Aktualne kursy

Inne tematy, które nie należą do żadnej podanej kategorii.
Awatar użytkownika
Fausto
Posty: 94
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:07

Aktualne kursy

Post autor: Fausto »

Gdzie sprawdzać aktualne kursy? Jeżeli chodzi o franka to widziałem tą stronę https://comparic.pl/kurs-franka-notowan ... -comparic/ . Mnóstwo przydatnych informacji tam mają na temat tej waluty. Może się komuś to zdecydowanie przydać.
Człowiek powinien określać siebie przez dobre emocje, przez to, co lubi, co go uszczęśliwia, sprawia mu radość.
Awatar użytkownika
relotka
Posty: 9
Rejestracja: 27 sie 2019, 20:00

Re: Aktualne kursy

Post autor: relotka »

Myślę że praca jako kurs instruktor tenisa mogłaby być naprawdę bardzo korzystna. między innymi dlatego że wciąż będziemy w świetnej kondycji oraz poznamy wiele ciekawych nowych osób.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 311
Rejestracja: 21 kwie 2019, 13:37

Re: Aktualne kursy

Post autor: mczay »

Jeśli mowa o kursach walut, to są one dostępne chociażby w kantorach, takich jak pluskantor.
Awatar użytkownika
neyooo
Posty: 5
Rejestracja: 03 wrz 2019, 15:29

Re: Aktualne kursy

Post autor: neyooo »

Mi się wydaje, że jak najbardziej może się to sprawdzić. Liczę, że się opłaci.

strąć puszki
Czasem pakujemy stare rzeczy i chowamy je na strychu, nigdy nie zamierzając ich wyjmować, ale nie potrafimy się ich pozbyć. Pewnie tak samo jak marzeń.
Awatar użytkownika
merripopins
Posty: 12
Rejestracja: 08 wrz 2019, 17:54

Re: Aktualne kursy

Post autor: merripopins »

Na stronie internetowej wygląd banku narodowego
Awatar użytkownika
Marek78
Posty: 845
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:06

Re: Aktualne kursy

Post autor: Marek78 »

Witam, mam zamiar zorganizować kilka kursów i szkoleń biznesowych dla swoich pracownikó,dlatego zalezy mi na znalezieniu odpowiedniego miejsca. Co sądzicie o tym https://nadmorski.pl/business-positive/ ... erencyjne/ ? CHętnie poznam Wasze opinie. Co bierzecie pod uwage przy takim wynajmie sal?
Awatar użytkownika
tojawojownik
Posty: 128
Rejestracja: 26 kwie 2019, 22:21

Re: Aktualne kursy

Post autor: tojawojownik »

Aktualne kursy walut można sprawdzić w dobrym kantorze online Waluteo. To w mojej opinii bardzo dobry kantor z konkurencyjną ofertą, co go wyróżnia to niski spread - tu wynosi zaledwie jeden grosz. W innych kantorach spread wynosi często kilkanaście groszy, to ogromna różnica która sprawia że ciężko o lepszą ofertę.
Awatar użytkownika
Lolka
Posty: 497
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:16

Re: Aktualne kursy

Post autor: Lolka »

A skoro już o kursach mowa, to co powiecie na kurs, który podniesie Waszą pewność siebie? Widziałam ostatnio taką ofertę na stronie internetowej https://budowaniepewnoscisiebie.gr8.com/. Pomyślałam, że takie szkolenie mogłoby być dla mnie bardzo przydatne ;)
Awatar użytkownika
molika
Posty: 214
Rejestracja: 18 gru 2018, 21:00

Re: Aktualne kursy

Post autor: molika »

Warro na pewno zerknąć sobie na tę stronę: szkolenia fotowoltaika. Znajdziecie tam bowiem różnego typu szkolenia z branży fotowoltaicznej. Obecnie bardzo popularne staja się alternatywne źródła energii. Dzięki temu można sporo zaoszczędzić i przede wszystkim zadbać o środowisko. Nowe kwalifikacje pomogą nie tylko w znalezieniu lepszej posady, ale również można w ten sposób sporo zarobić.
Kamil ł

Re: Aktualne kursy

Post autor: Kamil ł »

Marek78 pisze: ↑15 wrz 2019, 17:54 Witam, mam zamiar zorganizować kilka kursów i szkoleń biznesowych dla swoich pracowników
Polecam ci szkolenia oferowane przez ośrodek Elpax www.elpax.pl/osrodek-szkoleniowy/szkolenia-bhp.html. Spotkałem się u nich z rzetelnością i profesjonalizmem. Potrzebne mi były przede wszystkim szkolenia bhp bytom. Na szczęście moi pracownicy mogli je odbyć zdalnie. Obecnie zastanawiam się nad wykupieniem kilku godzin warsztatowych.

ozdobna kratka wentylacyjna
ODPOWIEDZ