

Post autor: Amelka20 »

U nas to już trwają zaawansowane prace. Jesteśmy kawałek od domu, umawiamy się z geodetą na odmierzenie działki na projekt https://www.mgprojekt.com.pl/ania . Spodobał nam się, jest tani, a przede wszystkim można w nim dużo rzeczy zmienić, jeśli byśmy chcieli. To taka mała, kompleksowa Ania dla nas ;) .
Awatar użytkownika
panalkra
Posty: 720
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:23

Re: Geodeta

Post autor: panalkra »

Na tej stronie www zostało wyjaśnione o co w tym chodzi https://gstarcad.pl
Awatar użytkownika
Zośka123
Posty: 162
Rejestracja: 26 cze 2020, 12:19

Re: Geodeta

Post autor: Zośka123 »

Świetną ofertę ma geodeta brzeg wgeodezjadubiel.pl jeśli potrzebujecie usług geodezyjnych to wystarczy skontaktować się z nim telefonicznie lub poprzez formularz dostępny na jego stronie. To doświadczony człowiek z którym warto współpracować. Załatwi wszystko bo dysponuje wysokiej jakości sprzętem. Polecam go serdecznie.
Awatar użytkownika
Lolka
Posty: 497
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:16

Re: Geodeta

Post autor: Lolka »

Jeśli natomiast chodzi o oprogramowanie dla geodezji, to bardzo ciekawe i przydatne programy oferuje moim zdaniem firma Cubic Orb. Z jej pełną ofertą możecie zapoznać się na stronie internetowej https://www.cubicorb.com/, do czego serdecznie Was zachęcam ;)
rótka

Re: Geodeta

Post autor: rótka »

Skorzystanie z usług geodety http://geodeta.stargard.pl/oferta.html okazało się znakomitym pomysłem. Odpowiadał za rozgraniczenie nieruchomości, na którym tak bardzo zależało nam w ostatnim czasie. Jakość ma tu ogromne znaczenie, również i Wam polecam zwrócić uwagę na to, co mają do zaoferowania. Należycie wykonane zadanie.
mórakami

Re: Geodeta

Post autor: mórakami »

Gdy pojawiła się potrzeba zrealizowania map do celów projektowych to odezwaliśmy się do https://geodeta-wejherowo.pl/oferta/map ... jektowych/ . Projekt ten wykonali bez najmniejszego oporu, w sposób całkowicie należyty i profesjonalny. Absolutnie sprostało to moim wymogom na tym polu.
Mikołaj G.

Re: Geodeta

Post autor: Mikołaj G. »

Jeśli szukacie profesjonalnego geodety zajrzyjcie na stronę https://geo-tec.pl/rybnik-uslugi-pomiar ... ne-cennik/. Znajduje się tam oferta firmy geodezyjnej, która swoje usługi kieruje do mieszkańców Rybnika i okolic.
_____________________________________________________________________________
Awatar użytkownika
wergil
Posty: 55
Rejestracja: 21 wrz 2020, 18:19

Re: Geodeta

Post autor: wergil »

Jeśli chodzi o badania gruntu dla potrzeb projektowania wszelkiego typu obiektów budowlanych to skierujcie się do Przedsiębiorstwa Geologicznego Geoprojekt Szczecin http://geoprojekt.szczecin.pl/o-firmie/ W 100 % się u nas sprawdzili, to mega dobrzy fachowcy, jestem bardzo zadowolony, że na nich udało mi się trafić. Profesjonalnie i solidnie działają i nie szarżują z cenami.
ODPOWIEDZ