Dobra szkoła

Inne tematy, które nie należą do żadnej podanej kategorii.
Awatar użytkownika
Fausto
Posty: 94
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:07

Dobra szkoła

Post autor: Fausto »

Co cechuje dobrą szkołę policealną? Mi się wydaje, że musi przede wszystkim z szacunkiem podchodzić do każdego klienta. I oczywiście poziom nauczania musi być też dobry. Wszystko to znajdziecie tu https://asedukacja.pl . Poza tym oferują liczne kursy zawodowe. Oni najlepiej przygotują Cię do zawodu!
Człowiek powinien określać siebie przez dobre emocje, przez to, co lubi, co go uszczęśliwia, sprawia mu radość.
Awatar użytkownika
pahana
Posty: 139
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:52

Re: Dobra szkoła

Post autor: pahana »

Podobno jest duży problem z dostaniem niektórych podręczników. W księgarniach nie mają dostatecznych nakładów przygotowywanych. Jeszcze nie które egzemplarze został tu https://www.taniaksiazka.pl/wydawnictwo/nowa-matura ale trzeba się spieszyć bo nie wiadomo jak długo
Awatar użytkownika
sapex
Posty: 211
Rejestracja: 15 sie 2019, 16:31

Re: Dobra szkoła

Post autor: sapex »

Ja po szkole postawiłem na rozwój osobisty. Korzystam z usług https://betterflow.pl/coaching/ i jestem z tego dumny, a dlaczego? Dlatego, że każdego dnia myślę coraz bardziej pozytywnie. Staram się rozwijać jako osoba, a także staram się rozwijać swoją firmę. Szanuję i doceniam moich pracowników. Życzę Wam żebyście mieli takich szefów jakim ja jestem dla moich pracowników ;)
Awatar użytkownika
heniutek
Posty: 60
Rejestracja: 13 kwie 2019, 20:09

Re: Dobra szkoła

Post autor: heniutek »

W dzisiejszych czasach bardzo trudno jest o dobrą szkołę. Poza samymi nauczycielami bardzo ważny jest także sposób przekazywania wiedzy i zaplecze dydaktyczne. Warto więc zobaczyć, jak najbliższa księgarnia podręczniki szkolne szybko wyprzedaje. W sumie nie ma znaczenia, czy to szkoła prywatna czy publiczna, wszyscy korzystają z niemalże tych samych książek. Oczywiście po co tracić czas i stać w długich kolejkach, skoro wygodniej jest je zakupić na https://livro.pl/podreczniki-szkolne?
Awatar użytkownika
ksenia88
Posty: 455
Rejestracja: 29 mar 2019, 14:51

Re: Dobra szkoła

Post autor: ksenia88 »

To taka, która stawia na ucznia, jego potrzeby oraz wymagania. Ale nie sztuczne. To także miejsce, w którym jest wysokiej klasy sprzęt. Taki jak tablice od https://www.tableo.eu/ które mają szeroki zestaw zastosowań i szeroki wachlarz możliwości oraz wyboru.
Awatar użytkownika
Joachim
Posty: 84
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:23

Re: Dobra szkoła

Post autor: Joachim »

Warszawiakom polecam Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące nr 6 przy ul. Bacha. Szkołę prowadzi Fundacja Varsovia. Mają klasy dwujęzyczne. To moim zdaniem świetna sprawa, bo poziom angielskiego jest tam naprawdę wysoki. A w dzisiejszych czasach to niezbędna sprawa.
Awatar użytkownika
tojawojownik
Posty: 128
Rejestracja: 26 kwie 2019, 22:21

Re: Dobra szkoła

Post autor: tojawojownik »

Każda klasa i szkoła to nowe wyzwania, niezależnie od tego do jakiej szkoły chodzi nasze dziecko. Potrzebne są różnego rodzaju akcesoria i przybory szkolne. https://ogis.pl/o/ogloszenia/15634-artykuly-szkolne Artykuły i przybory szkolne można znaleźć na stronie Ogis. Na różnym etapie szkolnictwa potrzeba rożnych nowych przyborów i pomocy szkolnych.
Awatar użytkownika
Lolka
Posty: 497
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:16

