www.gwlaw.pl opinie

Doradztwo w zakresie działalności gospodarczej i prawa spółek handlowych, przygotowanie wniosków.
Awatar użytkownika
abelard-74
Posty: 6
Rejestracja: 04 gru 2019, 16:24

www.gwlaw.pl opinie

Post autor: abelard-74 »

Hej. Potrzebuję kancelarii, która doskonale zna się na prawie spółek. Macie jakieś opinie o www.gwlaw.pl z Warszawy? Mają bardzo profesjonalnie wyglądającą ofertę.
Awatar użytkownika
sulislaw-85
Posty: 3
Rejestracja: 31 gru 2019, 9:31

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: sulislaw-85 »

Jeśli chodzi o prawo spółek, doradztwo transakcyjne, sprzedaż nieruchomości czy transformacje korporacyjne, to serdecznie polecam ci tę kancelarię. Grabowski i wspólnicy to prawdziwi eksperci w prawie spółek.

cordyceps fungus
Awatar użytkownika
Gloria
Posty: 4
Rejestracja: 02 kwie 2019, 15:36

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: Gloria »

Nam Grabowski i wspólnicy bardzo pomogli przy sprzedaży udziałów w firmie. Konkretna wiedza, poparta wieloletnim doświadczeniem.
Awatar użytkownika
przemysl97
Posty: 2
Rejestracja: 21 lut 2020, 21:14

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: przemysl97 »

Spółki handlowe i doradztwo transakcyjne nie mają przed nimi tajemnica, kancelaria www.gwlaw.pl to profesjonalizm w czystej postaci.
Awatar użytkownika
Patryk
Posty: 15
Rejestracja: 18 lip 2019, 13:25

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: Patryk »

Profesjonalni, z doskonałą bazą wiedzy o spółkach i rządzącymi nimi prawami - polecam gwlaw.pl.
Awatar użytkownika
lew_77
Posty: 8
Rejestracja: 14 kwie 2019, 8:53

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: lew_77 »

Mi pomogli w kwestii spadkobrania - jeśli chodzi o sukcesję w biznesie, bardzo wam polecam https://www.gwlaw.pl.
Awatar użytkownika
Miłogost84
Posty: 2
Rejestracja: 12 lis 2019, 13:30

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: Miłogost84 »

Bardzo profesjonalni radcy prawni, z ogromną wiedzą, na pewno pomogą ci rozwiązać każdy problem prawny. Polecam tę kancelarię gwlaw.pl.
Awatar użytkownika
Godfryg_90
Posty: 8
Rejestracja: 29 sie 2019, 1:29

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: Godfryg_90 »

Nam www.gwlaw.pl pomogli ze start-upem, prawnie to jest dość skomplikowana sprawa, ale wszystko udało się załatwić dzięki wsparciu tej kancelarii.
Awatar użytkownika
kemal
Posty: 3
Rejestracja: 26 cze 2019, 23:44

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: kemal »

www.gwlaw.pl to prawdziwi specjaliści w wielu dziedzinach prawa, ale akurat prawo spółek mają w małym palcu, sprawdziłem na swoim doświadczeniu ;)
Awatar użytkownika
Estera_87
Posty: 3
Rejestracja: 24 mar 2019, 4:08

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: Estera_87 »

Polecam radców prawnych i adwokatów z kancelarii Grabowscy, bardzo rzetelna, solidna pomoc prawna!!
Awatar użytkownika
Korneliusz_82
Posty: 5
Rejestracja: 30 mar 2019, 9:24

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: Korneliusz_82 »

Mają wiele lat doświadczenia i to widać. Kancelaria www.gwlaw.pl jest naprawdę godna polecenia. Specjalizują się między innymi w prawie spółek, więc na pewno ci pomogą.
Awatar użytkownika
Gotszalk85
Posty: 2
Rejestracja: 30 gru 2019, 17:53

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: Gotszalk85 »

Doświadczenie i wiedza to solidne filary tej kancelarii. Polecam www.gwlaw.pl.
Awatar użytkownika
Jaropelk
Posty: 3
Rejestracja: 19 mar 2020, 3:29

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: Jaropelk »

Zgadzam się, warto zaufać radcom prawnym z Grabowski i wspólnicy. Pełen profesjonalizm.
Awatar użytkownika
Delinda-90
Posty: 2
Rejestracja: 27 mar 2020, 19:14

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: Delinda-90 »

Najwyższy standard obsługi i skuteczne porady prawne, bardzo ci polecam gwlaw.pl.
Awatar użytkownika
Bert-89
Posty: 8
Rejestracja: 15 mar 2019, 9:47

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: Bert-89 »

Porady prawne na najwyższym poziomie, praktyczne rozwiązania. Super, polecam https://www.gwlaw.pl/.
Awatar użytkownika
Annasz1996
Posty: 5
Rejestracja: 19 lis 2019, 6:42

