Fundacja Szlachetny Gest

Inne tematy, które nie należą do żadnej podanej kategorii.
Awatar użytkownika
jagna
Posty: 14
Rejestracja: 13 sty 2019, 11:09

Fundacja Szlachetny Gest

Post autor: jagna »

Jest wiele fundacji pomagających tym którzy pomocy tej potrzebują. Gdybyśmy chcieli wszystkim pomóc to zabrakło by nam czasu by wszystkie fundacje wesprzeć, choćbyśmy chcieli. Dlatego ja z mężem staramy się wspierać Fundacje Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/, która ta wspiera dzieci ciężko chore i poparzone. Pamiętajmy,że dzieci same nie poproszą o pomoc ale jej potrzebują i My możemy im w tym pomóc przekazując datek na ich konto
Awatar użytkownika
Amelka20
Posty: 66
Rejestracja: 26 cze 2019, 9:54

Re: Fundacja Szlachetny Gest

Post autor: Amelka20 »

Słyszałam o niej same dobre rzeczy, jednak nie miałam wcześniej okazji, by ją osobiście wesprzeć. Jednak niedługo kolejny okres rozliczeniowy PIT. Nie będę długo zastanawiała się komu przeznaczyć swój 1% , bo wiem, że powędruje on na konto Fundacji Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/ . Wiem, że tym dzieciakom bardzo się należy. Pomóżmy im pokonać te straszne choroby i sprawmy, że świat dla nich stanie się piękniejszy.
Awatar użytkownika
prawy
Posty: 54
Rejestracja: 25 cze 2019, 14:50

Re: Fundacja Szlachetny Gest

Post autor: prawy »

A ja to myślę właśnie, czy takiego małego stowarzyszenia nie założyć. Mógłbym pomagać dzieciakom. Na razie to tutaj https://www.kancelaria-wk.pl/fundacje-s ... szenia-opp mam pomoc, oni na pewno powiedzieliby mi co i jak. Tylko nie wiem, jakie są koszta miesięczne. Bo wiadomo, że musiałbym się zatrudnić, ale czy coś jeszcze?
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 311
Rejestracja: 21 kwie 2019, 13:37

Re: Fundacja Szlachetny Gest

Post autor: mczay »

A jak się rozliczacie ze swoich PIT-ów? Pytam bo ja w tym roku chcę pierwszy raz rozliczyć się on-line. Przy wypełnianiu deklaracji PIT-37 będę korzystać ze strony: https://www.e-pity.pl/abc_podatki/deklaracje/pit_37/ gdzie jest instrukcja jak ją poprawnie wypełnić :)
Awatar użytkownika
Lolka
Posty: 497
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:16

Re: Fundacja Szlachetny Gest

Post autor: Lolka »

pomagać można na różne sposoby, nie tylko poprzez fundację :) Dobrym sposobem może się również okazać zorganizowanie zbiórki pieniędzy w internecie :) Z tego, co wiem, to jest taki serwis https://dotuje.pl, który umożliwia tworzenie takich zbiórek za darmo. Działa on legalnie, więc w razie czego polecam :)

dwutlenek krzemu szkodliwość
Yenefęr

Re: Fundacja Szlachetny Gest

Post autor: Yenefęr »

Nie wiem czy znacie ale jest taka fundacja dla chorych dzieci Rycerze i Księżniczki - https://rik.pl/fundacja-dla-chorych-dzieci/ Moim zdaniem warto przekazać im na przykład 1% swojego podatku albo od czasu do czasu odmowić sobie kawy i przekazać im jakiś datek i pomóc dzieciom
ODPOWIEDZ