Re: Dobra szkoła

Post autor: Lolka »

Jeśli natomiast kogoś z Was interesowałaby jakaś dobra szkoła języków obcych, to polecam zapoznać się z ofertą na stronie https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... ki/wroclaw. Ja akurat zapisałam się tam na kurs języka włoskiego, ale do wyboru jest też wiele innych :) Polecam się rozejrzeć ;)
Awatar użytkownika
KacperSz
Posty: 227
Rejestracja: 21 wrz 2019, 16:10

Re: Dobra szkoła

Post autor: KacperSz »

Ja natomiast radziłbym Ci sprawdzić ofertę edukacyjną szkoły Cosinus, ponieważ moim zdaniem to zdecydowanie najlepszy wybór wśród placówek policealnych ze względu na duże doświadczenie, działają praktycznie w każdym większym mieście i do tego mają szeroki wybór kierunków w pełni darmowych i to do końca, a nauczyciele to osoby z ogromną wiedzą i pasją które często też wykładają na uczelniach wyższych. Myślę, że się nie zawiedziecie i jak rozpoczniecie naukę ze znajomym to możecie zgarnać jeszcze dodatkowy gratis czyli stówkę :)
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 311
Rejestracja: 21 kwie 2019, 13:37

Re: Dobra szkoła

Post autor: mczay »

Wybierając odpowiednią szkołę dla dziecka trzeba zwracać uwagę dosłownie na wszystko, a w tym też na odległość szkoły od domu. Bardzo ważne jest aby zwrócić uwagę na wyposażenie sklepików szkolnych. Najlepiej by było, aby znajdowały się w nim same zdrowe produkty. Ja byłabym najspokojniejsza, gdyby w sklepiku było jak najwięcej produktów ze strony: https://ebakalland.pl/edukacja.html . Nie dość że są to produkty w pełni zdrowe, to są jeszcze zadedykowane dzieciom. To jest ważne, dlatego warto zwrócić na to uwagę.
Awatar użytkownika
manta
Posty: 82
Rejestracja: 17 maja 2019, 17:56

Re: Dobra szkoła

Post autor: manta »

Wybór szkoły to dla każdego bardzo ważny ale i zarazem trudny wybór. Zwłaszcza jeśli chodzi o wybór szkoły średniej bywa bardzo ciężki. Przede wszystkim zastanawiamy się jak to jest z tą rekrutacją jak się ona odbywa , jaki profil w danej szkole wybrać by był przyszłościowy. Te i wiele różnych pytań towarzyszą bardzo wielu z nas. Dlatego też warto jest przeczytać sobie ten artykuł https://www.nowaera.pl/szkola-srednia-bez-tajemnic z którego to można dużo się dowiedzieć by stres podczas tego wyboru choć troszkę był mniejszy

anioły obrazki
Awatar użytkownika
Walentowicz
Posty: 55
Rejestracja: 04 cze 2019, 19:50

Re: Dobra szkoła

Post autor: Walentowicz »

Dobra jest na pewno Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie w Warszawie. Szkoła ma dobrą kadrę oraz nowoczesne, kolorowe i dobrze wyposażone sale. Dzieci mają do dyspozycji również ogromną halę gimnastyczną. W szkole kładzie się duży nacisk na języki obce i ruch.
Awatar użytkownika
suzzi
Posty: 157
Rejestracja: 03 sie 2019, 22:05

Re: Dobra szkoła

Post autor: suzzi »

Dobra szkoła przede wszystkim powinna dawać możliwość efektywne nauki, rozwoju. Dlatego warto byłoby sobie zajrzeć na stronę https://www.nowaera.pl/strona-glowna/re ... dstawowej/ gdzie można naprawdę świetne pozycje do szkół znaleźć.
Awatar użytkownika
ominina
Posty: 120
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:57

Re: Dobra szkoła

Post autor: ominina »