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: Annasz1996 »

Jak dla mnie najlepsza Kancelaria specjalizująca się w prawie spółek. Polecam!

przychodnia specjalistyczna tychy
Awatar użytkownika
Juliusz1974
Posty: 5
Rejestracja: 15 gru 2019, 20:17

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: Juliusz1974 »

Gwlaw to prawdziwi specjaliści w swoim fachu. Doradzą na prawdę najlepsze rozwiązanie i możesz być pewny, że nigdy nie zostawią Ciebie bez pomocy.
Awatar użytkownika
Saloma63
Posty: 6
Rejestracja: 02 sie 2019, 9:31

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: Saloma63 »

Uważam, że nie ma lepszej kancelarii na rynku. Bardzo sprawnie przeprowadzili nas przez procesy związane z sukcesją. Korzystam z ich pomocy od lat.
Awatar użytkownika
Iliana1988
Posty: 7
Rejestracja: 02 cze 2019, 22:29

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: Iliana1988 »

Jeżeli zależy Tobie na firmie z wieloletnim doświadczeniem, to świetnie trafiłeś. Ich wiedza jest na prawdę godna podziwu i myślę, że nie ma sprawy, w której pozostawiliby Ciebie bez rozwiązania.
Awatar użytkownika
Hubert
Posty: 4
Rejestracja: 10 lut 2020, 5:36

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: Hubert »

Kancelarię Grabowski i Wspólnicy polecił mi mój znajomy i jestem mu bardzo wdzięczny. Korzystam z ich usług od lat i jestem bardzo zadowolony.
Awatar użytkownika
Walenty
Posty: 14
Rejestracja: 20 cze 2019, 12:33

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: Walenty »

Bardzo kompetentni i wykwalifikowani specjaliści. Rozwiązali wiele moich problemów związanych z zawiłym prawem spółek.
Awatar użytkownika
Filomena90
Posty: 4
Rejestracja: 12 lip 2019, 6:44

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: Filomena90 »

Jeśli szukasz Kancelarii, która sprawnie przeprowadzi Ciebie przez wszystkie procesy, takie jak: przekształcenia, połączenia, jak również podziały, po likwidację i rozliczenie majątku - to świetnie trafiłaś. Grabowski i wspólnicy pomagają mi w tym zakresie od lat.
Awatar użytkownika
Adrianna-74
Posty: 14
Rejestracja: 12 gru 2019, 14:55

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: Adrianna-74 »

Śmiało korzystaj z ich usług. Są najlepsi na rynku.
Awatar użytkownika
blazena_95
Posty: 5
Rejestracja: 07 maja 2019, 8:04

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: blazena_95 »

Grabowski i wspólnicy rozwiążą każdą sprawę niezależnie od stopnia skomplikowania. Prawo spółek nie ma przed nimi żadnych tajemnic.
Awatar użytkownika
Jasława1975
Posty: 1
Rejestracja: 16 kwie 2020, 16:35

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: Jasława1975 »

Na prawdę profesjonalna i kompetentna Kancelaria, która zawsze służy pomocą.
Awatar użytkownika
Godfryg_90
Posty: 8
Rejestracja: 29 sie 2019, 1:29

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: Godfryg_90 »

Ich wsparcie podczas otwarcia zagranicznego oddziału mojej firmy okazało się nieocenione. Od tamtej pory jestem z nimi w stałym kontakcie i współpracy. Polecam.
Awatar użytkownika
Korneliusz_82
Posty: 5
Rejestracja: 30 mar 2019, 9:24

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: Korneliusz_82 »

Kancelaria Grabowski i Wspólnicy wyprowadziła moją firmę na prostą. Jestem im ogromnie wdzięczny i będę ich polecał wszystkim.
Awatar użytkownika
Kamira-75
Posty: 3
Rejestracja: 02 kwie 2019, 14:16

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: Kamira-75 »

Zawsze profesjonalnie przygotowani do każdego spotkania. Mają umiejętności poparte wieloma latami doświadczenia. Super współpraca.

fitness sports
Awatar użytkownika
Dagmara92
Posty: 5
Rejestracja: 30 maja 2019, 18:07

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: Dagmara92 »

Grabowski i Wspólnicy to kancelaria to zadań specjalnych. Prawo spółek nie stanowi dla nich żadnej trudności i są na prawdę profesjonalni.
Awatar użytkownika
Dalila1961
Posty: 3
Rejestracja: 22 sty 2020, 2:59

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: Dalila1961 »

Z całego serca polecam kancelarię Grabowski i Wspólnicy. Z nimi możesz liczyć na zminimalizowanie wszelkiego ryzyka, w tym wrogiego przejęcia.Bardzo pomocni i kompetentni.
Awatar użytkownika
August84
Posty: 2
Rejestracja: 24 mar 2020, 10:41

