Projekt wentylacji

Doradztwo w zakresie działalności gospodarczej i prawa spółek handlowych, przygotowanie wniosków.
Awatar użytkownika
grzymisław1991
Posty: 1
Rejestracja: 10 wrz 2020, 5:05

Projekt wentylacji

Post autor: grzymisław1991 »

Witam serdecznie! Szukając speców od wentylacji, trafiłem na ofertę Centrum Rekuperacji. Potrzebny mi ktoś doświadczony, kto zaprojektuje mi taką instalację w domu. Myślicie, że właśnie tę firmę warto wziąć pod uwagę?
Awatar użytkownika
Bogumiła
Posty: 2
Rejestracja: 01 sty 2021, 16:29

Re: Projekt wentylacji

Post autor: Bogumiła »

Według mnie możesz w 100% zaufać ekspertom z Centrum Rekuperacji, bo wentylacja czy chociażby montaż rekuperatora ciepła to coś, na czym znają się doskonale. Poza sprawnym montażem zapewniają też fachowe doradztwo, co dla mnie jest obowiązkiem w przypadku takich instalacji.
ginamó

Re: Projekt wentylacji

Post autor: ginamó »

Musieliśmy zadbać o jak najlepszy projekt wentylacji, gdyż nasi pracownicy musieli pracować w znacznie przyjemniejszych warunkach. Specjalnie w tym celu odezwaliśmy się do https://www.wentrik.pl/oferta/wentylacj ... wentylacji , dla których montaż okazał się dziecinnie prosty. Wykonali kawał dobrej roboty.
łem

Re: Projekt wentylacji

Post autor: łem »

Projekt robiliśmy sami, w końcu nasza firma się w tym specjalizuje. Dlatego mieliśmy także już sprawdzony sklep, w którym mogliśmy się bez najmniejszego problemu zaopatrzyć w potrzebne nam materiały, cały sprzęt. Jest to sklep Projekt Wentylacja https://projektwentylacja.pl/wentylacja.html z Katowic https://projektwentylacja.pl/wentylacja.html Oni posiadają produkty własnej produkcji, ale także urządzenia od innych, dobrych producentów. Ich oferta jest szeroka, ceny dostępnych tam materiałów są atrakcyjne, polecam.
ODPOWIEDZ