Jeśli będziecie mieli problem ze znalezieniem odpowiednich podręczników to polecam stronę https://www.taniaksiazka.pl/tanie-podre ... a-562.html. Księgarnie internetowe mają o wiele większy wybór książek niżeli stacjornane. Sama miałam z tym problem w zeszłym roku i tylko dzięki sklepom internetowym udało mi się zakupić wszystkie niezbędne materiały.
Awatar użytkownika
ksenia88
Posty: 455
Rejestracja: 29 mar 2019, 14:51

Re: Dobra szkoła

Post autor: ksenia88 »

Twoje dziecko lubi się uczyć i poszukuje nowych technik do tego, aby osiągać jeszcze lepsze wyniki? Polecam skorzystać z https://www.dlaucznia.pl/ czyli aplikacji, która stwarza możliwości zdobywania wiedzy oraz utrwalania jej. Zamieszczone tam pliki są napisane w przystępny sposób i pozwalają na nieustanne rozbudowywanie wiedzy, a przede wszystkim swobodne jej zapamiętywanie.
Awatar użytkownika
LuisLopez
Posty: 65
Rejestracja: 08 maja 2020, 7:59

Re: Dobra szkoła

Post autor: LuisLopez »

Według mnie najlepszą szkołą dla dziecka jest szkoła prywatna. My posłaliśmy naszego syna do Centrum Oświaty, Szkolnictwa i Kultury w Adamowiźnie http://cosik.edu.pl/galeria.php . Lekcje prowadzone są przez bardzo kompetentnych nauczycieli, którzy w odpowiedni sposób starają się przekazać wiedzę i wartości każdemu ze swoich podopiecznych. Duży nacisk kładą na rozwój indywidualny każdego ucznia, co jest niewątpliwie kluczowe w prawidłowym rozwoju intelektualnym.
Awatar użytkownika
majsterekmaly
Posty: 79
Rejestracja: 25 sty 2020, 19:18

Re: Dobra szkoła

Post autor: majsterekmaly »

Walentowicz pisze: ↑28 lut 2020, 15:57 Dobra jest na pewno Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie w Warszawie. Szkoła ma dobrą kadrę oraz nowoczesne, kolorowe i dobrze wyposażone sale. Dzieci mają do dyspozycji również ogromną halę gimnastyczną. W szkole kładzie się duży nacisk na języki obce i ruch.
Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie to jedna z najlepszych szkół w Stolicy, również słyszałem sporo dobrego o kadrze nauczycieli, wiem że dobrze współpracują zarówno z uczniami jak i rodzicami. To niezwykle ważne, pozwala uniknąć wielu napięć oraz wpływa na pewność uczniów w procesie nauki. Szkoła ma świetne pomoce naukowe i masę sprzętu który nie tylko ułatwia prowadzenie lekcji ale również jej odbiór.
Awatar użytkownika
mem32
Posty: 260
Rejestracja: 10 gru 2019, 16:01

Re: Dobra szkoła

Post autor: mem32 »

My wybraliśmy Te Vizję na Wawrze i po dwóch latach absolutnie wyboru nie żałujemy, ponieważ mamy pewność, że nasze dziecko rozwija się w odpowiedni sposób realizując ponad przeciętny program, który na pewno daleko zaprowadzi Twoje dziecko. Koniecznie sprawdźcie sobie tą szkołę, bo z oferty będziecie zadowoleni.
Awatar użytkownika
brado
Posty: 168
Rejestracja: 30 maja 2019, 9:01

Re: Dobra szkoła

Post autor: brado »

Wybór szkoły dla dziecka jest bardzo ważny. Właśnie dobrze najpierw rozeznanie zrobić, może znajomych popytać. To co też dla każdego rodzica jest ważne to bezpieczeństwo dziecka. To dlatego mojemu sprawiłem taki lokalizator gps dla dziecka z dodatkowymi funkcjami. Jesteśmy o niego bardziej spokojni kiedy z żoną jesteśmy w pracy, a syn sam wraca do domu. To był dobry zakup.
szkoła

Re: Dobra szkoła

Post autor: szkoła »

dobra szkoła to nowoczesna szkoła. I tak samo badania edukacyjne są bardzo ważne. Zresztą warto się zapoznać z https://journals.umcs.pl/en
eweluś932