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: August84 »

Kancelaria Grabowski i Wspólnicy pomogli mi zawalczyć o moje prawa do własności intelektualnej. Niestety w naszym kraju nadal wiele osób myśli, że ot tak można przywłaszczyć zdjęcia, bo przecież są w Internecie - nie, nie można.
Awatar użytkownika
Katarzyna_67
Posty: 1
Rejestracja: 07 mar 2020, 13:57

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: Katarzyna_67 »

U mnie w sumie podobna historia, co u Augustyna. Jestem lekarzem i konkurencja na swojej stronie posługiwała się moim nazwiskiem. Prawnik z Kancelarii Grabowski i Wspólnicy zadziałał bardzo skutecznie!
Awatar użytkownika
Deresa89
Posty: 1
Rejestracja: 10 lip 2020, 18:48

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: Deresa89 »

Nam Grabowski i Wspólnicy pomogli w sprawnym przekazaniu i przejęciu firmy. Konieczna była pomoc z zewnątrz, więc i pomoc prawna była niezbędna.
Awatar użytkownika
oktawian
Posty: 1
Rejestracja: 18 kwie 2020, 14:50

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: oktawian »

Moja sprawa była skomplikowana. Kradzież danych osobowych i wzięty duży kredyt, który bank kazał spłacać mnie. Kancelaria Grabowski i Wspólnicy uratowała mi życie!
Awatar użytkownika
Beat_79
Posty: 1
Rejestracja: 16 kwie 2020, 20:17

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: Beat_79 »

My z usług Kancelarii Radców Prawnych Grabowski i Wspólnicy korzystaliśmy przy fuzji firm. Sprawny i dokładny due diligance i pomoc prawna nieoceniona!
Awatar użytkownika
Pamela-73
Posty: 1
Rejestracja: 27 maja 2020, 14:19

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: Pamela-73 »

Inwestowanie w nieruchomości łączę z pracą zawodową, z której nie chcę rezygnować. Z Kancelarią Radców Prawnych GiW pozostaję w stałym kontakcie, co znacznie ułatwia mi prowadzenie drugiego biznesu.
Awatar użytkownika
Wolimir_83
Posty: 3
Rejestracja: 09 mar 2020, 4:18

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: Wolimir_83 »

Firma, w której jestem odpowiedzialny między innymi za inwestycje, korzystała z usług Kancelarii Grabowski i Wspólnicy przy zakupie nowego i sprzedaży starego obiektu. Wszystko sprawnie i przede wszystkim bezpiecznie.
Awatar użytkownika
Larysa
Posty: 1
Rejestracja: 30 lip 2020, 22:16

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: Larysa »

Udało mi się ruszyć ze Start Upem dzięki Kancelarii Radców GiW. W przeciągu 3 lat powiększyłam zespół o 300% i dalej się rozwijamy. Jeśli masz pomysł na biznes, nie poddawaj się - szukaj rozwiązań, nie problemów i działaj!

niedobór witaminy c
Awatar użytkownika
Dacjusz
Posty: 2
Rejestracja: 02 maja 2020, 8:31

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: Dacjusz »

Nowoczesne rolnictwo nie obejdzie się bez wsparcia dobrych prawników - Kancelaria Grabowski i Wspólnicy pomogła rozwinąć mój biznes.
Awatar użytkownika
maurycy_81
Posty: 1
Rejestracja: 14 sie 2020, 14:11

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: maurycy_81 »

Z usług Kancelarii Radców Prawnych GiW korzystam przy egzekwowaniu długów. Szkoda, że tak wielu przedsiębiorców zapomina płacić faktury...
Awatar użytkownika
dajmira1990
Posty: 1
Rejestracja: 14 kwie 2020, 10:46

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: dajmira1990 »

Zaczynam inwestować w mieszkania na wynajem. Na razie powoli, pracując zawodowo. Mam nadzieję, że w przyszłości będę mogła z etat zrezygnować ;) Kancelaria Radców GiW pomogła mi zweryfikować sytuację prawną nieruchomości, która była podejrzanie tania. Pierwsza inwestycja była bardzo udana! ;)
Awatar użytkownika
Matylda1988
Posty: 1
Rejestracja: 23 cze 2020, 10:12

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: Matylda1988 »

Ja połączyłam siły z dotychczasowym konkurentem, fuzję nadzorowali specjaliści z Kancelarii Radców GiW. Biorąc pod uwagę koronawirusa, ta fuzja uratowała nasz biznes - osobno byśmy tego nie przetrwali raczej.
Awatar użytkownika
Rudolf_85
Posty: 1
Rejestracja: 15 maja 2020, 0:46

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: Rudolf_85 »

