Egzamin ósmoklasisty

Inne tematy, które nie należą do żadnej podanej kategorii.
Awatar użytkownika
prawalewa
Posty: 26
Rejestracja: 14 sty 2019, 20:27

Egzamin ósmoklasisty

Post autor: prawalewa »

Lada moment zaczną się egzaminy ośmioklasisty więc czas pogonić dzieci do nauki. Polecam taką książkę do nauki matematyki https://www.taniaksiazka.pl/teraz-egzam ... 23419.html bo na pewno się przyda. Oprócz tej pozycji jest wiele innych do pozostałych przedmiotów. Sprawdzcie ofertę i sami dobierzcie to co potrzeba.
Awatar użytkownika
tekla
Posty: 175
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:52

Re: Egzamin ósmoklasisty

Post autor: tekla »

Warto też zainwestować w Program Bioenergetycznej Pomocy. Tu http://egzaminyonline.com.pl/ jest taki program. Pomaga on w wielu kwestiach związanych z egzaminem - odstresowuje, podnosi pewność siebie, uspokaja, systematyzuje wiedzę. Myślę, że to ogromna pomoc.

ergooffice
Błażżej

Re: Egzamin ósmoklasisty

Post autor: Błażżej »

Do każdego trzeba się dobrze przygotować. Egzamin ósmoklasisty to pierwszy ważny test, więc tym bardziej warto mieć plan nauki. Mój syn największy problem miał z matematyką, jak większość dzieciaków. Przejrzeliśmy wszystkie zagadnienia i najbardziej skupiliśmy się na tych, z którymi nie czuł się dobrze. Teraz w internecie można znaleźć dużo pomocy, np kalkulator potęg https://rozmiary.com.pl/kalkulator-poteg/ i przeliczniki. My sobie zrobiliśmy spis takich stron.
łom88gy

Re: Egzamin ósmoklasisty

Post autor: łom88gy »

Książki, z których dzieciaki korzystają podczas nauki mają bardzo duży wpływ na końcowy wynik na egzaminie - na rynku jest wiele pozycji, które są naprawdę dobrze zaplanowane, jak i tych mniej wartościowych. Polecam przejrzeć ofertę księgarni wysyłkowej ARKADY.INFO, gdzie można znaleźć mnóstwo pozycji edukacyjnych z najróżniejszych dziedzin i dostosowanych do różnych etapów nauki: https://www.arkady.info/chemia-fizyka-matematyka.html Na pewno takie książki przydadzą się każdemu ósmoklasiście.
ODPOWIEDZ