Re: Dobra szkoła

Post autor: eweluś932 »

To z kolei my wybieramy dla dziecka szkołę z rozszerzonym programem i rozszerzonym językiem angielskim. Udało nam się znaleźć takie miejsce, jak Te Vizja, która oferuje taki program edukacyjny. Z pewnością się zastanowimy, bo oferta moim zdaniem jest bardzo imponująca. Sprawdźcie!
Lełmesz

Re: Dobra szkoła

Post autor: Lełmesz »

Mój syn od dawna interesuje się angielskim i chciał nauczyć się mówić. Zacząłem szukać różnych nauczycieli, ale nie byłem zbyt szczęśliwy i nie wszyscy byli godni zaufania. Następnie znalazłem tę konkretną stronę z korepetycje online angielski. Są naprawdę fajni nauczyciele, którzy są w stanie dać dziecku bardzo inny materiał dobrze. Mają również programy dla dorosłych i jestem pewien, że każdy, kto chce znaleźć dobre lekcje, będzie zainteresowany.
Awatar użytkownika
Olaff
Posty: 8
Rejestracja: 20 mar 2020, 18:25

Re: Dobra szkoła

Post autor: Olaff »

Tych nie brakuje, szczególnie w większych miastach. Tak można liczyć na duży wybór prywatnych szkół, a ja się do takich przekonałam. Oferta edukacyjna jest o wiele ciekawsza, łącznie z rozwijaniem pasji, hobby u dzieci. W Te Vizji Wawer moje dziecko ma wszystko to czego potrzebuje i lubi tam chodzić.
Daruś

Re: Dobra szkoła

Post autor: Daruś »

Wybór szkoły średniej nie jest łatwy. Wielu młodych ludzi po prostu nie wie jeszcze czym chciałby zawodowo zajmować się w przyszłości. A taką ważną decyzję musi podjąć kończąc szkołę. Tutaj https://efc.edu.pl/programy/horyzonty/j ... -technikum można znaleźć kilka cennych wskazówek czym się kierować dokonując wyboru.
Awatar użytkownika
Marek78
Posty: 845
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:06

Re: Dobra szkoła

Post autor: Marek78 »

Witam.
Niedawno ruszył rok szkolny, a mi jako nauczycielce zależy na tym, aby zachęcić swoich uczniów do nauki i startowania w różnych konkursach. Myślę, że warto nawiązywać współprace z rożnymi fundacjami, które wspierają rozwój młodych ludzi https://efc.edu.pl/programy/edukacja-in ... edukacyjne.
Co o tym sądzicie?? Myślę, że to też pomoże przy wyborze szkoły.
Pozdrawiam serdecznie. :lol:
Awatar użytkownika
glodny
Posty: 185
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:59

Re: Dobra szkoła

Post autor: glodny »

Dobra szkoła to taka, która staje naprzeciw wymaganiom uczniów i dba o ich rozwój. Obecnie dużą popularnośćią cieszy się oferta https://www.eisystem.pl/15-druk-3d na drukarki 3D oraz długopisy, dzięki którym można zorganizować świetne zajęcia.
Etusya

Re: Dobra szkoła

Post autor: Etusya »

Zgadzam się, a ta fundacja https://efc.edu.pl/programy/horyzonty jest naprawdę wspaniała. Córka mojej siostry jest ich stypendystką. Dzięki temu mogła pójść do wymarzonego liceum językowego. To z jednej strony wsparcie materialne: pokrycie kosztów zamieszkania i wyżywienia w bursie, kursów językowych, wakacji czy ferii. To jednak także wyjątkowa przygoda podczas, której uczniowie wspierają się i nawiązują długoletnie przyjaźnie.
lalitaa

Re: Dobra szkoła

Post autor: lalitaa »

Tak, to bardzo ważne jest, aby zdać jak najlepiej egzaminy końcowe, bo tak naprawdę jest klucz
do dalszej edukacji. Z tego co zauważyłam na stronie nowaera.pl - można znaleźć
świetne zadania na egzamin ósmoklasisty - także w razie co możecie przyjrzeć się ich materiałom.
ODPOWIEDZ