Mnie firma, która przywłaszczyła moje zdjęcia, musiała wypłacić niemałe odszkodowanie. Bez radcy prawnego nie mogłem wyegzekwować nawet usunięcia moich zdjęć ze strony.
Awatar użytkownika
Leka1987
Posty: 1
Rejestracja: 17 sie 2020, 14:48

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: Leka1987 »

Teraz mam już kilka mieszkań, które wynajmuję na pokoje, ale przy zakupię dwóch pierwszych skorzystałam z pomocy radcy prawnego, żeby mieć pewność, że nie pakuję się w kłopoty.
Awatar użytkownika
Amira
Posty: 2
Rejestracja: 15 mar 2020, 13:45

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: Amira »

Sukcesja firmy przebiegła sprawnie dzięki radcom prawnym z Kancelarii Grabowski i Wspólnicy. Niepotrzebnie bałam się przejęcia firmy!
Awatar użytkownika
Donald68
Posty: 1
Rejestracja: 03 lip 2020, 19:33

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: Donald68 »

Grabowski i wspólnicy to prawdziwi eksperci w prawie spółek. Polecam z czystym sumieniem ich kancelarię.
Awatar użytkownika
albina-81
Posty: 1
Rejestracja: 23 kwie 2020, 23:59

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: albina-81 »

Kancelaria www.gwlaw.pl to profesjonaliści. Mają wiele lat doświadczenia w zakresie obsługi transakcji i spółek handlowych.
Awatar użytkownika
Dzwonimierz1990
Posty: 1
Rejestracja: 23 maja 2020, 19:32

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: Dzwonimierz1990 »

Uzyskałem u nich niezbędną pomoc i wiele użytecznych informacji w zakresie spadkobrania. Polecam.
Awatar użytkownika
fabian1989
Posty: 1
Rejestracja: 01 wrz 2020, 19:08

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: fabian1989 »

Myślę, że nie ma dziedziny prawa, której nie znają. Mnie www.gwlaw.pl pomogło z rozwojem nietypowego start-upu. Dzięki ich pomocy załatwiłem wszystkie formalności i wystartowałem.
Awatar użytkownika
Karima86
Posty: 1
Rejestracja: 30 kwie 2020, 11:17

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: Karima86 »

Bardzo rzetelna, solidna pomoc prawna!! GWLAW okazało się receptą na wszelkie moje zmartwienia.
Awatar użytkownika
Desreta79
Posty: 1
Rejestracja: 21 cze 2020, 10:28

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: Desreta79 »

Polecam radców prawnych i adwokatów z kancelarii Grabowscy. Są rzetelni, godni zaufania i bardzo solidni.
Awatar użytkownika
aurelia1983
Posty: 1
Rejestracja: 12 kwie 2020, 23:37

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: aurelia1983 »

Filarami tej kancelarii jest doświadczenie i wiedza. Polecam www.gwlaw.pl.
Awatar użytkownika
fabiola1986
Posty: 1
Rejestracja: 30 kwie 2020, 0:39

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: fabiola1986 »

Skuteczne porady prawne i bardzo wysoka jakoś obsługi. Polecam wszystkim gwlaw.pl.
Awatar użytkownika
błażena1991
Posty: 1
Rejestracja: 21 maja 2020, 18:45

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: błażena1991 »

Jeżeli szukasz firmy z wieloletnim doświadczeniem, to świetnie trafiłeś. Ich wiedza i upór w dążeniu do celu, jest na prawdę godna podziwu.
Awatar użytkownika
Kasandra-75
Posty: 1
Rejestracja: 24 lip 2020, 8:23

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: Kasandra-75 »

O Kancelarii Grabowski i Wspólnicy dowiedziałem się od znajomego i jestem mu bardzo wdzięczny. Korzystam z ich usług od lat i jestem bardzo zadowolony.
Awatar użytkownika
Marcjanna-80
Posty: 1
Rejestracja: 19 lip 2020, 10:15

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: Marcjanna-80 »

Najlepsza kancelaria na rynku. Śmiało korzystaj z ich usług.
Awatar użytkownika
Swietomira_82
Posty: 1
Rejestracja: 27 sie 2020, 3:40

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: Swietomira_82 »

Prawo spółek nie ma przed nimi żadnych tajemnic. Grabowski i wspólnicy rozwiążą każdą sprawę niezależnie od stopnia skomplikowania
Awatar użytkownika
Żarek
Posty: 1
Rejestracja: 09 sie 2020, 6:53

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: Żarek »

Kancelaria Grabowski i Wspólnicy zna się na swoim fachu. Uratowali moją firmę i jestem im za to bardzo wdzięczny.
Awatar użytkownika
Salomon1990
Posty: 1
Rejestracja: 29 maja 2020, 21:11

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: Salomon1990 »

Zawsze są dobrze przygotowani do każdego spotkania. Potrafili poprzeć moje stanowisko merytorycznymi faktami. Polecam.
Awatar użytkownika
Aleksja99
Posty: 1
Rejestracja: 25 wrz 2020, 21:15

