gadżety szpiegowskie

Inne tematy, które nie należą do żadnej podanej kategorii.
Awatar użytkownika
Fausto
Posty: 94
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:07

gadżety szpiegowskie

Post autor: Fausto »

Gdzie znajdę jakieś fajne gadżety szpiegowskie? Szukam czegoś jako w formie prezentu dla mojego kuzyna. Z wielu źródeł słyszałem o https://24a-z.pl/kamery-wifiipgsmwww-c- ... ?cPath=103 . Niby jest to jednak z niewielu sprawdzonych opcji w tym zakresie. A z tego co widzę to ceny też mają fajne. Co sądzicie?
Człowiek powinien określać siebie przez dobre emocje, przez to, co lubi, co go uszczęśliwia, sprawia mu radość.
Awatar użytkownika
Lolka
Posty: 497
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:16

Re: gadżety szpiegowskie

Post autor: Lolka »

Całkiem popularnym gadżetem w ostatnich latach stały się kamerki samochodowe, takie jak na stronie https://smartcams.pl/. Jak widać Mają tam nawet bardzo dyskretne kamery, które można wbudować w lusterko. A cenowo wypadają one całkiem korzystnie, więc polecam się rozejrzeć :)
Awatar użytkownika
merripopins
Posty: 12
Rejestracja: 08 wrz 2019, 17:54

Re: gadżety szpiegowskie

Post autor: merripopins »

dlaczego tego potrzebujesz
Awatar użytkownika
erdnusse
Posty: 37
Rejestracja: 23 cze 2019, 19:59

Re: gadżety szpiegowskie

Post autor: erdnusse »

Moje dzieciaki postanowiły zabawić się w szpiegów. I jak wiadomo potrzebują do tego wszelakich sprzętów szpiegowskich, takich jak choćby latarka. A że stwierdzili,że najfajniej było by mieć taką latarkę czołową. Więc chcąc nie chcąc musiałam wziąć i poszukać takich. I tutaj pomocny okazał się kolega z pracy, który niedawno kupił sobie właśnie taką latarkę na https://www.ceneo.pl/Latarki
Awatar użytkownika
panalkra
Posty: 720
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:23

Re: gadżety szpiegowskie

Post autor: panalkra »

Dużo na ten ten temat jest napisane w tym artykule http://www.mocpotencji.pl/kto-moze-a-kt ... c-kamagry/
Awatar użytkownika
suzzi
Posty: 157
Rejestracja: 03 sie 2019, 22:05

Re: gadżety szpiegowskie

Post autor: suzzi »

Jak chcesz tak hobbistycznie i z ciekawości kupić sobie takie gadżety szpiegowskie- to ok. Ale jak już chcesz prowadzić działania szpiegowskie na własną rękę to uważam, że nie jest to dobry pomysł. Do takich spraw potrzeba kogoś z doświadczeniem. Kogoś kto dyskretnie rozwiąże daną zagadkę. Tutaj z pewnością świetnie sprawdzi się agencja detektywistyczna https://detektyw24.net/kontakt-trojmiasto/ . U nich znajdziesz profesjonalną pomoc.
Awatar użytkownika
ominina
Posty: 120
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:57

Re: gadżety szpiegowskie

Post autor: ominina »

Warto w domu zainstalować małe ciche kamery , choć ja bym nie uznała ich jako gadżet szpiegowski. Raczej forma zabezpieczenia przed złodziejami czy forma kontroli kiedy na przykład zostawia się dziecko z opiekunką
Awatar użytkownika
Brother
Posty: 66
Rejestracja: 25 cze 2020, 10:32

Re: gadżety szpiegowskie

Post autor: Brother »

Sporo tego typu urządzeń i sprzętów można znaleźć na stronie https://sklep-seko.pl/. Mają szeroki asortyment, więc można idealnie dopasować sprzęt pod siebie, w zależności od potrzeb.
hłasko

Re: gadżety szpiegowskie

Post autor: hłasko »

suzzi pisze: ↑23 wrz 2019, 23:16 Jak chcesz tak hobbistycznie i z ciekawości kupić sobie takie gadżety szpiegowskie- to ok. Ale jak już chcesz prowadzić działania szpiegowskie na własną rękę to uważam, że nie jest to dobry pomysł. Do takich spraw potrzeba kogoś z doświadczeniem. Kogoś kto dyskretnie rozwiąże daną zagadkę. Tutaj z pewnością świetnie sprawdzi się agencja detektywistyczna https://detektyw24.net/kontakt-trojmiasto/ . U nich znajdziesz profesjonalną pomoc.
a można jakoś tego uniknąć?
Awatar użytkownika
megusta
Posty: 121
Rejestracja: 10 wrz 2019, 13:34

Re: gadżety szpiegowskie

Post autor: megusta »

Szpiegowania? Tak! Zainstaluj po prostu komunikator usecrypt http://instytuturody.com.pl/dlaczego-sz ... a-funkcje/ . Jeśli program wykryje złośliwe oprogramowanie, uniemożliwia komunikację, czyli wysyłanie wiadomości oraz wykonywanie połączeń. A podczas korzystania z aplikacji zapobiega ona rejestrowaniu ekranu oraz odcina innym aplikacjom dostęp do mikrofonu, kamery i głośnika.
ODPOWIEDZ