Akcja dzieciom

Inne tematy, które nie należą do żadnej podanej kategorii.
Awatar użytkownika
Benek
Posty: 82
Rejestracja: 18 sty 2019, 16:01

Akcja dzieciom

Post autor: Benek »

Wyobraźcie sobie, że kilka razy w roku staram się przelać jakąś niewielką kwotę na rzecz Fundacji Szlachetny Gest https://szlachetnygest.pl/ . Moi bliscy robią to samo, a gdy nie są w stanie, to wysyłają choćby SMS-a. Ufamy mocno w to, że przyczynimy się do wrócenia zdrowia bardzo chorych dzieci. Chcielibyście uczestniczyć także w takiej akcji?
Awatar użytkownika
fanfoska
Posty: 83
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:18

Re: Akcja dzieciom

Post autor: fanfoska »

Na prawdę doceniam ludzi którzy właśnie wspierają fundacje. To dzięki naszej cegiełce te dzieci chore mają szansę na leczenie, czy też kosztowną operację za granicą. ja też znam tą fundację co ty http://szlachetnygest.pl/ i w tym roku przekazałam dla nich 1 % podatku.
Awatar użytkownika
Agregat
Posty: 88
Rejestracja: 18 sty 2019, 15:59

Re: Akcja dzieciom

Post autor: Agregat »

Benek pisze: ↑20 maja 2019, 13:57 Wyobraźcie sobie, że kilka razy w roku staram się przelać jakąś niewielką kwotę na rzecz Fundacji Szlachetny Gest https://szlachetnygest.pl/ . Moi bliscy robią to samo, a gdy nie są w stanie, to wysyłają choćby SMS-a. Ufamy mocno w to, że przyczynimy się do wrócenia zdrowia bardzo chorych dzieci. Chcielibyście uczestniczyć także w takiej akcji?


Mocno wierzę, że im więcej osób będzie wspierać Fundację Szlachetny Gest https://szlachetnygest.pl/ tym większe szanse na wyzdrowienie będą miały te chore dzieciaczki. Niewiarygodne jest, jak bardzo muszą cierpieć, a niczym sobie na to nie zasłużyły.
ODPOWIEDZ