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: Aleksja99 »

Prawnik z Kancelarii Grabowski i Wspólnicy był bardzo skuteczny i pomógł mi osiągnąć sukces. Polecam 10/10!
Awatar użytkownika
zenona-67
Posty: 1
Rejestracja: 14 lip 2020, 7:07

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: zenona-67 »

Kancelaria Grabowski i wspólnicy to profesjonaliści. Niejednokrotnie bardzo mi pomogli Polecam.
Awatar użytkownika
Sławomir-61
Posty: 1
Rejestracja: 30 lip 2020, 16:40

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: Sławomir-61 »

Z kancelarią Grabowski i wspólnicy to doświadczeni prawnicy. Znajdą się na swoim fachu jak nikt w Warszawie!
Awatar użytkownika
iwan1980
Posty: 2
Rejestracja: 17 cze 2020, 13:55

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: iwan1980 »

Poznałem kancelarię Grabowski i wspólnicy dzięki koledze z pracy. Od tamtej pory szczerze ich polecam 😊
Awatar użytkownika
Walery1976
Posty: 1
Rejestracja: 05 wrz 2020, 11:29

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: Walery1976 »

Spółki handlowe to ich pasja, a właśnie to sprawia, że Grabowski i wspólnicy są w czołówce warszawskich kancelarii. Polecam i ja!
Awatar użytkownika
Walerian_97
Posty: 1
Rejestracja: 27 lip 2020, 18:46

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: Walerian_97 »

Profesjonalizm i doświadczenie – oto wyróżniki tej kancelarii. Polecam serdecznie.
Awatar użytkownika
Ewelina67
Posty: 1
Rejestracja: 02 sie 2020, 19:26

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: Ewelina67 »

Sprawy spadkowe to dla nich pestka. Pomogli mi w naprawdę trudnej sytuacji. Warto im zaufać.
Awatar użytkownika
Józefa1975
Posty: 1
Rejestracja: 26 wrz 2020, 18:10

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: Józefa1975 »

Grabowski i spółka to specjaliści w swoim fachu. Takich radców prawnych potrzeba nam więcej!
Awatar użytkownika
Godehard80
Posty: 1
Rejestracja: 10 wrz 2020, 13:03

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: Godehard80 »

Moja mama korzystała z doradztwa kancelarii Grabowski i wspólnicy. Jest bardzo zadowolona.
Awatar użytkownika
kalina-93
Posty: 1
Rejestracja: 13 cze 2020, 13:18

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: kalina-93 »

Strona internetowa www.gwlaw.pl nie kłamie! Ci prawnicy są naprawdę najlepsi, jakich można sobie wymarzyć. Polecam!
Awatar użytkownika
Aleksandra-84
Posty: 1
Rejestracja: 16 sie 2020, 17:10

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: Aleksandra-84 »

Bałam się założyć firmę, ale z pomocą GW Law wszystko poszło sprawnie. Dziś cieszę się rozwojowym start-upem. 😊
.
Awatar użytkownika
Tomasz-72
Posty: 1
Rejestracja: 19 sie 2020, 6:04

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: Tomasz-72 »

Prawo spółek to dla mnie czarna magia, ale prawnicy z kancelarii Grabowski i spółka pomogli, jak nikt. Śmiało korzystaj z ich usług!

powiększanie warg sromowych
Awatar użytkownika
Fatima_83
Posty: 1
Rejestracja: 16 sie 2020, 6:19

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: Fatima_83 »

Jeśli masz taką możliwość, skorzystaj z pomocy GW Law jak najszybciej. Z pewnością rozwiążą najtrudniejszy problem.
Awatar użytkownika
Oswald1980
Posty: 1
Rejestracja: 22 maja 2020, 21:50

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: Oswald1980 »

Rzetelność i doświadczenie – oto opis kancelarii Grabowski i wspólnicy. Polecam ich z całego serca!
Awatar użytkownika
Emir
Posty: 1
Rejestracja: 12 cze 2020, 18:07

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: Emir »

Radcy prawni z tej kancelarii to mistrzowie. Pomogli mi w naprawdę trudnym momencie życia. Polecam.
Awatar użytkownika
Fabian
Posty: 1
Rejestracja: 05 wrz 2020, 10:58

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: Fabian »

Obsługa z najwyższej półki i znajomość branży. Moja odczucia po współpracy z kancelarią Grabowski i wspólnicy są naprawdę doskonałe
Baśka

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: Baśka »

Jakiś czas temu potrzebowałam pomocy prawnej, a że nie jest to moja mocna strona, szczególnie prawo bankowe i finansowe to dla mnie czarna magia, skorzystałam z porady kancelarii Grabowski i Wspólnicy. Jestem bardzo zadowolona, to właściwi ludzie, na właściwym miejscu.

