Architektura miejska

Inne tematy, które nie należą do żadnej podanej kategorii.
Awatar użytkownika
kitti32
Posty: 56
Rejestracja: 09 kwie 2019, 15:54

Architektura miejska

Post autor: kitti32 »

Czesc, ostatnio na tej stronie oglądałam sobie architekturę miejską. Zastanawiałam się jak to wygląda w Waszych miastach. Czy macie nową architekturę miejską czy taką już zniszczoną, brzydką?
Awatar użytkownika
ice
Posty: 87
Rejestracja: 11 sty 2019, 5:20

Re: Architektura miejska

Post autor: ice »

Czego by nie powiedzieć, to jednak ktoś nam tę architekturę miejską tworzy, prawda? Są firmy produkujące takie elementy, ale także i montujące. I na takie usługi ogłasza się przetargi i wcale nie jest trudno je wygrać. Problem jest tylko tego rodzaju, że to wcale proste nie jest. Jeśli chcemy realizować zamówienia publiczne obsługa prawna będzie nam niezbędna, by wszystko przebiegło zgodnie z prawem.
Awatar użytkownika
mem32
Posty: 260
Rejestracja: 10 gru 2019, 16:01

Re: Architektura miejska

Post autor: mem32 »

Jestem zdania, że każde miasto powinno być w odpowiedni sposób wyposażone, jeśli chodzi o architekturę miejską. Może warto sprawdzić sobie jakieś profesjonalne firmy, które mogą się tym zająć? Na stronie https://www.jumatsc.pl/ możecie znaleźć jedną z nich. Współpracują z wieloma różnymi miastami.
Łuukasz

Re: Architektura miejska

Post autor: Łuukasz »

Architektura miejska powinna być dobrze przemyślana, a zwłaszcza zagospodarowanie terenów zielonych. W miastach coraz częściej jest wypierana przez beton. W naszym mieście przetarg na rewitalizację parków wygrała firma Lauda Ogrody http://laudaogrody.pl/tereny-publiczne/. Wykonali kawał dobrej roboty. Widać, że teraz więcej mieszkańców spędza tam swój czas wolny.
ODPOWIEDZ