Dobre pozycje literackie - sprawdzony antykwariat

Inne tematy, które nie należą do żadnej podanej kategorii.
Awatar użytkownika
KacperSz
Posty: 227
Rejestracja: 21 wrz 2019, 16:10

Dobre pozycje literackie - sprawdzony antykwariat

Post autor: KacperSz »

Jak szukacie ciekawych książek dla siebie i to zarówno nowszych, jak i starszych tytułów w przystępnej cenie to polecam zwrócić uwagę na https://literacki24.pl/ gdzie naprawdę jest tego wiele i można trafić na perełki, których niestety coraz bardziej brakuje i spędzić trochę wolnego czasu na czytaniu świetnej powieści.
coliń

Re: Dobre pozycje literackie - sprawdzony antykwariat

Post autor: coliń »

Świetna strona z książkami do czytania ale również z materiałami do nauki to ta https://www.taniaksiazka.pl/seria/vademecum-matura-2021. Pełno książek można dostać w obniżonych cenach i przesyłka wychodzi bardzo tanio
Wieśka

Re: Dobre pozycje literackie - sprawdzony antykwariat

Post autor: Wieśka »

Ciężko jest jednoznacznie powiedzieć która pozycja książkowa będzie fajna gdyż nie wiemy tak naprawdę kto co lubi. Ja za to mogę każdemu teraz przybliżyć bardzo ciekawy adres https://skupksiazekwarszawa.pl/ i jestem zdania, że fajnie, iż możemy tam nasze książki sprzedać kiedy już ich nie czytamy.
Amber

Re: Dobre pozycje literackie - sprawdzony antykwariat

Post autor: Amber »

Zgadzam się . Każdy może mieć inny gust. To, co jedni uważają za bestseller, inni mogą uznać za pozycję ledwie dobrą lub nijaką. A jeśli chodzi o antykwariaty, to polecam https://blackbooks.pl/content/12-skup-k ... -pomorskim . Osobiście uwielbiam do nich zaglądać w poszukiwaniu niebanalnych wydań.
ODPOWIEDZ