antykoncepcja awaryjna

Inne tematy, które nie należą do żadnej podanej kategorii.
Awatar użytkownika
Katarzyna
Posty: 127
Rejestracja: 09 wrz 2019, 18:14

antykoncepcja awaryjna

Post autor: Katarzyna »

Czy ktoś z was wie może jak jak usunąć ciążę ? Antykoncepcja awaryjna naprawdę będzie przydatna w moim przypadku, bo jak wiecie, nie każdy z nas stosuje tabletki antykoncepcyjne. Ja przykładowo stosuje tylko prezerwatywy i niestety teraz sie an tym zawiodłam. Ktos pomoze ?
Awatar użytkownika
cersei
Posty: 123
Rejestracja: 03 lut 2020, 14:49

Re: antykoncepcja awaryjna

Post autor: cersei »

Oczywiście, wszystko jest dla ludzi. Tez ostatnio skorzystałam z tabletki poronne apteka i nie powiem uratowały mi one życie i jestem teraz szczęśliwa, ze nie zaszłam w niechcianą ciążę.
Awatar użytkownika
bergamotka
Posty: 126
Rejestracja: 29 kwie 2020, 8:59

Re: antykoncepcja awaryjna

Post autor: bergamotka »

Warto miec takie tabletki, jasne sama kupuję takie na https://9tygodni.pl i jestem zadowolona z wysokiej jakości i przebiegu poronienia
Awatar użytkownika
frajka
Posty: 74
Rejestracja: 11 lis 2019, 16:41

Re: antykoncepcja awaryjna

Post autor: frajka »

Owszem , jest taka antykoncepcja, ale to już stosowana w wyjątkowych sytuacjach. Ja jeszcze jej nie brałam, bo tak naprawdę od kilku dobrych lat zabezpieczam się tabletkami vines. Mam stałego partnera i to w nim będąc w związku zdecydowałam się właśnie na taką metodę antykoncepcyjną.
Murańka

Re: antykoncepcja awaryjna

Post autor: Murańka »

Najbezpieczniej jest zgłosić się do specjalistycznej kliniki ginekologicznej, w Polsce niestety takich nie ma, ale już w Czechach, 5 kilometrów za granicą jest klinika ginekologiczna Stonava. Tam znajdziesz pomoc, konsultanci mówią po polsku, możesz przedzwonić i wszystkiego się dowiedzieć.

przykładowy list motywacyjny informatyk
ODPOWIEDZ