Dom seniora

Inne tematy, które nie należą do żadnej podanej kategorii.
Awatar użytkownika
Joachim
Posty: 84
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:23

Dom seniora

Post autor: Joachim »

Jakie opinie słyszeliście o domach seniora? Czy to napewno dobry wybór??
Awatar użytkownika
Aleksandra
Posty: 20
Rejestracja: 04 kwie 2019, 15:51

Re: Dom seniora

Post autor: Aleksandra »

Grunt to po prostu znaleźć dobry dom opieki. Teraz jest takich coraz więcej. Ja mam babcię w domu opieki Dom Rodzinny w Nowym Dworze Mazowieckim. Ma tam dobrą opiekę, stałą przede wszystkim, w domu nie miałaby tak dobrze. Ma tam też koleżanki, wiec źle nie jest.
Awatar użytkownika
Uleńka
Posty: 252
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:09

Re: Dom seniora

Post autor: Uleńka »

Ja zastanawiam sie nad tym miejscem w Piotrkowie Kujawskim https://podtopolami.eu ze wzgledu na pogarszajacy sie stan zdrowia mojego dziadka - nie mam mozliwosci opiekowania sie nim przez całą dobę a wyczytałam że oferują opiekę dzienną jak i caloodobową. No i widze ze budynek jest bardzo dobrze wyposazony jak i dostosowany dla osob starszych i schorowanych. Co myslicie?
Awatar użytkownika
molika
Posty: 214
Rejestracja: 18 gru 2018, 21:00

Re: Dom seniora

Post autor: molika »

Warto zapewnić seniorowi emeryturę. Należy bowiem zadbać o to, aby bliska nam osoba miała własne pieniądze. Tutaj https://zycieseniora.com/ekspert-radzi/ ... zie-zlozyc można się dowiedzieć w jaki sposób napisać wniosek o emeryturę i gdzie go złożyć. Macie tam komplet niezbędnych informacji.
Awatar użytkownika
megusta
Posty: 121
Rejestracja: 10 wrz 2019, 13:34

Re: Dom seniora

Post autor: megusta »

Bardzo dobry dom seniora jest w Ujeździe w województwie łódzkim https://www.comfortlife.com.pl/ , jest tam teraz moja babcia i widać jak odżyła, ma tu świetną opiekę, codziennie jest lekarz, może korzystać z intensywnej rehabilitacji a posiłki ma lepsze jak domowe bo jest na miejscu kuchnia
ODPOWIEDZ