życzenia przy wigilijnym stole
Eliś

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: Eliś »

Cały zespół kancelarii Grabowski i Wspólnicy jest naprawdę godny polecenia. Wydawało mi się, że moja sprawa jest naprawdę skomplikowana, oni jednak doradzili i poradzili sobie z tym naprawdę fachowo. Dziękuję za pomoc. Zdecydowanie polecam.
Łuksa

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: Łuksa »

Dla naszej firmy ważne było wsparcie w zakresie obrotu nieruchomościami i polecono nam właśnie kancelarię Radców Prawnych Grabowski i Wspólnicy. Teraz po czasie, naprawdę wiem dlaczego. Pełen profesjonalizm.
Żer

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: Żer »

Kancelaria Grabowski i wspólnicy to fachowcy na najwyższym poziomie. Jestem wdzięczna za każdą poradę jaką dostałam od firmy. Nigdy się nie zawiodłam. Polecam.
luniś

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: luniś »

Naprawdę mogę powiedzieć, że kancelaria radców prawnych Grabowski i Wspólnicy jest firmą godną polecenia. Jeśli macie problem, oni na pewno pomogą.
Koźlak

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: Koźlak »

Ta kancelaria jest bezkonkurencyjna, rzetelni, profesjonalni, świetnie przygotowani, z ogromną wiedzą i dobrym podejściem do klienta. Czyli dokładnie to czego szukałem. Kancelaria Grabowski i wspólnicy to firma godna polecenia.
Wiśnia

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: Wiśnia »

Cieszę się, że znalazłem kancelarię, która ma w ofercie Doradztwo dla rolnictwa. Ciężko znaleźć prawników, którzy się tym zajmują, a jednocześnie są wspaniałymi profesjonalistami. Polecam każdemu tę kancelarię.
Balenić

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: Balenić »

Jestem zadowolona. Potrzebowałam szybkiej porady prawnej, szybko uzyskałam ją w kancelarii Grabowski i Wspólnicy. Znaleźli dla mnie nie tylko bardzo szybko termin, ale też okazało się, że rozwiązali mój problem. Polecam.
Żer

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: Żer »

Nie mają sobie równych jeśli chodzi o prawo bankowe i finansowe. Są fachowcami w stu dziesięciu procentach. Jestem bardzo zadowolony i każdemu mogę polecić tę kancelarię.
małgorzata

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: małgorzata »

Ja z kolei mogę polecić Kancelarię Grabowski i Wspólnicy jeśli chodzi o prawo spółek. Moja firma od dawna współpracuje właśnie z tą kancelarią. Bardzo skuteczna obsługa, pełen profesjonalizm.
Kornelia Ż.

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: Kornelia Ż. »

Miałam pomysł na biznes, ale potrzebowałam porady. Kancelaria Grabowski i Wspólnicy mają świetną opinię dla takich jak ja. Start-Up łatwiej prowadzić gdy ma się za sobą wsparcie prawników. Polecam.
Ewać

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: Ewać »

Obsługa prawna dotycząca nieruchomości, przeprowadzona przez kancelarię Grabowski i Wspólnicy, to świetnie przeprowadzona sprawa. Jestem zadowolona. Bałam się tego, a jednak wszystko poszło gładko. Zdecydowanie polecam współpracę z tą kancelarią.
Dąb

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: Dąb »

Jeśli chcecie założyć Start-Up to warto udać się po poradę do kancelarii Grabowski i Wspólnicy. Naprawdę znają się na rzeczy i potrafią doradzić tak, żeby nie wpakować się w kłopoty. Warto.
Agnieszkaź

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: Agnieszkaź »

Pracownicy kancelarii Grabowski i Wspólnicy mają ogromną wiedzę w wielu dziedzinach prawa, ja skorzystałam z pomocy w zakresie prawa spółek handlowych, widać, że ten dział naprawdę nie ma dla nich żadnych tajemnic.
Zośka

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: Zośka »

Zależało mi żeby kancelaria miała w ofercie, pomoc prawną w zakresie nowe technologie. Znalazłem taką usługę w kancelarii Grabowski i Wspólnicy. Świetnie poprowadzili sprawę. To prawdziwi fachowcy.
Zożna

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: Zożna »

Mają nie tylko profesjonalną ofertę, ale też ogromną wiedzę oraz profesjonalne, indywidualne podejście do każdego klienta. Grabowski i wspólnicy to kancelaria radców prawnych, którą naprawdę mogę polecić każdemu.
Paź

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: Paź »

Prawo bankowe i finansowe to trudny temat, a jednak kancelaria Grabowski i Wspólnicy świetnie sobie radzi na tym polu. Zdecydowanie udana współpraca, nie mogłem sobie wymarzyć lepszej.
Treś

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: Treś »

