brama garażowa

Inne tematy, które nie należą do żadnej podanej kategorii.
Awatar użytkownika
sykstus
Posty: 133
Rejestracja: 11 maja 2020, 21:21

brama garażowa

Post autor: sykstus »

gdzie kupić bramę garażową w Skierniewicach? Jakie firmy wam sie sprawdzają?
Awatar użytkownika
Benek
Posty: 82
Rejestracja: 18 sty 2019, 16:01

Re: brama garażowa

Post autor: Benek »

Gdyby brama, którą kupicie za jakiś czas się popsuła, czego oczywiście nie życzę, to najlepsi specjaliści w okolicy to ta firma https://www.grodex.pl/serwis-naprawa-br ... -zgorzelec . Szukaliśmy kogoś do naprawy bramy oraz ogrodzenia i oni właśnie zostali nam poleceni. Oferują nowoczesne technologie zarówno w naprawie, serwisie jak i produkcji gotowych wyrobów.

dusze czyśćcowe wyproszą wszystko
Ledeś

Re: brama garażowa

Post autor: Ledeś »

I jak wybraliście już odpowiednią bramę garażową do swojego domu, czy nadal jesteście na etapie poszukiwań? Jeżeli opcja numer dwa to polecam postawić jednak na specjalistów z pomocą których łatwiej będzie podjąć konkretną decyzję zakupową i jednocześnie zachowując przy tym wsparcie montażowe. My zdecydowaliśmy się na współpracę z Bramotechnika https://www.bramotechnika.pl/ u których można znaleźć bramę Hormann w kolorze grafitowym. Pasuje idealnie i co również ważne dokładnie wykonane usługi montażowe bez najmniejszych uszkodzeń.
Awatar użytkownika
Marek78
Posty: 845
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:06

Re: brama garażowa

Post autor: Marek78 »

Witam, bardzo zależy mi na tym, aby dowiedzieć się więcej na temat tego jak dbać o bramy przydomowe. Chcę dowiedzieć się więcej na temat środków do konserwacji. https://dbamyobramy.pl/lepki-smar-do-bram-p-3.html Co o tym sądzicie? Proszę o wasze opinie, pozdrawiam serdecznie.

rc smart
ODPOWIEDZ