Zarządzanie nieruchomościami

Doradztwo w zakresie działalności gospodarczej i prawa spółek handlowych, przygotowanie wniosków.
Awatar użytkownika
arnold87
Posty: 1
Rejestracja: 02 lut 2021, 10:21

Zarządzanie nieruchomościami

Post autor: arnold87 »

Witam. Była wam kiedykolwiek potrzebna pomoc prawna w zarządzaniu nieruchomościami? Mnie wydaje się, że mimo wszystko i tak warto mieć namiar na dobrego adwokata. Nigdy tak naprawdę nie wiadomo, kiedy będzie nam potrzebne doradztwo prawne w tych kwestiach. Też tak myślicie? Możecie podzielić się doświadczeniami.
Awatar użytkownika
sykstus
Posty: 133
Rejestracja: 11 maja 2020, 21:21

Re: Zarządzanie nieruchomościami

Post autor: sykstus »

Zarządzaniem, nadzorem i administrowaniem wspólnotami mieszkaniowymi w Szczecinie zajmuje się Przedsiębiorstwo Audytor Energetyczny i Zarządca Nieruchomości Przemysław Boczar http://www.zarzadca-pboczar.eu/zarzadza ... homosciami U nas doskonale się wywiązują z swoich obowiązków, także jesteśmy zadowoleni ze współpracy, dobrze wybraliśmy.
gaeń

Re: Zarządzanie nieruchomościami

Post autor: gaeń »

Tak, ten temat dotyczy także nas. My skorzystaliśmy w tym celu z usług firmy Adminion Nieruchomości https://adminion.pl/ekologiczny-zarzadca-nieruchomosci/ z Poznania. To Eko Zarządca, bardzo ważna jest dla nich ekologia i wcielają ja w celu eko-optymaliazcji nieruchomości, co jest ich ogromnym plusem. Poza tym są to doświadczeni specjaliści z zakresu zarządzania nieruchomościami, którzy mają usługi w atrakcyjnych cenach i są świetnie tym, co robią.
ODPOWIEDZ