Własność intelektualna to rzecz którą dość trudno zdefiniować. Czy jeśli pracownik wymyślił coś w godzinach swojej pracy, to własność intelektualna jest po stronie tego pracownika, czy pracodawcy? Kancelaria Grabowski i Wspólnicy świetnie znają takie sprawy. Wiedzą jak je prowadzić i jak zwyciężać.
Bożna

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: Bożna »

Polecam, naprawdę. To rzetelna i profesjonalna kancelaria radców prawnych. Cechuje ich indywidualne podejście do każdej sprawy, do każdego klienta. Znają się na swojej pracy i potrafią pomóc w rozwiązaniu wielu problemów.

slican cennik
Żaneta30

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: Żaneta30 »

Pracownicy Kancelarii Radców prawnych Grabowski i Wspólnicy to z pewności odpowiedni ludzie na odpowiednich stanowiskach, dzięki nim udało mi się rozwiązać naprawdę trudną, ważną dla mnie sprawę. Dzięki nim wiem też, że jednak istnieje sprawiedliwość.
Złośnik

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: Złośnik »

Jeśli chodzi o Nowe Technologie i sprawy prawne z nimi związane, to Kancelaria Grabowski i Wspólnicy jest świetnym rozwiązaniem. Fachowcy znający się na rzeczy. Można w 100% im zaufać, a to bardzo ważne. Bardzo polecam.
ArletaKosińka

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: ArletaKosińka »

Polecam współpracę z kancelarią Grabowscy. Wiem też z doświadczenia, że nawet prawo bankowe i finansowe mają w przysłowiowym małym palcu. Posiadają ogromne doświadczenia w zakresie prawa bankowego.
Pyża

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: Pyża »

Wspólnie z mężem skorzystaliśmy z oferty kancelarii radców prawnych Grabowcy i Wspólnicy, polecam fachowość jej pracowników. Tematem naszej sprawy było zbycie nieruchomości - umowa darowizny, na rzecz naszej córki. Wszystko przebiegło bez jakichkolwiek komplikacji.
Koźlak

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: Koźlak »

Chciałem założyć Start-up i nie chciałem ryzykować żadnych niespodzianek. Kancelaria Grabowski i wspólnicy świetnie zajęła się wszystkimi prawnymi aspektami założenia nowej firmy. Łącznie ze wsparciem w pozyskaniu finansowania. Dziękuję, doceniam, polecam.
wiluś

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: wiluś »

Poszukiwałam kogoś do przygotowania umowy darowizny nieruchomości. Kancelaria Grabowski i Wspólnicy świetnie zajęli się sprawą. Zaufałam im od pierwszego kontaktu. Warto było to zrobić, umowa została przygotowana bardzo sprawnie, szybko, szczegółowo i rzetelnie.
Raśni

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: Raśni »

Cieszę się, że została mi polecona właśnie kancelaria Grabowski i Wspólnicy. Fachowo podeszli do mojej sprawy, zaleźli naprawdę rozsądne rozwiązanie. Świadczą usługi prawnicze naprawdę wysokiej jakości, dbają o klienta.
Małgorzata

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: Małgorzata »

Grabowski i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych jest naprawdę miejscem, które polecam z czystym sumieniem. Dziękuję za poświęcony mi czas i zaangażowanie.
Dagmaraż

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: Dagmaraż »

Kilka razy korzystałam z usług tej kancelarii. Do każdej sprawy podchodzili z pełnym zaangażowaniem. Jeśli pojawiały się jakiekolwiek wątpliwości i pytania z mojej strony, natychmiast dostawałam rzeczową odpowiedź. Uważam, że to naprawdę świetna kancelaria Radców Prawnych.
Koteć

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: Koteć »

Jeśli chodzi o taką usługę jak własność intelektualna, to ta Kancelaria nie ma sobie równych. Widać że to pasjonaci którzy znają się na robocie i mają ogromną wiedzę i doświadczenie. Jestem zadowolony ze współpracy. Serdecznie polecam.
Druś

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: Druś »

W temacie prawna obsługa nieruchomości - Kancelaria Grabowski i Wspólnicy jest świetnym wyborem. Profesjonalnie, konkretnie, rzeczowo. Dokładnie tak jakbym sobie tego życzył. Jestem bardzo zadowolonym klientem.
Hejć

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: Hejć »

Jeśli macie pomysł na Start-Up i szukacie Kancelarii, która doskonale poradzi sobie ze wszystkimi formalnościami: założeniem, finansowaniem, stworzeniem modelu prawnego nowej firmy itp. To Kancelaria Grabowski i Wspólnicy to miejsce do którego powinniście się udać. Fachowo, szybko, bezproblemowo. Polecam bardzo.
Justuś

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: Justuś »

Dziadkowie potrzebowali pomocy prawnej i okazało się, że kancelaria GWLAW ma w ofercie też doradztwo dla rolnika. Naprawdę zrobili wszystko, żeby pomóc rozwiązać problem, wszystko udało się bez komplikacji. Polecam.
Patkaś

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: Patkaś »

Jeśli chodzi o prawo bankowe to Kancelaria Grabowski i Wspólnicy nie mają sobie równych. Ogromna wiedza i doświadczenie. Czyli wszystko czego oczekuje się od dobrych prawników. Zdecydowanie polecam.
Kubaś

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: Kubaś »

Ja współpracowałem z tą kancelarią w zakresie: prawna obsługa nieruchomości, zarówno przy sprzedaży jak i przy kupnie nieruchomości byli niecenieni. Wszystkie papierki, kruczki prawne, pułapki były przez nich wyłapane. Ja czułem się bezpiecznie i wszystkie transakcje skończyły się dla mnie korzystnie.
Różana

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: Różana »

Polecam cały zespół prawników i radców prawnych z Kancelarii Grabowski i Wspólnicy. Nasza współpraca trwa już kilka lat i jest bardzo efektywna. Moim zdaniem to najlepsza kancelaria radców prawnych w okolicy.
Ketraż

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: Ketraż »

Polecam. Pomoc prawna którą otrzymałam w tej kancelarii pomogła rozwiązać problem, który spędzał mi sen z powiek już od dłuższego czasu.
małe

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: małe »

Bardzo dobra kancelaria. Cechuje ich doświadczenia i naprawdę profesjonalne, indywidualne podejście do każdego klienta. Warto wiedzieć, że są tacy specjaliści.
Jankoś

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: Jankoś »

Warto było swój start-up oddać pod prawną opiekę Kancelarii Grabowski i Wspólnicy. O nic nie musiałem się martwić, wszystkie formalne, prawne sprawy załatwiali szybko i dla mnie bezboleśnie. Polecam współpracę z tą kancelarią.
Somań

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: Somań »

Chyba każdy kiedyś kupował, wynajmował lub sprzedawał nieruchomości, dobrze w takim wypadku poradzić się dobrej kancelarii prawnej, aby nie podpisać umowy, która nie będzie dla nas korzystna. Grabowski i Wspólnicy świetnie znają się na takich umowach, znają wszystkie prawne kruczki i pułapki. Polecam współpracę.
Małgorzata

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: Małgorzata »

Oferują wysokie standardy usług prawnych. W moim przypadku ich pomoc naprawdę okazała się nieoceniona. Naprawdę czuje się, że liczy się dla nich dobro klienta. Kancelaria zasługuje na to, żeby ją polecić.
Bartuś

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: Bartuś »

Dobrze, że i nowe technologie nie stanowią dla nich tajemnicy pod względem prawnym. Fajnie mieć świadomość, że kancelaria z którą już współpracowałem, może mi pomóc i w takiej sprawie. Bo wiem, że warto im ufać.
Griż

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: Griż »

Pomogli mi wyjść na prostą, bardzo szybko znaleźli rozwiązanie do mojego problemu, który naprawdę spędzał sen z powiek. Również dołączam do zadowolonych klientów kancelarii GWLAW.
Miśko

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: Miśko »

Przy kupnie nieruchomości, warto skorzystać z bogatego doświadczenia kancelarii Grabowski i Wspólnicy. Można spotkać takie pułapki w czasie transakcji i jest tylu nieuczciwych sprzedawców, że naprawdę dobrze się zabezpieczyć. A Kancelaria jest fantastyczna.
Włada

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: Włada »

Postanowiłam uporządkować swoje sprawy spadkowe, stwierdziłam, że nigdy nie jest za wcześnie na sporządzenie testamentu. Specjaliści z kancelarii Grabowski i Wspólnicy pomogli mi w tej sprawie. Polecam ich za fachowe podejście.

warmiabus olsztyn
Miroł

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: Miroł »

Polecam usługi kancelarii Grabowski i Wspólnicy. Dzięki nim uzyskaliśmy pełną wygraną, naszej, niełatwej sprawy. Czuć profesjonalizm i zaangażowanie.
Pomocny

Re: www.gwlaw.pl opinie

Post autor: Pomocny »

serdecznie przestrzegam przez GW Law. to tylko przykrywka. Handlarz i eksporter pojazdami osobowymi. Piotr Grabowski to osoba niesłowną, niedotrzymująca terminów, chamska i opryskliwa w kontakcie z Klientami - nie odpisuje na maile i nie tylko. Kancelaria pobiera od Klientów pieniądze, a potem pod płaszczykiem obecności w szpitalu przeciąga proces. ODRADZAMY i PRZESTRZEGAMY.
Zgłosiliśmy do palestry ten podmiot celem weryfikacji prawości ich działania. PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH - jeśli chcesz stracić pieniądze - to idealny śmietnik nazywa się GW LAW OFFICE.
ODPOWIEDZ